چرا در و پنجره دوجداره upvc مورد توجه قرار دارد ؟

پنجره 8 چرا در و پنجره دوجداره upvc مورد توجه قرار دارد ؟

چرا در و پنجره دوجداره upvc مورد توجه قرار دارد ؟

ما فقط از مواد و طرح های با کیفیت برتر استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنید که بهترین کیفیت را برای خانه خود بدست می آورید. با توجه به طراحی فوق العاده آنها تمام پنجره دوجداره upvc ما از بالاترین استانداردهای راندمان حرارتی ، امنیت ، دوام و ظاهر برخوردار هستند. به راحتی در هر خانه مناسب است پنجره دوجداره upvc ما را می توان متناسب با همه سبک های ویلا ، از جمله مدرن ، سنتی ، میراث و ساخت های جدید به طور یکسان تنظیم کرد. ما در خدمت شما هستیم تا به شما در رسیدن به ایده کامل خانه تان کمک کنیم.مقاله (13 پنجره دوجداره برتر ایران در سال 99 |قیمت پنجره دوجداره) در سایت تک پنجره رو از دست ندید.

پنجره دوجداره گروه تک پنجره

پنجره دوجداره upvc سطح بسیار خوبی از راندمان انرژی ، ضد آب و هوای بسیار عالی را نشان می دهند و برای دیدن بسیار جذاب هستند. به دلیل سهولت در دسترس بودن ، بسیاری از دارندگان خانه به دلیل دسترسی آسان ، پنجره های تهویه را به سختی در مکان های داخل خانه نصب می کنند. هنگامی که پنجره مورد نظر ما را انتخاب می کنید نه تنها از برند های برتر استفاده می کنید بلکه از تمام مزایایی که با آن به دست می آید نیز بهره مند می شوید. اینها شامل حدمات پس از فروش ، کیفیت بالا پنجره ، ​​ضمانت پروفیل پنجره ، عایق صوتی و حرارتی بالا می باشد و در رنگ های متنوعی برای متناسب با نمای ساختمان شما موجود است.

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  چرا پنجره UPVC را انتخاب می کنید؟

ویژگی و مزایای پنجره دوجداره

مقاومت در برابر آب
در و پنجره upvc فوق العاده در برابر باد ، باران ، زنگ زدگی ، پوسیدگی و فرسایش شیمیایی مقاوم هستند. upvc زنگ نمیزند و رطوبت جذب نمیکند و در تابستانهای گرم نمی پیچد و تغییر رنگ نمیدهد، پروفایل های پنجره upvc را طراحی و آزمایش کرده است که می تواند در مقابل نیروی باد طوفان مقاومت کند. درها و پنجره های upvc سطح امنیت قابل توجهی را به ساختمانها از انواع مختلف می افزاید.

ساده در نگهداری
آستانه پنجره با کمترین تعمیر یک مزیت بزرگ برای خانه ها ، ادارات و ساختمان های تجاری است. این واقعیت که upvc در برابر مشکلات آزار دهنده مانند زنگ زدگی ، پوسیدگی و قالب غیرقابل نفوذ است به این معنی است که این آسترهای پنجره نیازی به تمیز کردن اغلب ندارند. برای جلوگیری از رشد باکتریها یا جلوگیری از بروز واکنشهای شیمیایی ، مانند مشخصات چوب و آلومینیوم ، نیازی به پوشاندن آنها با مواد مخصوص نیست. تمام آنچه شما نیاز دارید یک اسفنج و یک سطل آب گرم و صابون برای از بین بردن گرد و غبار و خاک است.

طول عمر بالا
پروفیل های پنجره و درهای upvc به دلیل سفتی و دوام این پلاستیک سفت و سخت عمر حدود 25 سال دارند. پروفیل های پنجره و درب upvc به گونه ای طراحی شده اند که رنگ و لعاب رنگ خود را در کل چرخه عمر محصول حفظ کنند. upvc در دماهای سخت آزمایش می شود تا اطمینان حاصل شود که محو شدن به دلیل تابش خورشیدی رخ نمی دهد.

اثربخشی انرژی
از همه مهمتر برای بسیاری از دارندگان خانه و مشاغل ، قاب های پنجره upvc به طور چشمگیری بهره وری انرژی خانه شما را افزایش می دهد. upvc عایق فوق العاده ای است که به واحد کلی پنجره شما کمک می کند تا ساختمان شما در تابستان سرد و در زمستان گرم شود. پروفایل های upvc برخلاف قاب های آلومینیومی ، گرما را انجام نمی دهند ، بنابراین از ورود درجه حرارت بالا به خانه شما در ماه های گرم جلوگیری می کنند. این بدان معنی است که تهویه مطبوع شما لازم نیست به سختی کار کند تا ساختمان شما خنک شود. هنگامی که قاب های پنجره upvc با شیشه دوجداره ترکیب می شوند.

Call Now Button