چه چیزی باعث ساخت پنجره uPVC خوب می شود؟

2 چه چیزی باعث ساخت پنجره uPVC خوب می شود؟

قیمت پنجره دوجداره در کرج

بهترین نوع پنجره دو جداره کدام است؟ کدام یک قیمت مناسبی دارند؟
قیمت های دو جداره نحوه خرید شیشه دو جداره چه چیزی را هنگام خرید شیشه دوبل باید جستجو کنید قیمت پنجره دوجداره در کرج شما هنگام خرید پنجره دو جداره و نگهداری شیشه دو جداره تمام مواردی را که باید بدانید برای انتخاب بهترین نوع پنجره ها و درهای دو جداره برای منزل خود بیابید. مقاله (13 پنجره دوجداره برتر ایران در سال 99 |قیمت پنجره دوجداره) در سایت تک پنجره رو از دست ندید.

 

هر آنچه که باید در رابطه با پنجره upvc بدانید در مقاله (پنجره upvc چیست؟ قیمت پنجره دو جداره upvc )نوشته شده است .ما از پنجره های تک و دو حالته تا پنجره های خلیج ، و کشویی تا درهای فرانسوی ، تفاوت های اصلی بین آنها را توضیح می دهیم تا به شما در انتخاب بهترین گزینه برای خانه خود کمک کنیم. توصیه می کنیم با کارشناسان گروه تک پنجره تماس بگیرید و برای شما کارشناسی برای انجام پنجره دوجداره راهنمایی کنند تا به شما مشاوره دهند انواع کالاهایی را که در دسترس هستند توضیح دهند و از هزینه ای بدست آورند و چه نوع پنجره های دو جداره برای منزل مناسب است
با مراجعه به بررسی های دو جداره ما نحوه ارزیابی هر شرکت توسط مشتریان خود را مشاهده کنید. پنجره های تهویه پنجره های سفارشی با یک یا چند لولا به قاب وصل می شوند ، به طور معمول به آنها اجازه می دهد تا به طرف آن باز شوند. در عوض می توان آنها را در قسمت بالا یا پایین قرار داد و آنها را به صورت “شیب و چرخش” تبدیل کرد در زیر می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این نوع پنجره ها کسب کنید.

چرا upvc یک انتخاب خوب برای پنجره شما است؟
پنجره دوجداره ثابت شده است که عملکرد عالی و دوام بالایی دارد ماندگاری بالایی دارد و به نگهداری بسیار کمی نیاز دارد و آن را به عنوان یک ماده عالی برای پنجره شما تبدیل می کند. همچنین به دلیل بازده حرارتی ، عایق صدا و ارزش بسیار خوبی برای پول شناخته می شود. برای بخش های فریم بزرگتر از تقویت کننده فولاد گالوانیزه برای بهبود مقاومت و دوام استفاده می کنیم. با استفاده از تک پنجره می توانید اطمینان داشته باشید که حتی در سخت ترین شرایط آب و هوایی پنجره شما به دلیل کیفیت و ماهیت upvc که تولید می کنیم پیچ نخورده ، پوسیدگی و زنگ نمی زند.

مزایای استفاده از upvc برای قاب های پنجره چیست؟
upvc مزایای بسیاری دارد که باعث می شود از مواد مناسب برای قاب های پنجره استفاده شود. این ماده با داشتن بالاترین سطح راحتی حرارتی و همچنین ماندگاری و ماندگاری بسیار بالا شناخته شده است.

کم هزینه upvc تمایل دارد به طور قابل توجهی ارزان تر از آلومینیوم و چوب باشد و مزایای بیشتری را ارائه می دهد. بسته به کیفیت و ویژگی های پنجره هزینه ها می توانند متفاوت باشند اما با انتخاب یک پنجره upvc می توانید قیمت بسیار مناسب تری را انتظار داشته باشید.

نگهداری کم – مواد تمایل بسیار پرطرفدار است زیرا به نگهداری بسیار کمی نیاز دارد. به غیر از تمیز کردن فریم ها در داخل و اطراف آن چند بار در سال می توانید ویندوز خود را رها کنید تا خودشان مراقبت کنند. بر خلاف چوب به دلیل طبیعت بسیار بادوام مواد هیچ نشانه ای از پوسیدگی و یا خسارت جوی مشاهده نخواهید کرد. UPVC همچنین در تهیه عایق صدا بسیار عالی است و مطالعات نشان می دهد که می تواند نویز خارج را تا 70٪ کاهش دهد.

