قیمت پنجره دوجداره UPVC

پنجره قیمت پنجره دوجداره UPVC

قیمت پنجره دوجداره UPVC
به طور متوسط هنگامی که پنجره های قدیمی خود را با گزینه های پنجره دوجداره جایگزین می کنید باید برای هر پنجره بین 600 تا 900 تومان هزینه کنید. بسته به تعداد اتاق های خانه و طراحی پنجره کل هزینه های تعویض در خانه دو خوابه با 5 پنجره می تواند حدود 3 میلیون تومان برسد. سایر عوامل اساسی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:
ابعاد بزرگ پنجره دوجداره
نوع بازشو پنجره دوجداره به چند حالت باز شود
رنگ پنجره دوجداره هم نمایی با نمای ساختمان
برند پروفیل پنجره دوجداره
شکل پنجره خم یا اشکال خاصی داشته باشد

با این حال وقتی قیمت پنجره دوجداره می آید مهم است که فقط روی هزینه نصب خود تمرکز نکنید. در حالی که ممکن است قیمت ها در نگاه اول نسبتاً بالا به نظر برسند محصولی را بدست می آورید که مدت طولانی برای شما دوام خواهد آورد. پنجره دوجداره همچنین به دلیل کمبود و ماندگاری پایین آنها که به شما در صرفه جویی در هزینه و زمان کمک می کند شناخته شده است.مقاله (13 پنجره دوجداره برتر ایران در سال 99 |قیمت پنجره دوجداره) در سایت تک پنجره رو از دست ندید.

در مقایسه با پنجره های معمولی پنجره دوجداره همچنین به جلوگیری از اتلاف گرما در خانه شما کاهش مصرف کلی و در نتیجه قبض گرمایش نیز کمک می کند. بنابراین در طولانی مدت پنجره دوجداره UPVC یک گزینه مقرون به صرفه و مقرون به صرفه برای خانه شما است.

آیین نامه ساختمان
از سال ها پیش دولت شروع به الزام كرد كه هرگونه تعویض پنجره باید مطابق با استانداردهای تنظیم ساختمان باشد. بنابراین شما نمی توانید به سادگی و بدون چسباندن به قوانین عملکرد حرارتی هیچ پنجره ای را نصب کنید. بهترین راه این است که از گروه تک پنجره مشاوره بگیرید.
در کنار آن یک نصاب مناسب گواهی را به شما ارائه می دهد که این اثبات رعایت استاندارد است این گواهینامه ارزش خانه شما را می افزاید بدین معنی که بعد از مدتی قادر خواهید بود ملک را با قیمت بالاتر بفروشید.

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  قیمت پنجره دوجداره |پنجره دوجداره ارزان

مزایای استفاده از پنجره دوجداره
نگهداری آسان:
یکی از جذاب ترین ویژگی پنجره دوجداره کمترین تعمیر است زیرا هرگز زنگ نمی زند محو می شود پوسته پوسته نمی شود. علاوه بر این ، این یک فناوری صرفه جویی در وقت و راحت است زیرا شما فقط باید یک پارچه را سریع پاک کرده و آن را درخشش دهید.
عایق صوتی / عایق:
پنجره دوجداره برای ایجاد یک سد عایق قوی ساخته شده است به این معنی که در طول تابستان خانه را خنک نگه می دارد در حالی که در زمان زمستان گرما برای گرم نگه داشتن اتاق ها حفظ می شود.
دوام:
قاب های پنجره دوجداره یک ماده مقاوم سفت و بادوام هستند به همین دلیل بسیاری از تامین کنندگان پنجره دوجداره به مشتریان خود حداکثر 10 سال ضمانت ارائه می دهند. علاوه بر این تغییرات شدید آب و هوا نیز روی این ماده تأثیر نمی گذارد و همین امر باعث می شود مقاومت و قابل اعتماد شود.
امنیت:
به دلیل استحکام آن ، وقتی امنیت می آید uPVC یک فناوری قابل اعتماد و قابل اعتماد است. قاب های سخت و قوی باعث آسیب دیدن یا شکستن آن می شوند ، بنابراین ضد سرقت نیز هست.
ارزش پول:
پنجره دوجداره ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین پنجره است. اثربخشی هزینه نسبی آن یک پاداش است که به بودجه خانواده شما منتهی خواهد شد اما در دراز مدت باعث افزایش پس انداز شما نیز خواهد شد.
ظاهر زیبا:
با داشتن منظره ای زیبا و پنجره دوجداره ساده هستند اما با طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک های پنجره UPVC همراه هستند. شرکت تک پنجره بر اساس سلیقه شخصی شما و ظاهر کلی خانه شما طرح های مختلفی ارائه می دهند.
سازگار با محیط زیست:
افرادی که از مسائل زیست محیطی پشتیبانی می کنند می توانند پنجره دوجداره را بدون احساس گناه خریداری کنند زیرا 100٪ قابل بازیافت است و هیچ تأثیر منفی بر روی محیط ندارد.

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  پنجره upvc چیست؟ قیمت پنجره دو جداره upvc

معایب پنجره دوجداره
قابل تعمیر نیست:
فضای بین صفحات یک لایه عایق ایجاد می کند به این معنی که اگر مهر و موم هوا محکم نباشد ، تراکم ایجاد می شود. در صورت پلمپ صفحات قابل کشیدن یا تعمیر نیست. بنابراین پنجره باید تعویض شود.
برای خانه های قدیمی مناسب نیست:
پنجره دوجداره ظاهری مدرن به آن می بخشند و از لحاظ ساختاری با سبک قدیمی مناسب نیستند. بنابراین اگر مالک تصمیم بگیرد به دنبال پنجره جدید مدرن برود نمای کلی خانه در تضاد خواهد بود.
دام گرما:
فقط در طول دوره تابستان پنجره دوجداره گرمای داخل را به دام می اندازد و باعث می شود دمای اتاق ناراحت نشود. بنابراین بسیاری از صاحبان خانه برای جلوگیری از گرما باید مبلغ اضافی را برای رنگ آمیزی پنجره بپردازند.

یافتن بهترین تولید کنندگان پنجره دوجداره
ممکن است هنگام در نظر گرفتن پنجره دوجداره برای خانه خود حرکت در میان این قیمت ها و گزینه ها و سبک ها دشوار به نظر برسد. هرچه بیشتر شخصی سازی کنید تعیین قیمت دشوارتر است. به همین دلیل ما در اینجا هستیم تا به شما در یافتن بهترین تأمین کنندگان پنجره دوجداره به شما کمک کنیم.

اگر قیمت پنجره دوجداره متفاوت را ارزیابی می کنید فراموش نکنید که فرم تماس با کارشناسان ما در کنار صفحه اماده مشاوره و پاسخگویی به شما مشتری عزیز هستند تا روند کار ساده تر شود شما می توانید حداکثر 4 برند معتبر در ایران را به طور رایگان از تهیه کنندگان قابل اعتماد ما و بدون هیچگونه تعهدی دریافت کنید.

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  هر آنچه در مورد پنجره دو جداره باید بدانید

Call Now Button