پنجره دوجداره آلومینیومی

پنجره دوجداره آلومینیومی

درب و پنجره آلومینیومی را می توان یکی از قدیمی ترین انواع درب و پنجره به حساب آورد که از گذشته تا به امروز کاربرد داشته و در بسیاری از منازل همچنان از این مدل از درب و پنجره استفاده می شود. با وجود قدمتی که از این مدل از درب و پنجره می گذرد اما با توجه به ظاهر زیبایی که داشته و همچنین قیمت مناسب این مدل از درب و پنجره همچنان بسیاری از افراد متقاضی خرید درب و پنجره مایلند تا نسبت به خرید پنجره دوجداره آلمینیومی اقدام نمایند.مقاله (13 پنجره دوجداره برتر ایران در سال 99 |قیمت پنجره دوجداره) در سایت تک پنجره رو از دست ندید.

مزیت ها و معایب پنجره آلومینیومی

اگر قصد داشته باشم تا در رابطه با مزایای استفاده از پنجره های آلومینیومی صحبت کنیم می توانیم به وزن پایین، استحکام بالا و نداشتن زنگ زدگی و خوردگی در این مدل از پنجره ها اشاره کنیم، این در حالی است که در کنار این مزایا بهتر است تا در رابطه با معایبی که استفاده از پنجره آلومینومی می تواند برای شما به همراه داشته باشد نیز نکاتی را در اختیار شما قرار دهیم، از جمله این موارد می توان به انتقال حرارت صوت، نفوذ گرد و غبار و حرارت اشاره نمود.

درب و پنجره ترمال بریک

یکی از به روز ترین نسل های درب و پنجره آلومینیومی با نام ترمال بریک در بازار شناخته می شود، این مدل از درب و پنجره نسبت به مدل های قبلی تغییرات بسیار زیادی داشته و همین امر سبب شده است تا جایگاه ویژه ای در بازار به دست آورد. از جمله تغییراتی که در درب و پنجره ترمال بریک شاهد آن هستیم می توان به افزایش مقاومت آن در برابر گرما و سرما اشاره نمود. برای این کار لایه داخلی و خارجی این درب و پنجره را با استفاده از نوار پلی امید از هم جدا نموده اند تا سبب نفوذ هوای سرد به داخل و از دست رفتن هوای گرم داخل منزل به بیرون شود.

مزیت های پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

از جمله دیگر مزایایی که می توان برای پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک در نظر گرفت می توان به افزایش استحکام آن، افزایش زیبایی، بالابردن ضریب حرارتی، جلوگیری بیشتر از اتلاف انرژی، عمر بالاتر، غیر قابل اشتعال بودن آن و… اشاره نمود.

عوامل تاثیر گذار در لیست قیمت درب و پنجره دوجداره آلومینیومی

شاید بتوان این سوال را یکی از پر تکرار ترین و مهم ترین سوالات  در حوزه  فروش پنجره آلومینیومی دانست، بسیاری از افرادی که قصد خریدن هر یک از محصولات را دارند در رابطه با قیمت درب و پنجره دوجداره آلومینیومی سوالاتی دارند که از جمله مهم ترین آنها این است که چه عواملی بر روی قیمت درب و پنجره آلومینیومی که قصد خرید آنرا دارند تاثیر گذار است.

در پاسخ به این سوال می توان اینطور گفت که عواملی همچون اندازه درب و پنجره، نوع ترمال بریک مورد استفاده، شیشه دوجداره مورد استفاده، یراق آلات مصرفی از جمله مواردی هستند که در قیمت درب و پنجره آلومینیومی تاثیر گذار هستند و از این رو لازم است تا این موارد را نیز در نظر داشته باشید.

خرید درب و پنجره آلومینومی

یکی از مواردی که تیم آرتا وین به آن توجه ویژه ای نموده است سهولت خرید پنجره آلومینومی برای خریداران است از این رو شرایطی را به وجود آورده است تا در سریع ترین زمان شما مشتریان گرامی بتوانید نسبت به خرید درب و پنجره آلومینومی مورد نیاز خود اقدام نمایید.

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  13 پنجره دوجداره برتر ایران در سال 99

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button