عملکرد عالی پنجره های دوجداره ما بسیار کارآمد هستند بنابراین نصب آنها می تواند به کاهش هزینه های گرمایش کمک کند و ملک شما را خوب و گرم نگه دارد. upvc به دلیل مقاومت و استحکام ، آن در هنگام امنیت خانه نیز بسیار قابل اعتماد است
آیا در و پنجره ها دوجداره upvc خطرناک هستند؟
upvc ماده ای است که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد و توسط ارگان ها و سازمان های مختلف دولتی برای قاب های پنجره توصیه می شود. در و پنجره های دوجداره ما با طیف وسیعی از اعتبارنامه ها و جوایز چشمگیر از که تحت آزمایش دقیق کنترل کیفیت قرار گرفته اند ، آمده اند. فریم های upvc ما در کشور ما از امکانات هنری ساخته شده است که با بالاترین استاندارد تولید می شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ گونه خطری برای خانه شما وجود ندارد. ایمنی مشتریان از اهمیت بسیار بالایی برای ما برخوردار است به همین دلیل است که اقدامات احتیاطی اضافی را به عنوان یک شرکت آگاه از محیط زیست انجام می دهیم و بیش از 95٪ از زباله های خود را بازیافت می کنیم.

چه چیزی باعث ساخت پنجره uPVC خوب می شود؟

در بازار امروز فکر می کنید تفاوت بین یک پنجره دوجداره upvc خوب و یک بد بسیار ساده است. به عنوان مثال ، درایران پنجره دوجداره upvc اکنون دارای گواهینامه است. این یک رتبه بندی انرژی است تا به شما بگوید پنجره در نگه داشتن گرما چقدر خوب است. امتیاز از A شروع می شود بهترین و B در ردیف بعدی قرار می گیرد و غیره.

چگونه یک پنجره رتبه بندی می شود:

تمام آنچه مورد نیاز است تغییر آرماتور از فولاد یا آلومینیوم به یک آرماتور گرمتر مانند کربن است. این باعث کاهش تلفات گرما از طریق قاب پنجره می شود. سپس شما باید دو جداره را ارتقا دهید ، بنابراین یک نوار فشرده لبه گرم و شیشه به همراه آن نیز باید پر از گاز باشد. آرگون رایج ترین گاز مورد استفاده است. اما با وجود برخی سیستم های پنجره ، این هنوز به اندازه کافی خوب نیست و آنها باید این گاز را به گاز کریپتون ارتقا دهند.

پروفیل upvc: این پلاستیک است که برای ساخت پنجره شما استفاده می شود. اطمینان حاصل کنید که حداقل ضمانت ده ساله یا بیشتر با سیستم وجود دارد. این باید آن را از دلسردی و پیچ و تاب بپوشاند.

شیشه دوجداره : بررسی کنید که تضمین دو جداره شما چیست. بسیاری از شیشه های قدیمی قدیمی با ضمانت هفت ساله عرضه شده اند. اما بیشتر شیشه های دو جداره جدید با ضمانت پانزده سال یا بیشتر عرضه می شوند.

سیستم قفل کردن: انواع بسیاری از سیستم های قفل در خارج وجود دارد. برخی از شرکت های پنجره فقط از ارزانترین شرکت موجود در بازار استفاده می کنند مگر اینکه بخواهید سیستم بهتری داشته باشید. رایج ترین سیستم قفل کردن است. اما اگر می خواهید امنیت کمی بیشتر داشته باشید ، پس سیستم شلیک گل گزینه ای بهتری است.

Bead System: آیا سیستم مهره بیرونی یا داخلی است؟ (داخلی یعنی شیشه را فقط می توانید از داخل بیرون بگیرید.)

اتصالات کاملاً جوش داده شده یا مکانیکی: تمام پنجره دوجداره upvc دارای چهار گوشه قاب و جوش داده شده هستند. اما مالچ ها و ترانسوم ها را می توان جوش داده یا مکانیکی کرد. مکانیکی بیشتر با سیستم های قدیمی تر ارائه می شود ، اما امروزه هنوز وجود دارد. این یک روش سریعتر برای ساخت ویندوز است. در بعضی موارد تقصیر اصلی این سیستم در بعضی از موارد است که حتی اگر نیمی از میلی متر ترانسفورماتور یا مالون کوچک شود می تواند یک پیش نویس را وارد کند.

دستگیره های پنجره ای: انواع مختلفی از دستگیره ها استفاده می شود. بسته به میزان استفاده آن ، برخی از آنها تنها شش ماه تا یک سال دوام خواهند داشت. سایر موارد برای پنج سال یا بیشتر طراحی شده اند. چگونه از دیگری می گویید؟ این مشکل است بسیار سخت است. بهترین کار این است که اطمینان حاصل کنید که با تمام قطعات متحرک روی پنجره  دو سال ضمانت داشته باشید. بعلاوه بدانید که سیاست آنها برای انجام تعمیرات چیست.

لولا: اینها دقیقاً مانند دسته هستند ، انواع مختلفی وجود دارد که تا زمانی که شروع به تجزیه شدن نکنند  نمی دانید که آنها خوب یا بد هستند. دوباره اطمینان حاصل کنید که ضمانت دو ساله در تمام قسمتهای متحرک وجود دارد. در صورت امکان با برخی از مشتریان قدیمی خود تماس بگیرید تا ببینید که چگونه آنها شروع به کار کردند.

