7 دلیل تعویض پنجره آهنی با دوجداره

takpanjereh 7 دلیل تعویض پنجره آهنی با دوجداره

تعویض پنجره دوجداره در کرج

شرکت تک پنجره تولید کننده پنجره دوجداره upvc در کرج با استفاده از بهترین برند های پروفیل پنجره دوجداره در ساخت پنجره نوسازی و بازسازی می باشد و با جایگزینی پنجره می توانید راحتی شما را بهبود بخشد صورتحساب انرژی شما را کاهش دهد به خانه شما ارزش افزوده داده و کیفیت زندگی خانواده را از طریق تهویه بهتر و دسترسی بیشتر به نور طبیعی بهبود بخشد. اما چگونه می دانید زمان تعویض پنجره شما چه زمانی است؟ مقاله (13 پنجره دوجداره برتر ایران در سال 99 |قیمت پنجره دوجداره) در سایت تک پنجره رو از دست ندید.

حتی بهترین کیفیت پنجره ها برای همیشه دوام نخواهند داشت و پنجره های دو جداره (بطور متوسط) برای حدود 15 تا 20 سال دوام خواهند آورد. این امر به وضوح تحت تأثیر عوامل مختلفی از قبیل چگونگی نگهداری آنها ، آب و هوای لازم برای تحمل آنها و نوع مواد قاب موردنظر شما قرار می گیرد.

برخی از تهیه کنندگان پنجره تضمین محصولات خود را ارائه می دهند و این بدان معناست که در این مدت آنها به صورت رایگان جایگزین گسل ها می شوند. با این حال ، هنگامی که پنجره بیش از تعمیر است شما نیاز دارید که زودتر آنها را تعویض کنید.

 

UPVC چیست؟

UPVC مخفف پلی وینیل کلرید غیر پلاستیک است و نوعی پلاستیک است. UPVC به دلیل دوام و نیاز کمی به نگهداری ، اغلب در قاب های پنجره استفاده می شود. قاب های پنجره UPVC مانند سایر مواد قاب پنجره پوسیده ، پیچ و تاب نخواهد خورد.

 

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  پنجره دوجداره

مزایای استفاده از UPVC برای قاب های پنجره چیست؟

پنجره های UPVC فریم های چوبی سنتی را به عنوان گزینه ارجح برای بسیاری جایگزین کرده اند. UPVC به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد برای قاب های پنجره مورد استفاده قرار می گیرد:

تجزیه نمی شود

شکل خود را در هنگام قرار گرفتن حفظ می کند

مقاومت در اثر ضربه سخت است

در برابر هوازدگی مقاوم است

از آلودگی هوا در مناطق شهری محافظت می کند

upvc یک ماده محبوب است زیرا به نگهداری بسیار کمی نیاز دارد. هر سال چند بار به راحتی فریم ها را تمیز کنید. upvc در مقایسه با سایر قاب های پنجره مانند چوب یا آلومینیوم نیز گزینه ای مقرون به صرفه تر است. این همچنین عایق صدا را فراهم می کند ، بنابراین اگر در یک جاده شلوغ زندگی می کنید ، می توانید شاهد کاهش صدای ترافیک باشید.

پنجره های دوجداره upvc همچنین از نظر انرژی کارآمد هستند بنابراین نه تنها باعث می شوند خانه شما احساس گرمی و راحتی داشته باشند  بلکه قبوض گرمایشی شما را نیز کاهش می دهند. برخی معتقدند که پنجره های دوجداره upvc باعث شده است که خیابان ها همه با همان پنجره یکسان به نظر برسند ، اما همه چیز به طور چشمگیری در صنعت تغییر کرده است.

 

7 دلیل برای تعویض پنجره آهنی با دوجداره

علائم پوسیدگی یا پیچ و تاب بودن در ویندوز شما یا عدم لعاب دو جداره نشانگرهای بزرگی است که شما نیاز به تعویض آنها دارید.

قاب های پنجره های چوبی به طور خاص می توانند برای حفظ شرایط مناسب مشکل باشند. در صورت نصب عالی به نظر می رسند اما هر چقدر هم که باشند هر سال مراقب سنین پایدار باشند و این ممکن است وقت گیر باشد و فراموش کردن آن آسان است. مشکل این است که وقتی پوسیدگی داخل چوب شد  می توان پوسیدگی را متوقف کرد و در بالای آن نگه داشت. باران به کابوسی تبدیل می شود و ممکن است متوجه شوید که تعمیر پنجره کار بسیار دشوار است بنابراین هنوز خوب به نظر می رسد و کار خود را به درستی انجام می دهد. البته اگر فقط آن را رها کنید پوسیدگی فقط بدتر می شود و باز کردن یا بسته شدن پنجره سخت تر می شود.

