پنجره دوجداره سقفی و زیر شیروانی

با پیشرفت صنعت ساختمان سازی در سالهای اخیر و تحول در ساختمان سازی نمونه هایی از درب و پنجره را ساختند که بسیار کاربردی تر از دیگر درب و پنجره است. ما در این مطلب می خواهیم به ویژگی های این درب و پنجره بپردازیم و اطلاعاتی درباره پنجره دوجداره سقفی کسب کنیم.
اگر می خواهید خانه ی پر نوری داشته باشید حتما پیشنهاد میکنیم که از پنجره های دوجداره سقفی یا پنجره سقف شیروانی استفاده کنید. در پنجره های سقفی بدلیل اینکه این پنجره ها مستقیم در مقابل طوفان و برف و باران قرار میگیرند بهتر است از پنجره دو جداره استفاده شود چون استفاده از پنجره های ساده ممکن است خطر ساز شود مانند شکستگی شیشه یا ورود برف و باران به داخل خانه . اما اگر از پنجره های upvc سقفی استفاده شود دیگر نگرانی معنایی ندارد چون این پنجره ها بسیار مقاوم هستند .

مطالعه بیشتر : سفارش پنجره دوجداره

مدل پنجره دوجداره زیر شیروانی شیبدار

به لحاظ اینکه پنجره سقفی نقش در تهویه و نوردهی یا صرفا نوردهی داشته باشد به دو دسته پنجره سقفی دارای حالت بازشو و پنجره سقفی بدون بازشو دارد که در حالت های بازشونده می توان آن را در مدل لولایی بسته به اینکه دسترسی در فضای زیر شیروانی به جهت باز و بسته کردن راحت آن وجود داشته باشد ساخته می شود.

در چه فضاهایی می توانیم از پنجره سقفی استفاده کنیم

به منظور بهره وری بهتر از فضای اشپزخانه و همینطور نورگیری بالاتر آن یا همینطور سالن های پذیرایی بزرگ یا راهروها می توان از پنجره سقفی استفاده نمود. به منظور مشاوره در این خصوص با کارشناسان فنی تک پنجره تماس حاصل فرمایید.

کاربرد پنجره دوجداره سقفی

اطلاعات بیشتر : پنجره دوجداره وین تک

قیمت پنجره سقفی شیبدار upvc

قیمت پنجره دوجداره سقفی و زیر شیروانی هم مانند پنجره دوجداره upvc معمولی است و فقط با این تفاوت که باید در این مدل از پنجره ها از برند خوبی باید استفاده شود چون در این مدل از پنجره ها در معرض آب باران قرار دارد و باید از برندی که نوار لاستیکی خوبی دارد استفاده گردد و قیمت این پنجره ثابت می باشد و بسته به ابعاد کار قیمت آن تغییر میکند

مزایای پنجره سقفی شیبدار upvc

• یکی از مزیت های بسیار مهم این درب و پنجره ها مقاومت بسیار بالای آنهاست چون این پنجره ها از دولایه شیشه مقاوم ساخته شده است و شکستن این شیشه ها کار بسیار سخت و دشواری است .
• دومین مزیت مهم این پنجره ها این است که یک نوع گاز به نام گاز آرگونی که نوعی عایق حرارتی است بین شیشه های این پنجره ها وجود دارد که همین مورد باعث شده است این پنجره ها در برابر ورود گرما در تابستان و خروج گرما در زمستان واکنش نشان دهد و اجازه ندهد حرارت از ساختمان خارج شود .
• یکی دیگر از مزیت هایی که بسیار کاربردی است و همه ی کسانی که از این پنجره ها استفاده میکنند را راضی نگه داشته است این است که گرد و غبار بسیار سخت از این پنجره ها نفوذ میکند و این پنجره ها در برابر آنها بسیار مقاوم هستند .
این تنها چند مورد از مزیت های این درب و پنجره ها می باشد .

مزایای پنجره سقفی شیبدار upvc

اطلاعات بیشتر : استعلام قیمت پنجره دوجداره بصورت آنلاین

معایب پنجره دوجداره سقفی

• همونطور که این پنجره ها بسیار مزیت های خوب و زیادی دارد معایبی هم دارد یکی از معایب آنها این است که اگر در ساخت پروفیل این پنجره ها از مواد با کیفیت استفاده نشود پس از گذشت چند وقت رنگ پروفیل ها تغییر میکند یا پروفیل این پنجره ها می شکند .

چگونگی شستشوی پنجره های دوجداره سقفی

پنجره سقف شیروانی را به راحتی می توان با صابون و آب شست و لازم نیست از مواد خاصی برای شستشوی این پنجره ها استفاده کرد اما موردی که مهم است این است که برای بهبود عملکرد این پنجره ها بهتر است هر چند وقت یک بار آنها را روغن کاری کنیم .

ما در این مطلب به ویژگی های پنجره های دو جداره سقفی و دیگر پنجره های دو جداره پرداختیم و مزیت ها و معایب این پنجره هارا بازگو کردیم امیدوارم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WeCreativez WhatsApp Support
استعلام قیمت پنجره دوجداره
👋سلام
Call Now Button