فروش ویژه پنجره دوجداره UPVC در کرج

فروش پنجره دوجداره UPVC در کرج

چرا پنجره دوجداره UPVC در کرج آنقدر محبوب است؟
درب و پنجره دوجداره UPVC به دلیل ویژگی ها منحصر به فردی که دارد و مزایای بسیاری که دراختیار قرار می دهد به طور خاصی محبوب و متداول در صنعت ساختمان سازی است. و از اینرو گروه تک پنجره مجری تولید و ساخت پنجره دوجداره در کرج با داشتن نیروی متخصص و ارسال کارشناس به شما مشتریان خدمت رسانی کند.مقاله (13 پنجره دوجداره برتر ایران در سال 99 |قیمت پنجره دوجداره) در سایت تک پنجره رو از دست ندید.

پنجره 2 4 فروش ویژه پنجره دوجداره UPVC در کرج
ویژگی پنجره دوجداره
امنیت بالای پنجره دوجداره به دلایل استفاده از دو لایه شیشه و ورق گالوانیزه در پروفیل.
عایق بسیار بالایی در برابر حرارت بوده و ازآلودگی صوتی نیز جلوگیری می کند.
پنجره های دو جداره پوسیده نمی شود و نیازی به رنگ آمیزی ندارند.
پنجره دو جداره در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم بوده و تغییر شکل نمی دهند.
مدل های بازشو آن امکان هر مدل چیدمان دکوراسیونی را به شما میدهد.

شیشه دوجداره چیست
مهم ترین عامل در جلو گیری از سرو و صدا و انتقال حرارت در پنجره از طریق شیشه می باشد و برای جلوگیری از این سروصدا از دو لایه شیشه که در درون آن از گاز آرگون استفاده شده است در عایق کردن پنجره استفاده میشود شیشه‌هایی مورد استفاده دارای ضخامت ۴،۶ میلی که با توجه به درخواست مشتری مشخص می‌شود. و اسپیسر که بین این دو لایه هم قرار میگیرد هم از فرم آلومینیوم بین دو شیشه که ضخامت آن از ۶ تا ۱۶ میل بوده و نسبت به ضخامت شیشه‌ها و پهنای جایگاه نصب شیشه انتخاب می‌شود.
اسپیسر شیشه سیلیکاژل رطوبت‌گیر را داخل خود نگه می‌دارد و از روزنه‌هایی که در زیرش قرار دارد رطوبت ما بین دو شیشه توسط این سیلیکاژل جذب می‌شود.
تزریق گاز آرگون ما بین دو شیشه باعث تخلیه هوا بین دولایه شیشه شده و عایق بودن شیشه را در مقابل سر و صدا و گرما و سرما بالا می‌رود. گاز آرگون جز گازهای نجیب بی‌اثری است که عایق بسیار خوبی برای سرما و گرما میباشد.

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  چرا از درب و پنجره دوجداره استفاده کنیم؟

پنجره 3 5 فروش ویژه پنجره دوجداره UPVC در کرج
پروفیل پنجره دوجداره از چیست؟
upvc از نوعی مواد سفت و سخت PVC است پی وی سی مخفف پلی وینیل کلرید است یک ترکیب شیمیایی کلر ، کربن و هیدروژن. U مخفف غیرپلاستیک است به این معنی که با افزودن مواد شیمیایی موسوم به پلاستیک کننده ها نرم نشده است. و به دلیل فواید بسیار زیادی مانند داشتن مقاومت شدید در برابر مواد شیمیایی ، نور خورشید و اکسیداسیون از آب ، در صنعت ساخت و ساز رواج پیدا کرده است. و از ویژگی های خیلی مهم پنجره دوجداره می توان کم هزینه و سرعت ساخت بالایی را دارد
مواد افزودنی تثبیت کننده گرما و اشعه ماوراء بنفش برای ساخت آنها مناسب برای ویندوزها در نظر گرفته شده اند این امکان را به شما می دهد که مقاومت و رنگ خود را در تمام عناصر حفظ کنند.

پنجره 4 4 فروش ویژه پنجره دوجداره UPVC در کرج
قیمت پنجره دوجداره
عوامل متعددی در قیمت پنجره دوجداره تاثیرگذار هستند. هر چه اندازه پنجره بزرگ تر باشد قیمت نیز بالاتر خواهد رفت. اما در گروه تک پنجره تولیدکنندگان در صورت خرید عمده به خریداران تخفیف می دهند و محصولات را با قیمت کمتری عرضه می نمایند.
برند خود پروفیل مصرفی در پنجره دوجداره تاثیر خیلی زیادی دارد
نوع مدل بازشو پنجره هم در قیمت نهایی آن اثرگذار است.
هزینه نصب این پنجره ها به صورت جداگانه حساب می شود.
شیشه دوجداره با توجه به ضخامت شیشه ، چند لایه بودن قیمت متفاوت دارد.
نوع برند یراق آلات و کیفیت آن در قیمت تمام شده پنجره تاثیر دارد

پنجره 1 5 فروش ویژه پنجره دوجداره UPVC در کرج

دوام پنجره دوجداره upvc
پنجره دوجداره upvc پلی وینیل کلراید از دهه 1980 بهترین انتخاب برای پروفیل های پنجره دوجداره است. این ماده بسیار بادوام و مقاوم در برابر پوسیدگی بوده به این معنی که دارای طول عمر طولانی دارد و به نگهداری بسیار کمی نیاز دارد.
با این حال پروفیل ها می توانند در طی سال ها با سرعت بسیار کندتر از پنجره های چوبی تخریب شوند و بعد از 20 تا 30 سال نیاز به تعویض دارند.در صورتی که ساکن استان البرز هستید می توانید برای پنجره ساختمان نوساز و تعویض پنجره قدیمی با دوجداره براساس نیاز خود با گروه تک پنجره تماس بفرمایید

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  انواع پنجره دوجداره

Call Now Button