upvc چیست؟
upvc نوعی پلاستیک است و مخفف پلی وینیل کلرید بدون پلاستیک است. همچنین به دلیل سخت بودن و انعطاف پذیری آن به عنوان PVC سفت و سخت شناخته می شود. این از PVC مقاوم است که اغلب برای لوله کشی و قاب های پنجره استفاده می شود.مقاله (13 پنجره دوجداره برتر ایران در سال 99 |قیمت پنجره دوجداره) در سایت تک پنجره رو از دست ندید.

 

چرا upvc یک ماده خوب برای ساخت پروفیل پنجره است؟

هر آنچه که باید در رابطه با پنجره upvc بدانید در مقاله (پنجره upvc چیست؟ قیمت پنجره دو جداره upvc )نوشته شده است .
upvc ثابت شده است که عملکرد عالی و دوام بالایی دارد ماندگاری بالایی دارد و به نگهداری بسیار کمی نیاز دارد و آن را به عنوان یک ماده عالی برای پنجره شما تبدیل می کند. همچنین به دلیل بازده حرارتی ، عایق صدا و ارزش بسیار خوبی برای پول شناخته می شود. برای بخش های فریم بزرگتر از تقویت کننده فولاد گالوانیزه برای بهبود مقاومت و دوام استفاده می کنیم. با استفاده از style می توانید اطمینان داشته باشید که حتی در سخت ترین شرایط آب و هوایی پنجره شما به دلیل کیفیت و ماهیت upvc که تولید می کنیم ، پیچ نخورده ، پوسیدگی و زنگ نمی زند.

مزایای استفاده از upvc برای قاب های پنجره چیست؟
upvc مزایای بسیاری دارد که باعث می شود از مواد مناسب برای قاب های پنجره استفاده شود. این ماده با داشتن بالاترین سطح راحتی حرارتی و همچنین ماندگاری و ماندگاری بسیار بالا شناخته شده است.

کم هزینه
به طور قابل توجهی ارزان تر از آلومینیوم و چوب باشد و مزایای بیشتری را ارائه می دهد. بسته به کیفیت و ویژگی های ویندوز هزینه ها می توانند متفاوت باشند اما با انتخاب یک پنجره UPVC می توانید قیمت بسیار مناسب تری را انتظار داشته باشید.

 

نگهداری کم 
مواد تمایل بسیار پرطرفدار است زیرا به نگهداری بسیار کمی نیاز دارد. به غیر از تمیز کردن فریم ها در داخل و اطراف آن چند بار در سال می توانید ویندوز خود را رها کنید تا خودشان مراقبت کنند. بر خلاف چوب ، به دلیل طبیعت بسیار بادوام مواد ، هیچ نشانه ای از پوسیدگی و یا خسارت جوی مشاهده نخواهید کرد. UPVC همچنین در تهیه عایق صدا بسیار عالی است و مطالعات نشان می دهد که می تواند نویز خارج را تا 70٪ کاهش دهد.

 

عملکرد عالی
پنجره های uPVC ما بسیار کارآمد هستند بنابراین نصب آنها می تواند به کاهش هزینه های گرمایش کمک کند و ملک شما را خوب و گرم نگه دارد. uPVC به دلیل مقاومت و استحکام ، استحکام و استحکام آن در هنگام امنیت خانه نیز بسیار قابل اعتماد است

آیا پنجره ها و درهای upvc خطرناک هستند؟
upvc ماده ای است که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد و توسط ارگان ها و سازمان های مختلف دولتی برای قاب های پنجره توصیه می شود. در و پنجره های uPVC ما با طیف وسیعی از اعتبارنامه ها و جوایز چشمگیر از جمله مارک های مختلف BSI ، که تحت آزمایش دقیق کنترل کیفیت قرار گرفته اند ، آمده اند. فریم های uPVC ما در کشور ما از امکانات هنری ساخته شده است که با بالاترین استاندارد تولید می شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ گونه خطری برای خانه شما وجود ندارد. ایمنی مشتریان از اهمیت بسیار بالایی برای ما برخوردار است به همین دلیل ما اقدامات احتیاطی اضافی را به عنوان یک شرکت آگاه از محیط زیست انجام می دهیم و بیش از 95٪ از زباله های خود را بازیافت می کنیم.

 

آیا پنجره upvc سمی است؟
upvc یک ماده کاملاً ایمن و غیر سمی است تا زمانی که سوزانده نشود تولید آن بسیار تنظیم شده است تا مطمئن شوید که هیچ آسیبی یا سمی ایجاد نمی کند. سوزاندن PVC می تواند منجر به انتشار دیوکسین ها به محیط شود که آلاینده های آلی پایدار محیطی هستند. برای کاهش تأثیرات بر محیط زیست ، در هر سال مواد بازیافتی متعصب بازیافت بیش از 16000 تن را انجام می دهیم.

