ویژگی مهم پنجره دوجداره

پنجره 9 2 ویژگی مهم پنجره دوجداره

ویژگی پنجره های دو جداره

نصب پنجره دو جداره شامل تعویض پنجره ها با کاربری جدید با عایق تقویت شده است. همچنین نصب شیشه در پنجره های موجود امکان پذیر است. در همه موارد اشکال مختلفی وجود دارد در واقع شیشه دو جداره به صورت سفارشی ساخته شده است بنابراین می توان پنجره تک لنگه ، پنجره دوحالته ، پنجره کشویی ، پنجره فرانسوی نصب کرد .مقاله (13 پنجره دوجداره برتر ایران در سال 99 |قیمت پنجره دوجداره) در سایت تک پنجره رو از دست ندید.

ارزانترین انرژی ، انرژی ای است که ما مصرف نمی کنیم. عایق کاری منزل برای محدود کردن اتلاف گرما اولین کاری است که می توانید در طی نوسازی انجام دهید این عایق است که بیشترین پس انداز را در طول زمان ایجاد می کند. پنجره منبع مهمی برای از بین بردن گرما است بنابراین جایگزینی آنها با پنجره های دو جداره راهی مناسب برای صرفه جویی در مصرف انرژی است.

پنجره های پلاستیکی UPVC مفید ، آسان برای استفاده و بسیار زیبایی شناختی هستند. درهر اندازه تولید و نصب میشوند و با هر سبک خانه و هر نیاز دیگری سازگار می شوند.

همه کاره بودن آنها: به لطف امکانات تولید در کارگاه هر سفارشی ما می توانیم آنها را با هر سبک خانه تطبیق دهیم.

استحکام آن: پنجره دوجداره به دلیل سلب شدن هوا سه برابر ، زهکشی پله ها و همچنین روش جوش گوشه های آن با همجوشی بسیار ضد آب است.

صرفه جویی در مصرف انرژی: به دلیل سفت بودن ، کرکره های PVC باعث می شوند صرفه جویی خوبی در مصرف انرژی داشته باشید.

استحکام آن: به لطف ترکیبات جدید آن ، کرکره های PVC مقاوم و بادوام هستند.

تنوع رنگ: انتخاب آن از رنگ بی نهایت است که ضمن ایجاد هماهنگی کامل با روکش ، به خانه شما لمس می کند

مزایای استفاده از پنجره های uPVC

تقویت پروفیل دوجداره

پنجره دوجداره 95٪ از قدرت خود را از تقویت های ساخته شده از فولاد گالوانیزه گرفته می شود. از آنها در محفظه های پروفایل استفاده می شود تا استحکام لازم برای اعضای پنجره فراهم شود. محفظه های بسته بندی شده جداگانه و مشخصات روی آن روی فولاد طول عمر آن را به مدت طولانی از محصول می بخشد.

مقاومت در برابر آب و هوا / ضد ماوراء بنفش

کیفیت بسیار مقاوم در برابر آب و هوا توسط فرمولاسیون ضد ماوراء بنفش و مقاوم در برابر ضربه به دست می آید. می تواند در معرض طولانی مدت در معرض تغییر شدید آب و هوا در زیر آفتاب سوزان ، طوفان ، خشکی ، رطوبت زیاد باشد.

اثبات صدا

پنجره دوجداره  با استفاده از پروفایل چند وجهی با مهر و موم محکم طراحی شده است بهترین پنجره در جداسازی سر و صدا هستند. یک جداسازی صدا به طور متوسط 22-25 دسی بل در شیشه های تک و 30 دسی بل در شیشه های دو جداره حاصل می شود. این آرامش را به ارمغان می آورد و مزاحمت های غیر ضروری را کاهش می دهد ، خصوصاً مورد علاقه و مورد استفاده گسترده در بیمارستان ها ، مدارس و ساختمان های اداری. علاوه بر این پس از یک روز کار سخت شما سزاوار آن هستید که با بهترین محافظت در برابر سر و صدای بیرونی به خانه بروید.

عایق برق

پنجره دوجداره دارای عایق الکتریکی بالایی است که بیش از 1015 اهم در سانتی متر است. از هدایت الکتریکی کاملاً بی خطر است.

