پنجره دوجداره در کرج | پنجره وین تک

پنجره دوجداره در کرج | پنجره وین تک

پنجره دوجداره در کرج.قیمت پنجره دوجداره در کرج،فروش پنجره دوجداره در کرج،نمایندگی پنجره دوجداره در کرج،نمایندگی پنجره وین تک در کرج ، دلایل تفاوت قیمت پنجره های وین تک

پنجره دوجداره در کرج

شاید توجه کرده باشید زنان خانه دار گاهی از نشستن گردوخاک برروی وسایل شکایت می کنند  و یا حتی اگرخانه شما نزدیک خیابان باشد ،سر وصدای ماشین ها و یا کارگران شهرداری  که در خیابان در حال انجام عملیات عمرانی هستند  شما را اذیت می کند. به نظر شما برای این مشکل چه راهکاری وجود دارد؟

آیا شما از این موضوع ناراحت هستید؟

آیا تا  به حال از کسی کمک گرفته اید؟

اگر این موضع شما را مثل ما  آزار داده است ، راه حل آن استفاده از پنجره های دوجداره استاندار است که در این مقاله قصد داریم در مورد این نوع پنجره ها صحبت کنیم . ما در این مقاله قیمت این نوع پنجره ها ،ابعادی که استفاده می شود را مورد بررسی قرار می دهیم تا بتوانیم به شما کمک کنیم این مشکل را به درستی حل کنید.

پنجره دوجداره ارزان

قیمت پنجره های دوجداره

قیمت پنجره دوجداره به موضوعات مختلفی  بستگی دارد که مهم ترین آن ابعاد پنجره است ، بنابراین نمی توان قیمت مشخصی را برای آن تعیین کرد ولی در پایان مقاله لیست قیمت انواع پنجره با ابعاد مختلف را برای شما عزیزان قرار می دهیم تا شما بتوانید  انتخاب راحت تری داشته باشید.

برای انتخاب  یک پنجره مناسب موارد مختلفی باید مورد بررسی قرار بگیرد که علاوه بر کیفیت آن ، ابعاد و وزن پنجره است  که می تواند بر قیمت آن تاثیر مستقیمی بگذارد ،حتی جنس آن نیز در این مورد می تواند تاثیر خود را بگذارد  که شما می توانید با کمک این مقاله پنجره دوجداره ای را متناسب با نیاز خود از ما خریداری کنید.

جنس پنجره دوجداره

پنجره دوجداره از دو شیشه و یک گاز بی اثر (آرگون و یا کریپتون و یک خشک کننده برای جلوگیری از رطوبت) تشکیل شده است که با توجه به کیفیت شیشه  و یا گاز آن می تواند صدا و گرد و خاک را به درستی فیلتر کند.شرکت های مختلف در سراسر ایران  در استان البرز  مخصوصا در شهر کرج ،این پنجره ها را در انواع و طرح های مختلف ارائه می دهند .

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  ارزانترین قیمت پنجره دوجداره

 

پنجره دوجداره وین تک

علاوه بر مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم پنجره های دوجداره می توانند در جلوگیری  از اتلاف انرژی نیز تاثیر خود را بگذارند و در تابستان و زمستان میزان  مصرف برق و گاز شما را به خوبی نشان دهند و از اتلاف آن ها جلوگیری کنند به همین دلیل شما می توانید از هدر رفتن انرژی گرمایی در زمستان و انرژی سرمایی در تابستان جلو گیری کنید و درنهایت قبض کمتری را پرداخت نمایید.

درست است  که قیمت پنجره دوجداره ای که در بازار وجود دارد در برابر پنجره های مدل قدیمی بیشتر است، اما با توجه به مزایایی که دارند ارزش  آن را دارد که این مبلغ را پرداخت کنید. اما نگران قیمت آن نباشید زیرا  پولی که پرداخت می کنید بسیار کمتر از پولی است که بابت پرداخت قبوض و آزار و اذیتی است که شما با استفاده از پنجره های معمولی متحمل می شوید .

ما در شرکت یو پی وی سی تک پنجره  در کنار شما هستیم تا بهترین قیمت پنجره دوجداره در کرج با بالاترین کیفیت را به شما ارائه دهیم تا علاوه بر کیفیت عالی  و آسودگی که تجربه می کنید از قیمت مناسب این پنجره هانیز بهره مند شوید .

پنجره دوجداره در تهران

چرا پنجره دوجداره

در زمان کنونی که گرد و خاک،اتلاف انرژی،آلودگی ،سر و صدا تبدیل به یک معضل گریبان گیر شده است ،صرف داشتن آرامش و جلوگیری از عواقب آن می تواند به نفع افراد مختلف باشد زیرا در بلند مدت باعث می شود پیامدهای مثبتی به وجود آید به همین دلیل افراد زیادی از پنجره های دو جداره  و سه جداره در ساختمان های خود، مخصوصا در کرج استفاده می کنند.