 

شیشه دو جداره از چه ساخته شده است؟
هنگامی که ما پنجره های اکو الماس با درجه A خود را تولید می کنیم ، واحد شیشه ای آب بندی شده با جمع آوری دو صفحه شیشه ای هنر Pilkington (Pilkington Optifloat ™ و Pilkington K Glass made) ساخته می شود. آنها دقیقاً به هم چسبیده و مهر و موم شده اند ، هوا خارج می شود و با گاز آرگون جایگزین می شود تا عایق عالی ارائه شود. تابلوها در قاب سنگین ساخته شده از پلیمر بکر uPVC درجه 1 محصور شده اند تا از عدم تغییر رنگ یا پوسیدگی اطمینان حاصل شود. فن آوری چند وجهی ما یک قاب قوی و بادوام را فراهم می کند و در صورت لزوم می تواند با فولاد تقویت شود. واحد تمام شده برای اندازه گیری و جاگذاری سوراخ در دیوار شما بطور کامل ساخته شده است ، آن را با اطمینان و مهر و موم شده در اتصالات در بسته بندی کنید تا از اتصالات هوایی اطمینان حاصل شود.


حداقل فاصله بین صفحات پنجره برای دو جداره چقدر است؟
فاصله استانداردی که بین دو صفحه شیشه ای در واحد پنجره دو جداره بدست می آید 16 میلی متر است. این شکاف از نظر علمی اثبات شده است که سطح بهینه راندمان گرما را برای جیب مخصوص تزریق شده گاز آرگون که بین دو صفحه قرار دارد فراهم می کند. آرگون یک گاز طبیعی است که بی اثر است و بخشی از جو زمین را تشکیل می دهد اما این خاصیت خاص در برابر حرارت است که استفاده از آن را برای شیشه مضاعف کامل می کند. گاز بسیار خشک و غیر واکنشی است به این معنی که سرعتی که گرما از آن عبور می کند بسیار کندتر از هوای استاندارد است. آرگون تا زمانی که مهر و موم در اطراف واحد پنجره شروع به خراب کند ، در این شکاف قرار خواهد گرفت.

 

1. بهبود آسایش
پنجره های قدیمی می توانند در هوای سرد و پیش نویس هایی که واقعاً می توانند شما را در خانه خود احساس ناراحتی کنند ، بگذارند. بخش اعظم گرمای منزل شما از طریق پنجره از بین رفته و خانه شما را سردتر می کند. نصب ویندوزهای جدید با راندمان انرژی به کاهش هرگونه گرما کمک کرده و از ورود هوای سرد به داخل آن جلوگیری می کند تا بتوانید احساس گرما و دنج کنید.

 

2. صرفه جویی در هزینه انرژی
لعاب دو جداره به گونه ای طراحی شده است که حداکثر گرما را در خانه خود نگه داشته و نصب حرارتی خوبی را ارائه می دهد. پنجره های ارسی کشویی و کشویی Eco ما توسط اعتماد پس انداز انرژی برای کارآیی آنها توصیه می شود. از آنجا که آنها گرمای بیشتری را در خانه شما نگه می دارند ، این بدان معنی است که شما مجبور نیستید که گرمای خود را به اندازه بالا تنظیم کرده یا آن را نگه دارید تا جایی که می تواند تأثیر گسترده ای در هزینه های قبض انرژی داشته باشد. در مورد مزایای صرفه جویی در مصرف انرژی از نصب ویندوزهای جدید بیشتر بخوانید.

 

3. کاهش تراکم
تراکم می تواند یک مشکل جدی برای بسیاری از خانواده ها باشد و می تواند منجر به ایجاد قالب شود که به خانه و سلامتی شما آسیب برساند. اگر قالب ساخته شود ، می تواند فریم چوب را پوسیده و باعث رطوبت دارایی شما شود که می تواند بسیار گران باشد. قالب و مرطوب بیش از حد نیز می تواند ارزش یک ملک را کاهش دهد بنابراین این چیزی نیست که کسی بخواهد در خانه خود داشته باشد. پنجره های جدید و دو جداره مانع از ایجاد میعان می شوند و کار می کنند تا خانه شما عایق بندی شده بهتر شود. در مورد تراکم و ویندوز خود بیشتر کلیک کنید با کلیک بر روی اینجا.

 

4- کاهش سر و صدا
اگر تا به حال یک همسایه پر سر و صدا داشته اید ، می دانید که صدای غیر ضروری آزار دهنده چقدر می تواند باشد. شیشه های تخته ای تک و پنجره های قدیمی تمایل دارند فضای زیادی از فضای بیرون آن را صدا کنند ، آرامش و لذت بردن از آرامش و آرامش در خانه را برای شما سخت تر می کند. اگر در یک خیابان شلوغ یا در نزدیکی فرودگاه زندگی می کنید ، می خواهید پنجره های شما تا حد امکان سر و صدای شما را مسدود کند. نصب پنجره های جدید دو جداره عایق صدا را بهبود می بخشد و به جلوگیری از نویز بیرونی کمک می کند.

