قیمت تعویض پنجره دوجداره upvc + فیلم آموزشی

تعویض پنجره دوجداره + فیلم آموزشی

تعویض پنجره دوجداره upvc

تعویض پنجره دوجداره upvc با کیفیت پایین می تواند با گذشت زمان زرد شود. و باعث می شود در طول زمان نیازمند ریگلاژ، آبندی و عایق بندی داشته باشد و هزینه دوباره داشته باشد. تعویض پنجره دوجداره upvc که دارای کیفیت بالایی هستند طول عمر بیشتر دارد، تعویض پنجره موضوعی است که با هزینه کم باعث کاهش انرژی و سروصدا می شود و باید این را در نظر بگیرید یک بار در طول مدتی که در آن خانه هستید پنجره را تعویض می کنید.

مشکلات پنجره های دوجداره

قیمت تعویض پنجره دوجداره upvc

هزینه و قیمت تعویض پنجره دوجداره چقدر است؟ هزینه ها می توانند برای تعویض پنجره ها و نصب متفاوت باشد و تعویض پنجره یو پی وی سی upvc با پنجره های که نوسازی انجام میشود کمی بیشتر است چون نوع فرم که دور تا دور پنجره های قدیمی قرار میگیرد کمی گرانتر است اما  برای این که شما از قیمت تعویض پنجره های یو پی وی سی upvc اطلاع داشته باشید می توانید از طریق واتساپ شرکت تک پنجره استعلام کرده و مشاوره بگیرید. 

تعویض پنجره آلومینیوم با دوجداره upvc

تعویض پنجره آلومینوم با دوجداره هم مانند پنجره های قدیمی انجام میشود پنجره درون فرم دور پنجره قدیمی آلومینوم کار گذاشته میشود و شیشه و ریگلاژ آن انجام میشود این کار هم بدون تخریب صورت میگیرد و فقط بازشو ها و شیشه های داخل آن باز میشود و آبندی این مدل پنجره هم کار بسیار پیچیده ای نیست و به درستی میتوان این کار را انجام دهیم 

بازسازی پنجره دوجداره upvc

بازسازی پنجره قدیمی به دوجداره یک امر حیاتی است و با توجه به توضیحاتی که در این مقاله مطرح میکنیم به اهمیت آن پی میبرید. با توجه به اینکه بازسازی پنجره دوجداره بدون تخریب انجام میشود برای بهره مندی از مزایای بی نظیر پنجره های دوجداره بهتر است این عملیات را انجام دهید. و مراحل بازسازی پنجره دوجداره در پایین مقاله آمده شده است

مشکلات و معایب پنجره های دوجداره upvc

1- ایمنی کمتری نسبت به پنجره های آهنی دارد و نمی توان به خود پنجره دزدگیر نصب کرد 

2- این پنجره ها در بعضی مواقع در هنگام نصب یا تعویض پنجره نیز به دلیل بد نصب کردن آن می توانند مقدار گرمای از دست بدهند به جای اینکه کاهش دهند.

3- رطوبت و نم می تواند در خانه شما باقی بماند و برای این منظور باید کمی پنجره خود را باز نگه دارید

این بسیار مهم است که بتوان قبل از خرید کیفیت پنجره را ارزیابی کرد. به همین دلیل است که در گروه تک پنجره هفت روز ضمانت قیمت ارائه می دهیم. اگر می توانید کالای با کیفیت مشابه را با قیمت بهتر پیدا کنید ، ما بلافاصله قیمت های خود را کاهش می دهیم تا مطابقت داشته باشد.

چه شیشه ای برای تعویض پنجره دوجداره مناسبه ؟

بهترین پروفیل برای تعویض پنجره دوجداره 

انتخاب مدل پنجره دوجداره جایگزین جهت تعویض پنجره دوجداره می تواند یکی از سخت ترین تصمیمات هنگام خرید پنجره باشد. باید عواملی چون موارد زیر را در نظر گرفت:

1- برای تعویض پنجره دوجداره، پنجره هایی مناسب هستند که توانایی بازدهی بیشتری را دارند و در طول زمان خراب یا رنگ زرد نمی شوند.