بازدارنده آتش

آزمایش های آتش نشان داده اند که مواد UPVC محصولی مقاوم در برابر شعله ، باعث ایجاد ، پشتیبانی یا تقویت توسعه طبیعی آتش نمی شوند. بر خلاف پنجره های چوبی پروفیل های دوجداره از احتراق پشتیبانی نمی کنند و در واقع خاموش هستند این کیفیت مانع از گسترش آتش سوزی می شود به همین دلیل سیستم های پنجره دوجداره محافظت قابل توجهی در برابر آتش دارند.

ضد آب و رطوبت

پنجره دوجداره آب و ریوبت به هیچ عنوان وارد نمیشود و جذب آب و ریوبت در آن به صفر میرسد. علاوه بر این سوراخ در داخل فرم پنجره تعبیه شده که در باز بسته کردن پنجره آب بر روی پروفیل از آن خارج گردد

مقاومت در برابر خوردگی

پنجره های دوجداره در برابر حملات اسیدها ، قلیاها ، گازهای زباله و نمک ها بسیار مقاوم هستند.

انبساط حرارتی

پنجره های دوجداره به دلیل ضریب انبساط حرارتی کم (10 c 10-5cc / C / cm) به راحتی تحت هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده هستند.

عمر طولانی و رایگان

سطح بسته و صاف این است که تمیز کردن با استفاده از مواد شوینده خانگی ملایم که در آب حل می شود بسیار آسان است. این همچنین بدان معنی است که این محصول در واقع از نظر خاک مقاوم است زیرا هیچ منافذ وجود ندارد ، که می تواند با خاک پر شود.

به لطف فناوری مدرن ، پنجره ها و درهای ما عملاً برای همیشه دوام خواهند یافت. به همین دلیل ، آنها یک سرمایه گذاری عالی برای خانه شما هستند زیرا هیچ گونه هزینه تعمیر و نگهداری در آینده را شامل نمی شوند.

دوستدار محیط زیست

درب و پنجره دوجداره سازگار با محیط زیست هستند زیرا می توانند برای تولید پروفیل UPVC کاملاً بازیافت و از آن استفاده مجدد شوند.

مقرون به صرفه

قیمت محصولات ما حتی مقرون به صرفه است با سایر جایگزین های موجود در بازار بسیار اقتصادی است و جدا از این مزایای دیگری نیز به همراه دارد. این دلیلی است که پنجره upvc بیشتر سهم بازار را از سایر مواد در برنامه های خود به خود اختصاص می دهد. درب و پنجره دوجداره در طولانی مدت ارزان تر عمل می کنند.

در گروه تک پنجره ما اطمینان حاصل می کنیم که محصولات با کیفیت بالا و نصب را با بالاترین استانداردها به شما ارائه می دهیم. ما تخصص لازم جهت پاسخگویی به تمام نیازهای شما را داریم هدف نهایی ما فراتر رفتن از انتظارات آنها از نظر کیفیت ، قیمت و خدمات است.

قبض گرمایشی خود را کاهش دهید

اتلاف گرما را محدود کنید

یک خانه گرما را در تمام دیوارهای بیرونی خود از دست می دهد خسارات موجود در دیوارهای شیشه ای تقریباً 10٪ از کل صورتحساب گرمایش را نشان می دهد. با نصب پنجره هایی با عایق حرارتی تقویت شده هزینه های انرژی بطور مداوم کاهش می یابد. با نصب پنجره های دو جداره در خانه خود ارقام تخمینی پس انداز قابل دستیابی در قبض گرمایش سالانه شما  ایده بهتری از مزایای اقتصادی و انرژی این نوع کار به شما می دهد.

نصب شیشه دو جداره باعث می شود تا صورتحساب گرمایش با دوام کاهش یابد شیشه مضاعف یک راه حل اقتصادی است که می تواند خود را در مدت چند سال پرداخت کند. علاوه بر این برخی از پنجره ها این مزیت را دارند که هم ارزان و هم کارآمد باشند این به ویژه در مورد پنجره UPVC که گران نیست.

مشخصات فنی یک عایق پنجره

ضریب انتقال حرارتی شیشه Ug که نشان دهنده ظرفیت شیشه برای انتقال حرارت است هرچه بزرگتر باشد عایق بدتر خواهد شد. ضریب انتقال حرارت کلی پنجره Uw که ظرفیت انتقال حرارت کل پنجره را نشان می دهد بنابراین ما اندازه پنجره و همچنین عایق کاری شیشه و ملحقات آن را در نظر می گیریم

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  آموزش تعویض پنجره دوجداره |فیلم,قیمت,پنجره قدیمی

Call Now Button