پیچ هایی که روی لولا قرار دارند: ممکن است این خیلی به نظر نرسد  اما شما نمی خواهید در یک سال پنجره خود را باز کنید و یک بار زنگ زدگی را در آنجا مشاهده کنید یا بدترین حالت ممکن است به دلیل پیچ های نگهدارنده اره وجود داشته باشد. زنگ زده بسیاری از شرکت های پنجره از پیچ های روکش روی استفاده می کنند و در قسمت زیرین آویز جانبی این موارد به پیچ های استیل ضدزنگ تغییر می یابد. اما بهتر است اگر همه پیچ های ضد زنگ داشته باشید و اگر در نزدیکی دریا زندگی می کنید ، لازم است که همه پیچ های استیل ضدزنگ داشته باشید.

اتصال دهنده ها: اینها بلوک های upvc با دو زاویه هستند که به بسته شدن درز به درستی کمک می کنند و آن را در برابر مهر محکم نگه می دارند. به علاوه آنها همچنین به پنجره شما امنیت بهتری می دهند. تمام سیستم های پنجره دارای این موارد هستند تنها دلیلی که ممکن است آنها روی یک پنجره نباشند این است که سازنده خیلی تنبل بوده یا فقط فراموش کرده است. این اتفاق می افتد و شما را شگفت زده می کند که چه تعداد از این پنجره ها مانده است.

بنابراین اگر قصد سرمایه گذاری در پنجره های جدید را دارید نترسید از شرکت پنجره درباره هر یک از مواردی که در اینجا می خوانید سؤال کنید. اگر به نظر می رسد کمی در مورد پنجره می دانید  متوجه خواهید شد که کار بهتری خواهید داشت زیرا آنها می دانند که شما همه چیز را بررسی خواهید کرد.

عملکرد عایق صوتی خوب: ساختار آن بسیار خوب و با اتصالات محکم طراحی شده است. نتیجه آزمایش نشان می دهد که عایق صوتی آن <20db است و مطابق با DIDN4109 است.

ضد پیری: در طی فرآیند تولید ، عامل دناتوراسیون کننده استفاده می شود. این ماده برای جلوگیری از جذب اشعه ماوراء بنفش است که در مواد اولیه اضافه می شود. این محصول حتی وقتی در معرض نور مستقیم آفتاب ، طوفان باران ، خشک شدن یا رطوبت بین 30- درجه سانتیگراد و 82 درجه سانتیگراد قرار نمی گیرد ، تغییر رنگ نمی کند ، شکننده و شکننده نمی شود.

عملکرد احتراق احتراق خوب: مشخصات کانچ از مواد نگهدارنده با کیفیت ساخته شده است. این خود به خود آتش نمی زند و یا از احتراق پشتیبانی نمی کند و می تواند آتش را به تنهایی خاموش کند.

مقاومت در برابر ضربه: طراحی خاص در برابر ضربه استفاده می شود. بخش مواد می تواند آزمایش ضربه ای از چکش 1 کیلوگرمی داشته باشد که آزادانه از ارتفاع یک متر در -10 درجه سانتیگراد رها شود

عملکرد ضد آب خوب: میزان جذب آب آن <0.1٪ است. درها و پنجره ها به گونه ای طراحی شده اند که دارای صفحات ضد باران و شیارهای تخلیه آب هستند و می توانند آب باران را به طور کامل در خارج از بدن جدا کنند. عملکرد ضد آب آن با DIDN18055 مطابقت دارد.

ضد سرقت خوب: در و پنجره های ما از سخت افزار با کیفیت بالا و مهره داخلی استفاده شده است که طراحی را برای دسترسی متقابل بسیار غیرقانونی دشوار می کند.

نگهداری آسان: بخش های پروفایل کانچ خوردگی نمی کنند و رنگی ندارند. آنها تحت تأثیر خاکستر ، سیمان یا مواد اتصال دهنده قرار نمی گیرند. آنها تقریباً به هیچ نوع تعمیر و نگهداری احتیاج ندارند.

محکم بودن هوا: تمام اتصالات نمایه جوش داده شده و هرگونه شکاف در سیستم با نوارهای آب بندی سه ضلعی بسته می شوند. طول هر واحد نمایه باید زیر 4m³mmhm باشد. این به کارآیی و صرفه جویی در مصرف انرژی می افزاید.

مقاوم در برابر آفات: حشرات خسته کننده چوب مانند موریانه می توانند باعث خراب شدن قابهای چوب شوند و در مدت زمان کوتاهی آنها را به پودر کاهش دهند و ساختار درب و پنجره را به طور کلی تخریب کنند. درها و پنجره های پی وی سی در مقابل چنین حملاتی غیرقابل نفوذ هستند. هیچ حشره یا آفاتی از طریق uPVC نخورد.

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  پنجره دوجداره آلومینیومی

Call Now Button