فروش پنجره دوجداره در کرج

چرا پنجره دوجداره وین تک ؟

هر پنجره دوجداره باید داری ویژگی های منحصر به فردی باشد که به ما کمک کند لذت بودن در کنار خانواده را بدون سرو صدا و یا چیزهای دیگر تجربه کنیم. با توجه به این ویژگی  ها ممکن است هر کدام از ما  ترغیب به تهیه و خرید این نوع پنجره های دوجداره شویم. پنجره دوجداره وین تک هم از این قانون مستثنی نیست به همین دلیل به چندین مورد از ویژگی های منحصربه فرد آن اشاره می کنیم:

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  بهترین مارک پنجره دوجداره upvc

۱ حامی محیط‌ زیست
در زمان کنونی که طبیعت ما در وضعیت مناسبی قرار ندارد و وظیفه هر کدام از ما محافظت از آن است، ما هم برآن شدیم تا به کمک فناوری های موجود در شرکت خود سهم خود را برای حفاظت از محیط زیست، پرداخت کنیم به همین دلیل تمام موارد لازم برای تولید پروفیل UPVC مرغوب و قابل بازیافت که به طبیعت نیز آسیبی نمی رساند را در شرکت وین تک ،انجام می دهیم.

همچنین ما برای این کار از قوانینی که اتحادیه اروپا برای حفظ محیط زیست وضع کرده است پیروی می کنیم به همین دلیل توانسته ایم پروفیل های پنجره  های دوجداره خود را  تا 95 درصد بهینه سازی کنیم تا دوباره قابل بازیافت باشند.

۲ دارای مدرک رآل آلمان
شرکت هایی که پروفیل های استاندارد را تولید می کنند می توانند  مدرک رآل آلمان را دریافت کنند. موسسه رآل آلمان از شرکت های معتبر در جهان است که به شرکت هایی که تمامی قوانین را رعایت میکنن و پروفیل های استاندارد تولید میکند مدرک اعطا می نماید.

۳ کارآمدی بسیار بالا

پنجره وین تک بسیار کارآمد است ، نصب آنها می تواند به کاهش هزینه های گرمایشی و سرمایشی کمک کند و ساختمان شما را در تابستان خنک و در زمستان گرم نگاه دارد. شاید بگویید این موضوع مهمی نیست اما باید بدانید بیش از ۳۳ درصد از انرژی ساختمان از طریق پنجره های غیر استاندارد هدر می رود.

۴ محبوبیت پنجره دوجداره وین تک در جهان
پنجره وین تک مناسب برای ساخت واحدهای صنعتی و همچنین مناسب دفاتر و شبکه های گسترده فروش و آپارتمان های مسکونی می باشد . دلیل دیگر محبوبیت پنجره های وین تک این است که برای تعویض آن با پنجره های معمولی نیاز به تخریب ندارد و این موضوع می تواند نگرانی شما را از تخریب و بهم ریختگی ساختمان شما ،برطرف نماید. فناوری که در پروفیل وین تک  به کار رفته است  تنها در دست  ۸ کشور  در جهان است که این موضوع باعث شده است شرکت ما بتواند این پنجره های با کیفیت را  به ۵۴ کشور نیز صادر کند.

مقایسه پنجره دوجداره وین تک با پنجره دوجداره ویستابست

 کیفیت ضامن اعتبار ما  :

محصولاتی که شرکت تک پنجره در رابطه با پنجره دوجداره تولید می کند همگی طی فرآیندهای خاصی  تولید  می شوند که قبل از ورود به بازار در آزمایشگاه شرکت تک پنجره از لحاظ کیفیت مورد  تست و آزامایش قرار می گیرند و بعد از تایید به بازار عرضه می گردد.

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  توری پلیسه چیست ؟ قیمت توری پلیسه

آزمایش های مختلف بر روی پنجره های وین تک

در هر خط اکسترودر از پروفیل وین تک نمونه برداری شده و آزمایش های مختلفی مانند موارد زیر بر روی آنها انجام می گردد:

۱–  تست مقاومت حرارتی پروفیل پنجره دوجداره وین تک تا ۱۵۰ درجه سانتی گراد
۲ تست مقاومت حرارتی پروفیل پنجره دوجداره وین تک تا ۴۰- درجه سانتی گراد
۳ تست مقاومت زمانی و تغییر رنگ در برابر تابش ماورا بنفش پروفیل پنجره دوجداره وین تک
۴ کنترل شفافیت رنگ سطوح پنجره دوجداره وین تک
۵ کنترل مقاومت نقطه جوش پروفیل پنجره دوجداره وین تک

۶ کنترل مقاومت در برابر ضربه در دمای زیر صفر پروفیل پنجره وین تک
۷ کنترل ابعاد هندسی مقاطع پروفیل پنجره وین تک
۸ کنترل میزان صاف بودن سطح پروفیل پنجره وین تک
در صورتی که نتایج بدست آمده پایین تر از استاندارد های مشخص شده باشد از ارسال پروفیل به انبار و واحدهای فروش جلوگیری به عمل می آید.

