قیمت پنجره دوجداره کشویی

پنجره 4 1 قیمت پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی یکی از قدیمی ترین و پراستفاده ترین انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی است پنجره دوجداره کشوی افراد در فضاهای کوچک، از این مدل بازشو در اشپزخانه و خانه های کوچک و در فضا های بسیار کم بیشتر مورد استفاده می شود آن هم به دلیل کمبود جا می باشد پنجره دوجداره کشوی به دلیل آن که بازشو آن فضایی برای باز کردن نمیگیرد بسیار کاربردی است.مقاله (13 پنجره دوجداره برتر ایران در سال 99 |قیمت پنجره دوجداره) در سایت تک پنجره رو از دست ندید.

مزایا و معایب پنجره دوجداره کشویی

معایب پنجره دوجداره کشویی: یکی از بزرگترین معایب پنجره دوجداره کشوی قیمت بالاتر نسبت به  پنجره لولایی دارد و از معایب دیگر این پنجره عایق بندی  درزبندی ضعیف بین فرم  پنجره و بازشو پنجره دارند به این صورت که در هنگام بسته شدن آب بندبی خوبی نمی شود. . نیاز به مراقبت، تعمیر و نگهداری بیشتری نیاز دارد.

مزایای استفاده از پنجره دوجداره ریلی این است که نسبت به اندازه که این پنجره میتواند داشته باشد فضا را اشغال نمی کند و بسیار راحت و آسان بازو و بسته میشود و دسترسی بسیار مناسبی به بیرون می توانید داشته باشید و نکته قابل ذکر در این نوع از پنجره فضای کمتری برای باز کردن پنجره میگیرد و اینها از مزیت پنجره دوجداره upvc می باشد.

عایق بندی پنجره دوجداره کشویی به دلیل وجود حالت ریلی منافذ بین غلطک ها وجود دارد که از عایق بندی کمتری نسبت به دیگرپنجره دوجداره دارد. برای عایق بندی بهتر پنجره دوجداره کشویی از نوار درزگیر مویی استفاده می شود. نوار مویی در حد فاصل لنگه و فریم کشویی قرار می گیرد و عایق بندی را تا حدود زیادی افزایش می دهد.

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  ارزانترین قیمت پنجره دوجداره

دوجداره ارزان 4 قیمت پنجره دوجداره کشویی

قیمت پنجره دوجداره کشویی

قیمت پروفیل کشویی نسبت به پنجره معمولی متفاوت است یعنی کمی گرانتر است چون مدل پروفیل های آن نسبت به پروفیل های دیگر متفاوت است. البته قیمت یراق کشویی کمی بالاتر قیمت یراق پنجره تک حالته است. می توان اصلی ترین عامل تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره کشویی پروفیل مصرفی و یراق مورد استفاده که در این پنجره ها تمام بار پنجره و شیشه دوجداره بر روی غلطک ها است.که باید از یراق آلات خوبی استفاده کرد تا عمر طولانی داشته باشد

انواع مدل پنجره دوجداره کشویی

دوجداره ارزان 5 قیمت پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره فولکس واگنی

دوجداره ارزان 3 قیمت پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

سیستم پنجره دوجداره کشویی

قطعات پنجره دوجداره کشویی

پروفیل پنجره کشویی کمی متفاوت با پنجره های معمولی است که از ریل هایی تشکیل شده است و این  لنگه بازشو با استفاده از غلطک بر روی ریل ها حرکت می کند. ما بین پروفیل پنجره کشویی و لنگه بازشو، غلطک هایی قرار می گیرد که موجب آسان شدن حرکت لنگه بازشو می گردد

نکته مهم در نصب یراق آلات پنجره کشویی غلطک های مورد استفاده در پنجره دوجداره کشویی است چون در این مدل از پنجره ها تمامی وزن شیشه و لنگه بازشو را بر روی غلطک  قرار دارند بنابراین این غلطک های کشویی تاثیر زیادی بر روی روان حرکت کردن دارد اگر از یراف ضعیف در این مدل استفاده شود با گذشت زمان موجب عدم کارکرد پنجره کشویی دوجداره می شوند.

 

Call Now Button