2- چه سبک پنجره ای در خانه همسایگان یا املاک مشابه خوب به نظر می رسند؟

3- اگر بودجه کافی برای تعویض پنجره دوجداره را دارید تمامی پنجره های خانه را تعویض کنید که ظاهر یکنواختی داشته باشد. زیرا این امر می تواند به افزایش ارزش خانه شما کمک کند.

4- میتوانید از همسایگان خود بپرسید که آیا آنها نیز در فکر تعویض پنجره های خود هستند، زیرا این امر موجب زیبایی ظاهر ساختمان و همچنین افزایش ارزش ملک شما خواهد شد. همچنین شرکت تک پنجره نیز در صورت خرید عمده تخفیف بیشتری به شما جهت تعویض پنجره دوجداره می دهد.

شرکت تک پنجره چه پنجره هایی را تعویض می کند

شرکت تک پنجره چه پنجره هایی را تعویض می کند؟ شرکت تک پنجره هر سبک پنجره دوجداره را تعویض می نماید که شامل :

1- پنجره دوجداره ثابت
2- پنجره دو جداره دو حالته : این پنجره ها برای مکان هایی که امکان باز کردن کامل پنجره به سختی است و باد کمتری وارد خانه شود بسیار مناسب می باشد
3- پنجره دو جداره تک حالته 
4- پنجره دوجداره خلیجی
5- پنجره دو جداره کمانی

6- پنجره دو جداره دایره‌ای (محوری)

7- پنجره دوجداره کشویی عمودی
8- پنجره دو جداره کلنگی
9- پنجره دو جداره مدل سایه بانی
10- پنجره دو جداره کشویی (پنجره ریلی)
11- پنجره دو جداره مدل آکاردئونی
12- پنجره دو جداره دو لنگه بازشو (فرانسوی)
13- پنجره دو جداره فولکس واگنی
14- تعویض پنجره های دوجداره: پنجره های دیواری متنوع ترین پنجره تعویض هستند که در طیف گسترده ای از سبک ها ، رنگ ها موجود هستند و به همین ترتیب می توانند کاملاً متناسب با اکثر خانه های استاندارد طراحی شوند.
15- تعویض پنجره های آلومینیوم با پنجره دوجداره upvc
16- ما همچنین تعمیرات قفل ها ، دستگیره ها و لولاها را ارائه می دهیم ، باز هم یک تعمیر آسان و ارزان دیگر که در غیر این صورت نیاز به تعویض کل پنجره است.

تفاوت شیشه دو جداره و سه جداره چیست؟

تفاوت شیشه دو جداره و سه جداره چیست؟

اگر هر دو از یک ماده و با کیفیت استاندارد یکسان ساخته شده باشند ، شیشه سه جداره حدود 20-30٪ کارآیی بیشتری نسبت به شیشه دوجداره دارد. اما خیلی سنگین تر است در هر صورت برای هر دو شیشه باید موارد زیر را حتما بررسی نمود:
1- آیا پروفیل مخصص سه جداره استفاده شده است

2- گاز بین دو شیشه زده شده است عایق بندی مناسبی دارد

3- درجه بندی شیشه که استفاده شده است

این سه موارد از موارد اصلی جهت تعویض پنجره دوجداره می باشد، زیرا: برخی از شیشه های سه جداره با کیفیت پایین نسبت به شیشه های دوجداره با کیفیت خوب از انرژی کمتری برخوردار باشند. تعویض پنجره دوجداره منزل شما یک سرمایه گذاری طولانی مدت است و خرید ارزان در نهایت می تواند در بلندمدت هزینه بیشتری برای شما داشته باشد.

مزایای تعویض پنجره دوجداره

مزایای تعویض پنجره دوجداره :
اگر پنجره های شما مه آلود شده یا ترک خورده و آسیب دیده است میبایست شیشه پنجره دوجداره را تعویض نمایید زیرا :