آیا شکل پروفیل وین تک بر روی قیمت وین تک تاثیر می گذارد؟

شاید این سوالا برایتان پیش بیاید و به از خود بپرسید آیا شکل این پنجره های دوجداره بر قیمت تاثیر دارد یا خیر؟باید به شما بگوییم  که بله، قیمت پروفیل یو پی وی سی ارتباط مستقیمی با میزان وزن آن دارد. بعضی پروفیل های یو پی وی سی نامرغوب با کاهش وزن در یک متر پروفیل ،قیمت آن را نیز کاهش می دهند که این موضوع موجب کاهش مقاومت و کیفیت پروفیل خواهند شد.

پروفیل وین درطرح های مختلف

سری پروفیل وین تک: سری ۶۰، سری ۷۰، سری کشویی تک ریل، سری کشویی جفت ریل وین تک، سری کمکی
نوع پروفیل وین تک: فریم، ساش (لنگه) پنجره، ساش درب، مولیون، پروفیل کمکی، پنل

پروفیل وین تک

دلایل تفاوت قیمت پنجره دوجداره وین تک با یکدیگر :

مقایسه پروفیل وین تک سری ۶۰ و پروفیل سری ۷۰ :
قیمت پنجره دوجداره وین تک،پروفیل سری ۷۰ نسبت به پروفیل سری ۶۰، ۱۰% بالاتر است. این اختلاف قیمت پنجره وین تک شامل پروفیل های فریم، مولیون، ساش می شود. در نظر داشته باشید میزان اختلاف تنها در پروفیل یو پی وی سی است و نه در کل قیمت پنجره وین تک (قیمت شیشه دوجداره و قیمت یراق آلات به سری پروفیل مربوط نمی شود)

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  انواع شیشه دوجداره

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که این دو سری چه تفاوتی با یکدیگر دارند :
پروفیل وین تک سری 60 (W640 ) دارای عرض 6 سانتی متر می باشد، اما پروفیل سری 70 ( W700 ) دارای عرض 7 سانتی متر می باشد.
وزن، استحکام و قیمت پروفیل وین تک سری ۷۰ از پروفیل سری ۶۰ بیشتر است به همین دلیل پروفیل سری 70 سنگین تر است.

مقایسه پروفیل سری ۷۰ و سری کشویی :

قیمت پروفیل فریم ریلی تقریبا 85% نسبت به قیمت پروفیل Upvc فریم سری 70 تفاوت دارد. اما قیمت پروفیل بازشو کشویی نسبت به پروفیل بازشو سری 70 تقریبا 80% بالاتر است.
قیمت پروفیل وین تک سری ۷۰ = پروفیل سری ۶۰ * ۱.۱
قیمت پروفیل وین تک سری کشویی = پروفیل سری ۷۰ * ۱.۸۰

حال از کجا می توانیم پنجره های دوجداره upvc را در کرج پیدا کنیم؟

یکی از مهم ترین ویژگی های ساختمان خوب داشتن پنجره مناسب است زیرا فضای خارجی و داخلی ساختمان را از هم جدا می کند و عامل مهمی برای جلوگیری از ورود هوای آلوده ، آلودگی صوتی ،گرد وخاک و همچنین امنیت می باشد.

خدماتی که شرکت ما برای تولید پنجره دوجداره انجام می دهد می تواند خیال شما را از داشتن خانه ای امن ،راحت و زیبا ،آسوده کند.

قیمت پنجره دوجداره وین تک

کلام آخر

ما در پنجره های خود  از پروفیل مرغوب و با کیفیت ،طراحی زیبا  استفاده می کنیم  تا علاوه بر امنیت ،راحتی و زیبایی، لذت بودن در کنار خانواده را به خوبی تجربه کنید و دیگر دغدغه پرداخت قبوض بالا را نداشته باشید. همچنین ما این فرصت را برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید با توجه به نیاز های خود و در صورتی که ساکن شهر کرج باشید ، از خدمات نصب و تعویض پنجره دوجداره و سه جداره بهره مند شوید .فقط کافی است روی این قسمت کلیک کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button