5 نکته مهم قیمت پنجره دوجداره

پنجره 11 2 5 نکته مهم قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره
هزینه پنجره های جایگزینی چقدر است؟ این یکی از متداول ترین سؤالات در صنعت است اما یکی از دشوارترین پاسخ به آن است. حقیقت این است که پاسخ ساده ای از نظر میزان پرداخت یک پنجره وجود ندارد و قیمت آن از هر شرکت دیگر متفاوت است.قبل از اینکه برای نقل قول خود با یک شرکت پنجره تماس بگیرید به درک متغیرهایی که در قیمت تأثیر می گذارند کمک می کند. نقل قول صورتحساب نهایی شما نیست و در صورت بروز عوارض یا حوادث پیش بینی نشده هزینه کلی می تواند تغییر کند.بنابراین دقیقاً چه عواملی که بر هزینه پنجره تأثیر می گذارند چیست؟مقاله (13 پنجره دوجداره برتر ایران در سال 99 |قیمت پنجره دوجداره) در سایت تک پنجره رو از دست ندید.

5 فاکتور برتر که بر قیمت پنجره تأثیر می گذارد
1 . برند پروفیل پنجره دوجداره
یکی از بزرگترین تأثیرگذار در قیمت یک پنجره کیفیت پروفیل ها مورد استفاده در پنجره است. همه پنجره های به طور مساوی ایجاد نمی شوند در واقع کیفیت یکی از بزرگترین دلایلی است که چنین تغییر قیمتی بزرگی را بین پنجره ها مشاهده خواهید کرد.
به طور کلی پروفیل پنجره با کیفیت بالاترهزینه بیشتری نسبت به پروفیل پنجره های کم مصرف دارند. این یک نوع است مانند خرید یک فراری در مقابل یک پژو. نمی توانید انتظار داشته باشید که یک اتومبیل اسپرت لوکس و با کارایی بالا را با همان قیمت هر وسیله نقلیه روزمره بخرید.
بهترین برند معرف بازار
برندهای مختلفی در بازار ایران موجود می باشد که هر کدام از آنها دارای ویژگی و قیمت های مختلفی می باشد اما پروفیل مصرفی در قیمت پنجره دوجداره تاثیر مستقیم دارد به طور کلی سه برند پروفیل در بازار بیشترین استفاده را دارد :
1. ویستا بست
2. وین تک
3. هافمن

2 . تولید دقیق پنجره دوجدار
اولین مرحله تولید پنجره طراحی درست نسبت به اندازه گیری شده می باشد دلیل اهمیت این مرحله تولید بر اساس طراحی شده و اندازه برش و جوش پنجره می باشد که با استفاده از اطلاعاتی که از نرم افزار دستگاه گرفته می شود .
مراحل ساخت درب و پنجره دوجداره توسط ماشین آلات و دستگاه های مدرن و دقیق انجام میشود . و فقط جاگذاری و گذاشتن در دستگاه و برداشت توسط نیروی انسانی انجام می شود ، نصب یراق پنجره هم توسط نیروی متخصص تولید انجام می شود
مرحله انتهایی کنترول کیفیت و رگلاژ پنجره است که بر اساس طرح اولیه و درست عمل کردن پنجره و کیفیت یراق آلات نصب شده مورد بررسی قرار میگیرد
3 . شیشه دوجداره با راندمان انرژی
شیشه دوجداره پنجره شما یکی دیگر از تأثیرگذارهای مهم برای پنجره دوجداره است. شیشه دوجداره به خصوص در آب و هوای شدید و نور مستقیم خورشید بسیار کارایی دارد پنجره دوجداره دارای دو یا سه صفحه شیشه موازی که با گاز آرگون مهر موم میشود مزیت قابل توجهی را ارائه می دهند. ایده چند شیشه این است که دو یا سه صفحه شیشه ای موازی مانع بهتری در برابر دمای بیرون از پنجره های تک لایه شیشه ایجاد می کنند.
4 . مراحل نصب پنجره دوجداره
نصب پنجره قدیمی و نوساز:
این روند تعویض کل پنجره است در زمان اندازه گیری و تولید پنجره دقت لازم را داشته باشید می توان در هنگام نصب پنجره زمان کمتر و راحت تر پنجره را نصب کرد نصب پنجره های قدیمی نیاز به دقت بیشتر و نیروی متخصص تری می باشد این فرایند کمی کندتر از نصب پنجره های نوساز است همه چیز در نصب پنجره به دقت و نیروی نصب پنجره بستگی دارد
بیشتر پیمانکاران پنجره در هر ساعت یا هر پروژه برای نصب پنجره شارژ می شوند. نصب اغلب در همان روز به پایان می رسد اما بعضی اوقات بسته به تعداد پنجره نصب شده و هوا می تواند 2-3 طول بکشد.
5 . ضمانت و گواهینامه
دقیقاً مانند قیمت پنجره ضمانت نامه ها در شرکت متفاوت است. بسته به آنچه گارانتی شما روی پنجره شما را پوشش می دهد در قیمت کلی شما منعکس خواهد شد. هنگامی که یک شرکت پنجره دارای ضمانت ای با محصول با کیفیت است شما می توانید یک پنجره با کیفیت بهتر با سازنده ای که در پشت آن ایستاده است دریافت کنید. شما اساساً هزینه گارانتی قوی و یک محصول عالی را می پردازید.
پنجر بدون ضمانت اغلب هزینه کمتری خواهد داشت. خبر بد این است که اگر چیزی از پنجره پیش رود چه زیبایی شناسی باشد و چه از لحاظ عملکردی اشتباه است شما در صورت حساب رعایت نمی کنید. حتی ممکن است تمام پنجره را از جیب خود تعویض کنید.
از طرف دیگر اگر پنجره دارای ضمانت باشد هزینه آن درج شده است. اگر مشکلی پیش نیاید به احتمال زیاد تحت ضمانت شما قرار می گیرد. به طور کلی شما هرگز نمی خواهید بدون ضمانت در پنجره سرمایه گذاری کنید

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  فرق بین پنجره دوجداره و آلومینیوم

Call Now Button