 

5. افزایش امنیت
نصب ویندوزهای جدید می تواند دارای مزایای امنیتی زیادی باشد و به کاهش خطر شکسته شدن کمک می کند. در صورتی که به نظر بی خطر و بی خطر باشد ، مزاحمان بالقوه کمتر احتمال دارد که وارد خانه شما شوند. ویندوزهای نصب شده و ایمن ، ورود به جایی را برای کسی دشوارتر می کند ، اگر فقط شیشه یک تخته ای دارید ، پس باید واقعاً به فکر ارتقاء لعاب دو جداره باشید تا از مزایای امنیتی به تنهایی استفاده کنید. تمام ویندوزهای ما دارای ویژگی های امنیتی اضافی مانند قفل چند نقطه ای هستند که باز کردن آن برای یک متجاوز بسیار سخت است.

 

6. ارزش خانه و جذابیت زیبایی شما را می افزاید
شما می توانید از مزایای زیبایی شناسی در به روزرسانی ویندوز خود لذت ببرید و سبکی را انتخاب کنید که واقعاً مطابق سلیقه شما باشد. درها و درهای جدید می توانند یک ملک را به روز کنند و مدرن تر به نظر برسند. اگر به فکر فروش خانه خود هستید ، شیشه های دو جداره جذابیت قابل توجهی را به شما می بخشد و باعث می شود خانه شما برای فروش راحت تر باشد

 

7. افزایش دوام
شیشه های یک صفحه ای و پنجره های قدیمی می توانند با گذشت زمان بسیار خطرناک شوند و این یک خطر امنیتی محسوب می شود. در و پنجره ها و درهای ما ساخته شده اند تا بتوانند زمان تست را تحمل كنند و حتی با ضمانت 10 ساله نیز همراه باشند تا شما بتوانید هرگونه مشكلی را به صورت رایگان تعمیر یا جایگزین كنید. پنجره های دو جداره و uPVC مدرن نیز بسیار آسان تر برای تمیز کردن هستند تا پنجره های شما برای سالهای طولانی به نظر عالی برسند.

UPVC سومین پلاستیک تولید شده پس از پلی اتیل و پلی پروپیلن است.
این مواد با مجبور کردن PVC مذاب از طریق قالب دقیق تولید می شوند ، ماده تقریبا بلافاصله قبل از قطع شدن سرد می شود تا شکل ها و اندازه های مختلف به آنها بدهد.
این ماده معمولی است که برای قاب های در و پنجره استفاده می شود و مواد در طیف وسیعی از رنگ ها قرار می گیرند ، این ماده کم مصرف است و مزایایی را ارائه می دهد که تاکنون هیچ ماده ای از آن مات نشده است.

 

12 دلیل برای انتخاب درب و پنجره دوجداره:
یکی از مهمترین مزایای آنها این است که از درب و پنجره های چوبی سنتی تجاری قوی تر است.
این درها و پنجره ها قربانی تغییرات اقلیمی نیستند. آنها در آب و هوای قطره تغییر نمی کنند این مواد سفت و سخت و ضد آب هستند. بهترین بخش در مورد اینها شکل اصلی آنها در ناامید شدن از شرایط بیراهه های خارجی است
آنها سطح بالایی از نفوذ در برابر سر و صدا ، آلودگی صوتی خیابان مانند صدای ناشی از وسایل نقلیه مختلف و غیره را تحت تأثیر قرار نمی دهند و فضای دلپذیری را در خانه به وجود می آورید.

آنها همچنین از ورود هوای سرد به خانه شما می کاهند و این باعث گرمی شما می شود.
شکستن پنجره ها و درهای upvc بسیار دشوار است زیرا دارای یک لایه قوی از فولاد گالوانیزه است و این باعث می شود که شما از قربانیان سارقان و سارقین نجات پیدا کنید این یکی دیگر از مزایای اضافه شده است بنابراین نیازی به نگرانی در مورد امنیت نیست.
بیشتر درها و پنجره های upvc ضد سرقت هستند ، به این معنی که نمی توانند توسط متجاوز به روشی که اجبار درب و پنجره های چوبی سنتی را مجبور می کنند باز کنند.
مواد upvc مستعد احتراق نیستند بلکه در واقع مشخصات عبور پاسبان آتش نشانی مطابق با DIN 4108 است و همراه با آن مقاومت در برابر آتش سوزی calss 1 را نیز مطابق با BS 476 انجام می دهد.

آنها پوسیده نمی شوند و همچنین در برابر خوردگی و فرسایش نمک مقاوم هستند و باعث می شود دوام بیشتری نسبت به هر یک از این درها و پنجره های ساخته شده از چوب داشته باشد.
آنها از دو طرف باز می شوند که به تهویه متقابل طبیعی کمک می کند.
اکثر شرکت های نصب کننده upvc از استحکام و دوام متریال اطمینان دارند که ضمانت نصب آنها را دارند

امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مقالات تخصصی

چرا upvcشیشه دوجدارهمزایای پنجره دوجداره

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

Call Now Button
Arabic AR Armenian HY English EN Persian FA