1- تعویض پنجره دوجداره موجب امنیت بهتر می شود: قفل شکسته یا دستگیره سفت می تواند به ایمنی و امنیت خانه شما آسیب برساند. به همین ترتیب ، یک پنجره ترک خورده باعث می شود خانه شما به عنوان یک هدف برای متجاوزان قرار گیرد.
2- تعویض پنجره دوجداره ،آلودگی صوتی را کاهش می دهد : یکی از کمترین مزایای شیشه های دوجداره که به طور صحیح مهر و موم شده است این است که یک تخلیه کننده صدا فوق العاده است ، بنابراین اگر پنجره های دو جداره یا مهر و موم شما خراب شود ، آرامش شما ممکن است آسیب ببیند. لایه های شیشه و هوا در پنجره دوجداره میتوانند آلودگی صوتی را تا 78% کاهش دهند، و به شما کمک کند که آرامش بیشتری داشته باشید و خواب راحتی داشته باشید.
3- ظاهر خانه خود را زیبا کنید: پنجره ها هنگامی که شروع به خرابی می کنند ، در داخل پنجره ها متوجه چگالش می شوید. این امر منجر به شیشه های مه آلود پنجره می شود که مانع دید و نور طبیعی می شوند. و با تعویض شیشه ها می توانید همانند روز اول از زیبایی و کاربرهای مفید آن لذت ببرید.توجه شود که پنجره های دوجداره هر 10 سال یکبار و شاید بیشتر اینطور مشکلات براش به وجود بیاد .
4- تعویض پنجره دوجداره برای صرفه جویی در مصرف انرژی : پنجره های آسیب دیده همچنین می توانند قبض های انرژی شما را سرسام آور افزایش دهند. با نصب شیشه های دو جداره با بهره وری انرژی ، می توانید از نشت گرما به بیرون خانه جلوگیری کنید بنابراین نیازی به استفاده از انرژی زیاد برای گرم کردن خانه خود ندارید. اینکه پنجره های شما چقدر می توانند به حفظ انرژی کمک کنند ، به کیفیت پنجره های شما بستگی دارد.
5- به خانه خود ارزش اضافه دهید: از آنجا که پنجره دوجداره زیبایی خانه شما را بهبود می بخشد و به حفظ انرژی کمک می کند ، به این معنی است که ارزش کلی خانه شما نیز افزایش می یابد. املاکی ها قاطعانه می گویند که ملکی با پنجره های دوجداره دارای ارزش بیشتری می باشد .

6- مناسبترین عایق بندی و آبندی جهت جلوگیری از نفوذ آب در بارشها

7- دارا بودن درز بندیهای بسیار مناسب و جلوگیری از هر گونه ورود گرد و غبار
8- کار آمد در جهت حفظ محیط زیست بدلیل مهار انرژی و کم کردن مصرف سوختهای فسیلی در نتیجه کمک به حفظ آلودگی هوا
9- کنترل هزینه های خرید تاسیسات گرما زا و سرما زا، بدلیل نیاز به دستگاههای کم توان و کوچکتر و همچنین نیاز به اختصاص فضای کوچکتر به این تاسیسات بدلیل کوچکتر شدن تاسیسات برودتی و حرارتی
10- کاهش هزینه های انرژی حاصل از استحلاک کمتر دستگاههای تاسیساتی بدلیل نیاز به کارکرد و مصرف کمتر
11- تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره باعث جلوگیری از مصرف اکسیژن محیط بدلیل استفاده زیاد از دستگاههایی مانند شوفاژ بخاری و غیره و همچنین حفظ محیط از آلودگیهای محیطی
12- جلوگیری از فرسایش اسباب و وسایلی اعم از مبل و فرش و … بر اثر نشست دوده و …
13- مهار اشعه uv بوسیله شیشه های مخصوص دو جداره.
14- تنوع در طرح های مختلف خم و اشکال هندسی مختلف، قابلیت نصب این محصول پس از اتمام و فینیشینگ ساختمان
15- نصب سریع و آسان محصول بدون نیاز به تخریب
16- عدم ایجاد بخارات روی شیشه دوجداره

اگر پنجره دوجداره خود را تعویض نکنم چه اتفاقی می افتد؟

خیلی مواقع پیش می آید که ما ترک های کوچک یا حداقل تراکم پنجره ها را نادیده می گیریم.لازم به ذکر است که در صورت برطرف نکردن مشکلات ،مشکلات جدی تری برای پنجره به وجود می آید

مشکلاتی که در صورت خرابی پنجره و عدم تعویض پنجره دوجداره به وجود می آید؟
1- کپک و نم : پنجره های مه آلود در اثر تراکم ایجاد می شوند و در صورت عدم کنترل می توانند باعث آلودگی قالب و رطوبت در خانه شما شوند. و در صورت بروز چنین مشکلی ، برداشتن آن دشوار و هزینه بر خواهد شد ، به همین دلیل تعویض زودرس دو جداره بسیار مهم است.

