جدید ترین پنجره دوجداره مدرنجدید ترین پنجره دوجداره upvc مدرن

سازندگان خانه های مدرن به دنبال وسایل جدید برای خانه های خود هستند. یکی از گزینه هایی که مدنظر سازندگان خانه های جدید می باشد استفاده از پنجره های مدرن می باشد، زیرا سبک و نوع پنجره میتواند خانه را کمی عجیب و غریب جلوه دهد. تصور کنید یک خانه با نمای بیرونی خاکستری شیک داشته باشید و سپس یک پنجره دوجداره با رنگ سفید را نصب کنید یا یک درب ثابت بعنوان درب ورودی در نظر بگیرید.

با انتخاب های نادرست ممکن است طراحی دکوراسیون نامتناسب و ضعیف بنظر برسد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای اینکه از سبک مدرن پیروی کنید از پنجره های زیر می توانید بعنوان یکی از گزینه ها استفاده کنید.

خرید پنجره دوجداره upvc + سفارش آنلاین پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره کمانی

از آنجاییکه از اسم این پنجره پیداست وقتی از نمای بیرونی به آن نگاه می کنیم یک قوسی را در آن می بینیم که ظاهر جذاب،شیک مدرنی را به ساختمان شما میدهد. در این نوع پنجره با توجه به عرض ساختمان می توان آن را دولنگه یا تک لنگه طراحی نمود. افق دید وسیع به دلیل سبک طراحی یکی دیگر از ویژگی های بارز این نوع می باشد. به دلیل برجسته کردن پنجره نماهای تکراری و خسته کننده مستطیلی دیگر مدل ها را ندارد همینطور می توان از شیشه های دوجداره دارای انحنا نیز در آن ها استفاده نمود. هماهنگی درها و پنجره های دیگر با این مدل را برای استفاده از آن باید در نظر داشت که هارمونی کلی خانه را بر هم نزند.در خصوص عایق بندی صوتی و حرارتی آن هم در صورت استفاده از یراق آلات و پروفیل مناسب می توان در رده بهترین ها قرار داد.

پنجره دوجداره کمانی

مطالعه بیشتر : نمایندگی پنجره دوجداره upvc وین تک

پنجره فرانسوی

پنجره دوجداره فرانسوی را می توان در رده شیک ترین و جذاب ترین برای نصب در اتاق پذیرایی در نظر گرفت.و یکی از گزینه های عالی برای طراحی پنجره های مدرن میباشد از آنجایی که می توان دو لنگه آن را باز نمود منظره و نورگیر جالبی را ارائه می کند و با استفاده از آن می توان حداکثر جریان هوا را در سراسر خانه فراهم نمود. با توجه به میزان عرضی که میتوانید برای این پنجره در نظر بگیرید امکان انتخاب حالت بازشونده صورت تک حالته و دو حالته در آن وجود دارد ،از طرفی دیگر به دلیل نوع ساختار آن از نظر حرارتی و صوتی عایق بندی عالی دارد.

پنجره دوجداره فرانسوی

مطالعه بیشتر : پنجره هافمن

پنجره ارسی

هر چند این نوع پنجره به دلیل ساختاری که دارد شاید سنتی و قدیمی به نظر برسد ولی به دلیل ترکیب سنت و مدرنیته می تواند بعنوان ترکیب جذاب بنظر بیاید البته میتوان از فناوری روز در ساخت پنجره ارسی مدرن کمک گرفت و ترکیبی را بوجود آورد که کاملا مدرن و امروزی بنظر برسد و از نظر عایق بندی صوتی و حرارتی در رده بالا قرار گیرد و در حقیقت جذابیت کلاسیک را به خانه های مدرن اضافه می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WeCreativez WhatsApp Support
استعلام قیمت پنجره دوجداره
👋سلام
Call Now Button