پنجره های دوجداره upvc با کیفیت ضعیف ممکن است با گذشت زمان تغییر رنگ دهند و در اثر گرما گسترش می یابند. اگر شیشه مضاعف شما خراب است می توانید نشت آب ، چگالش ، ترک ، تراشه ، سوراخ و خراش و مشکل در تنظیم درجه حرارت در خانه خود را مشاهده کنید

صورتحساب انرژی زیاد است

پنجره های قدیمی یا ناکارآمد می توانند تأثیر قابل توجهی در عایق کاری منزل شما داشته باشند و منجر به صورتحساب انرژی بالا شوند. هرچه گرمای بیشتری بتواند از خانه خود فرار کند بیشتر از جبران گرمایش مرکزی خود استفاده خواهید کرد و در مورد استفاده از تهویه مطبوع نیز همین امر وجود دارد. می توانید این کار را با ایستادن در کنار پنجره خود بررسی کنید و ببینید که آیا نسبت به بقیه اتاق خنک تر است. اگر شیشه برای لمس سرد است به احتمال زیاد شما در حال هدر دادن انرژی هستید. همچنین باید به دنبال شکاف در قاب باشید

پنجره برای باز کردن و بسته شدن دشوار (یا غیرممکن) است

این یکی از دلایل قطعی برای جایگزینی پنجره است ، در درجه اول به دلیل اینکه می تواند در صورت اضطراری یک مسیر فرار اساسی باشد.

دلایل زیادی وجود دارد که باعث عدم امکان باز شدن پنجره می شود. یکی از موارد معمول در صورت بسته بودن رنگ است. شاید در دکوراسیون باعث صرفه جویی در وقت شود اما مطمئناً به عملکرد پنجره کمک نمی کند علل دیگر پنجره گیر شده یک قاب پیچ دار مانند پنجره های دوجداره upvc است که می تواند در هوای گرم گسترش یابد و پیچیده شود. upvc هنگام خنک شدن مجدداً منقبض می شود  اما اگر این اتفاق به طور مکرر رخ دهد قاب ممکن است اندازه ناصحیح دیافراگم باشد. دلیل دیگر می تواند این باشد که پایه های خانه شما تغییر کرده و قاب پنجره دیگر به درستی در فضای جا قرار ندارد. در تمام این موارد ، یک پنجره جدید مشکل را حل می کند.

پنجره های خانه شما عایق صدا نیست

پنجره های مدرن به منظور کاهش انتقال صدا طراحی شده اند که می تواند در صورتی که در نزدیکی یک جاده شلوغ زندگی می کنید تفاوت زیادی در کیفیت زندگی شما ایجاد کند. اگر هنگام ایستادن در داخل و خاموش شدن پنجره می توانید صدای بیرون را به وضوح بشنوید این احتمالاً نشانه ای از قدیمی بودن پنجره شما است. بنابراین اگر می خواهید از آرامش و آرامش لذت ببرید راه جدیدی است. در اینجا می توانید در مورد بهترین پنجره های کاهش نویز اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نکته مهمی که باید در مورد پنجره های پیش نویس در نظر بگیرید این است که صورتحساب انرژی شما برای گرم کردن خانه شما بیشتر خواهد بود در برخی موارد تا 25٪ بیشتر بنابراین سرمایه گذاری در یک پنجره جدید به دلیل هزینه احتمالاً در طولانی مدت به اقتصاد کاذب تبدیل می شود. همچنین ویندوزهای جدید نسبت به نمونه های قدیمی از نظر مصرف انرژی بسیار قابل توجهی هستند ، بنابراین می توانید در ازای صرفه جویی در مقدار زیادی پول نقدی کار کنید.

پنجره آنجاست که اجازه می دهد تا نور به داخل خانه شما جاری شود درست است؟ اگر رطوبت بین صفحات در پنجره های دو جداره دیده شود می توانید اثر شگفت انگیز را خراب کنید یا اینکه از داخل آن می توانید یک چگالش را جمع کنید. بله می توان چگالش را از بین برد اما این سرعت به سرعت آزار دهنده می شود و اغلب به این معنی است که با رشد قالب به پایان می رسید

Call Now Button