2- فریم های در حال پوسیدگی : هرچه رطوبت بیشتری در داخل پنجره های شما گیر بیفتد ، بیشتر به قاب های پنجره آسیب می رسد. وقتی نوبت به قاب های چوبی می رسد ، تراکم و قرار گرفتن در معرض رطوبت بیش از حد باعث پوسیدگی و تاب خوردگی قاب ها می شود. رفع زود هنگام شیشه دو جداره عیب دار یک راه حل ساده برای جلوگیری از بروز یک مشکل اساسی است.

3- مشکلات بهداشتی : اگر از پنجره های استانداردی استفاده نکرده باشید ،خانه شما همیشه مرطوب است و علاوه بر آسیب زدن به اموال می تواند سلامت شما را نیز به خطر بیندازد .قرار گرفتن در محیط های مزطوب موجب ناراحتی تنفسی ،آلرژی ،آسم و حتی می تواند بر سیستم ایمنی بدن شما نیز تاثیر بگذارد.

چرا پنجره دوجداره مه آلود می شود ؟

اگر تعویض پنجره دوجداره خوب انجام نشود ؟

دلیل اصلی بخار زدگی شیشه دو جداره این است که مهر و موم بین دو شیشه خوب انجام نشده است. اگر این اتفاق افتاد، نیازی به تعویض کل پنجره از جمله قاب فرم نیست. در واقع می توانید خود شیشه دوجداره را تعویض کنید، حتی شرکت های تخصصی نیز هستند که می توانند با از بین بردن هر گونه رطوبت و شیشه دو جداره را تعمیر کنند.

جایگزینی پنجره دو جداره کاملاً ساده است و در واقع ، هر یک از افراد حرفه ای یا علاقه مندان به انجام کارهای  می توانند این کار را انجام دهند. با این حال ، قسمت دشوار و بخشی که اغلب می تواند منجر به اشتباهات گران شود ، اندازه گیری اولیه پنجره قبل از سفارش می باشد. هرگونه اشتباه در اندازه گیری اولیه می تواند منجر به ایجاد پنجره دوجداره کاملاً جدید شود که به درستی در قاب پنجره قرار نمی گیرد.

اقداماتی که باید قبل از تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره انجام دهید:

در کشور ما تعویض پنجره های قدیمی روند افزایشی داشته زیرا مصرف انرژی برای اقتصاد خانواده ها مهم شده . برای تعویض پنجره قدیمی ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه نوع پنجره ای را قرار است جایگزین پنجره های قدیمی خود کنید طراحی پنجره های دوجداره به چه شکلی باشد. تعویض پنجره قدیمی با هر طرحی از پنجره دوجداره upvc  تفاوت زیادی در روند کار ندارد و این فقط سلیقه شماست که مقدم بر کار است.

قدم بعدی در بحث تعویض پنجره های قدیمی انتخاب پروفیل مورد نظر است
اندازه گیری ابعاد درب و پنجره تعویضی برای استعلام قیمت حدودی نیاز است وشما می توانید این اندازه گیری را قبل از تماس انجام دهید تا ما بهتر بتوانیم شما را راهنمایی کنیم فقط دقت کنید که برای اندازه گیری فریم اهنی دور درب و پنجره را در نظر نگیرید زیرا قرار نیست این بخش از دیوار جدا شود و پروفیل بازسازی به گونه ای طراحی شده است که در این فریم قاب شده و بعد از پیچ شدن اصولی عایق بندی و درزگیری می شود.

بعد از استعلام قیمت و توافق بین کارفرما و تیم کاری ما ، کارشناس پنجره دوجداره در محل حاضر شده و ابعاد دقیق را گرفته و به تولیدی طرف قراداد تیم کاری تک پنجره اعلام کرده و عملیات تولید انجام می شود.

لطفا قبل از رسیدن تیم کاری محیط را برای تعویض پنجره دوجداره آماده کنید فقط لازم است که اطراف پنجره را خلوت کنید و بقیه موارد از برش پنجره آهنی تا نصب و عایق بندی به عهده تیم کاری ما می باشد.

فیلم آموزش تعویض پنجره دوجداره :

WeCreativez WhatsApp Support
استعلام قیمت پنجره دوجداره
👋سلام
Call Now Button