قیمت پنجره دوجداره چقدر است؟

پنجره . قیمت پنجره دوجداره چقدر است؟

قیمت پنجره دوجداره چقدر است؟

فیمت پنجره دوجداره
هزینه پنجره های UPVC دو جداره بسیار به سبک و نوع پنجره ای که انتخاب می کنید بستگی دارد. با این وجود برخی از اعداد و قیمت تقریبی می توانند کاربرد بسیار خوبی داشته باشند به همین دلیل جداول زیر را با توجه به محبوب ترین انواع شکل ها و انواع پنجره های دو جداره ایجاد کردیم. اگر بهترین قیمت های پنجره دوجداره UPVC را می دانید می توانید پس انداز قابل توجهی برای بودجه خانواده خود داشته باشید و فرایند نوسازی را با کارایی بیشتری برنامه ریزی کنید.

قیمت پنجره دوجداره را پیدا و مقایسه کنید
آیا تابحال احساس کرده اید که اتاق های خانه شما در زمستان از طعم و مزه یا تابستان خیلی گرم است یکی از دلایل اصلی احساس ناراحتی عایق بندی بد پنجره است به عبارت دیگر خانه شما از پتانسیل پنجره های UPVC استفاده نمی کند. امروزه مردم بسته به قیمت و کیفیت بیشتر به دنبال پنجره های رنگی UPVC هستند در گروه تک پنجره بهترین قیمت ها و هزینه های پنجره UPVC را جمع آوری کرده است تا به شما کمک کند بهترین قیمت را برای نیازهای خود با قیمتی عالی پیدا کنید.
UPVC مخفف پلی وینیل کلرید بدون پلاستیک است که در صورت ترکیب با تثبیت کننده های اضافی پنجره را پایدار تر می کن به طور معمول از آن برای جایگزینی چوب در ساخت و سازها استفاده می شود و به دوام قاب و پنجره های دو جداره کمک می کند از این صفحه همچنین می توانید قیمت ویندوز UPVC را همراه با لعاب دو و سه برابر پیدا کنید.

پنجره دوجداره upvc چیست؟
upvc یک پلاستیک قوی ، سفت و بادوام است. همچنین یک پایه محکم برای واحدهای پنجره و درب دو جداره ایجاد می کند. پنجره دوجداره که معمولاً به عنوان پنجره upvc گفته می شود. این نوع قاب های پنجره ای به دلیل دوام و نگهداری کم ، سالهاست که در ایران محبوبیت دارند. پنجره های UPVC می توانند در برابر گرما ، سرما ، باد ، باران و برف بدون فاسد شدن ، لایه برداری ، خرد کردن یا پوسته پوشی مقاومت کنند. یک انتخاب انرژی کارآمد پنجره دوجداره دارای خواص حرارتی بوده و انتقال گرما و سرما را از طریق قاب محدود می کند و در نتیجه می تواند اعتماد به بخاری ها و تهویه هوا را کاهش دهد. این قاب ها همچنین می توانند با عایق کف شوند تا بیشتر عملکرد حرارتی بهبود یابد.

ویژگی های برتر upvc 
در دماهای گرم تاب نمی خورد
قابل بازیافت و به محیط زیست آسیب نمیزند
ماندگار و با دوام و بسیار زیبا می باشد
در برابر فرسایش شیمیایی مقاوم است و هرگز زنگ نمیزند
ساده در نگهداری و طول عمر بالایی دارد
مقرون به صرفه و تولید آسان و سریع

پنجره دوجداره upvc را می توان در تعدادی از محصولات پنجره ، از جمله انواع سبک های سنتی پنجره مشاهده کرد: پنجره های تک ، دو و سه گانه ، پنجره کشویی ، روکش و پنجره های باری ، تصویر ، خلیج ، کمان و پنجره های باغ ، درب کشویی و سیستم درب فرانسه. پنجره دوجداره همچنین می تواند به شکل های قوس ، بیضوی ، ابرو ، گوتیک ، ذوزنقه ، دور و نیم دور ، هشت ضلعی ، دایره ، بیضی و نیمه بیضی مشاهده شود.
طبق بسیاری از استانداردها پنجره دوجداره یک مصالح ساختمانی جدید است که ابتدا در طی جنگ جهانی دوم و بعد از آن بطور گسترده استفاده می شود تا بسیاری از زیرساخت های مهم و نیازهای ایمنی آن زمان را برآورده سازد. با این حال پنجره دوجداره بسیاری از ویژگی های مواد سنتی را با ویژگی های عملکرد پیشرفته محصولات ساختمانی امروز و فردا ترکیب می کند. دوام ، وزن سبک ، ویژگی های جامد محیطی و آتش سوزی ، تطبیق پذیری و شرایط لازم برای نگهداری کم تنها برخی از خواصی است که باعث افزایش استفاده از پنجره دوجداره شده است.

ماده اصلی پنجره دوجداره
پنجره دوجداره موادی است که قاب پنجره های دو جداره خاموش است این ماده بر اساس پودر پلاستیک (پلی وینیل کلرید غیرپلاستیک شده UPVC) ساخته شده است که برای شکل دادن به آن گرم شده و درون قالب تزریق می شود پس از خنک شدن با روش های مختلف UPVC برش داده می شود و آماده می شود تا در یک پنجره دو جداره به همراه سایر اجزاء مونتاژ شود. پنجره دوجداره تنها ماده ای نیست که قاب های پنجره ای با دو جداره ساخته شده اند همچنین می توان از چوب و آلومینیوم ساخت هر سه ماده مزایا و معایب مختلفی دارند اما در کل پنجره دوجداره بیشترین کاربرد را دارد علاوه بر این پنجره های دو جداره با اشکال مختلفی با مکانیسم های مختلف می توانند در اشکال مختلف تولید شوند.

مزایای شیشه پنجره دوجداره
آنچه UPVC را با پنجره دو جداره بسیار کاربردی می کند فضای بین دو صفحه شیشه ای است که باعث می شوند هوا به دام بیفتد و این مزایای زیر را ایجاد می کند:

1. این هوا به عنوان عایق عمل می کند بنابراین اجازه نمی دهد هوای سرد یا گرم به راحتی بین داخل و خارج خانه بگذرد.
2. همچنین مانع از ایجاد چگالش در هنگام سرد شدن هوا در داخل خانه و در داخل آن می شود.
3. علاوه بر این پنجره دوجداره با به حداقل رساندن میزان صدای خارجی که می تواند از روی شیشه عبور کند آلودگی صوتی را کاهش می دهد.
در صورتی که می خواهید قیمت های تأمین کننده های مختلف در ایران را مقایسه کنید کافی است به کارشناسان تک پنجره تماس بفرمایید با انجام این کار می توانید به صورت رایگان و بدون هیچ گونه تعهدی مشاوره و پیش فاکتور برایتان ارسال کنند

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  هر آنچه در مورد پنجره دو جداره باید بدانید

Call Now Button