فروش پنجره دوجداره قسطی

پنجره دوجداره قسطی

فروش پنجره اقساط

فروش پنجره دوجداره قسطی یک امکان فوق العاده برای افرادی است که قصد دارند پنجره های قدیمی خود را تعویض کرده و یا برای ساختمان نوساز خود از مزایای این تولیدات بهره ببرند. به این ترتیب علاوه بر آنکه امکان استفاده از انواع برندهای شناخته شده و معتبر پنجره دوجداره مانند ویستابست، وینتک، هافمن و… وجود دارد، تولید و ارائه هر نوع طراحی مطابق با خواست مشتری و در کوتاهترین بازه زمانی بدون آنکه نیازی به تخریب وجود داشته باشد نیز صورت می پذیرد. البته شرایط فروش اقساطی این محصولات، بسته به شرکت ارائه دهنده این خدمات متفاوت می باشد اما به طور کلی، معمولا درصدی از مبلغ آن به صورت نقد و مابقی در اقساط چندین ماهه قابل پرداخت خواهد بود. به همین منظور در ادامه این محتوا ضمن بررسی ویژگی ها و مشخصات پنجره های دوجداره و همچنین مزایای آنها، درباره نحوه خرید پنجره دوجداره اقساط نیز توضیحاتی ارائه خواهیم نمود.

برای خرید پنجره دوجداره به صورت اقساط باید اول قیمت کلی پنجره خود را بر حسب متراژ و نوع پروفیلی که درخواست داده بودید و هزینه ای که برای پروژه خود چه نوسازی و یا بازسازی در نظر بگیرید و بعد از تعیین قیمت کلی پیش فاکتور شرایط پرداخت خود را با کارشناسان بررسی کرده و قرارداد خود را منعقد کنید

البته شرایط فروش اقساطی این محصولات، بسته به شرکت ارائه دهنده این خدمات متفاوت می باشد اما به طور کلی، معمولا درصدی از مبلغ آن به صورت نقد و مابقی به صورت چکی قابل پرداخت خواهد بود. به همین منظور در ادامه این محتوا ضمن بررسی ویژگی ها و مشخصات پنجره های دوجداره و همچنین مزایای آنها، درباره نحوه خرید پنجره دوجداره اقساط نیز توضیحاتی ارائه خواهیم نمود.

شرایط فروش پنجره دوجداره در تهران و کرج

شرایط فروش پنجره در کرج و تهران با توجه به تقاضای بیش از حد استفاده از پنجره های دوجداره طرفداران زیادی نسبت به انواع پنجره ها دارد و ساختار آن تشکیل شده از شیشه دوجداره و پروفیل upvc و یراق آلات است. از شاخص ترین ویژگی این محصول می توان به قابلیت آن در برابر تغییرات دما، وزن بسیار سبک و همچنین مقاومت در برابر شعله ور شدن اشاره داشت.
ما برای فروش اقساط پنجره دوجداره در تهران و کرج دارای دو نمایندگی فعال در هر دو استان داشته و در هر کجا که مشتری راحت تر باشد میتواند درخواست خرید خود را بدهد و برای دریافت پنجره خود اقدام لازم را بفرمایید گروه تک پنجره با ساخت تمام برند ها و شرایط فروش اقساطی آن نسبت به فروش محصولات خود با تمام مشتری ها همکاری میکند
اما پایه و مبنای این پنجره ها، براساس شیشه های دوجداره ای است که توسط نوار اسپیسر احاطه شده و از یکدیگر جدا می شوند سپس فضای خالی میان آنها از گاز آرگون پر می گردد. البته این پروسه شامل مجموعه مراحل تخصصی و مهمی است که تنها افراد حرفه ای و آموزش دیده قادر به اجرای صحیح و بی نقص آن می باشند. ضمن آنکه برای خرید پنجره دوجداره اقساط و همراه با ضمانت نامه، نمایندگی ها معتبر درب و پنجره های دوجداره بهترین گزینه خواهند بود.

عواملی که بر روی قیمت پنجره دوجداره تاثیرگذار هستند چیست؟

فروش پنجره دوجداره قسطی

معرفی پنجره دوجداره و ویژگی های آن

پنجره های دوجداره ازجمله پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع پنجره ها می باشد که ساختار آن تشکیل شده از شیشه های دو یا چندجداره و فریمی از جنس UPVCیا آلومینیوم است. از شاخص ترین ویژگی های این محصولات می توان به قابلیت عالی آن در برابر تغییرات دما، وزن بسیار سبک و همچنین مقاومت در برابر شعله ور شدن اشاره داشت. اما پایه و مبنای این پنجره ها، براساس شیشه های دوجداره ای است که توسط نوار اسپیسر احاطه شده و از یکدیگر جدا می شوند سپس فضای خالی میان آنها از گاز آرگون پر می گردد. البته این پروسه شامل مجموعه مراحل تخصصی و مهمی است که تنها افراد حرفه ای و آموزش دیده قادر به اجرای صحیح و بی نقص آن می باشند. ضمن آنکه برای خرید پنجره دوجداره اقساط و همراه با ضمانت نامه، نمایندگی ها معتبر درب و پنجره های دوجداره بهترین گزینه خواهند بود.

مزایای پنجره دو جداره

• دارای ایمنی و امنیت بسیار بالا، به طوری که شکستن آن مستلزم فشار و نیروی زیاد است.
• عایق حرارتی بسیار عالی و جلوگیری از ورود هوای بیرون به داخل و بالعکس.
• جلوگیری از اتلاف انرژی و صرفه جویی در هزینه های مربوط به آن
• عایق صوتی ایده آل به واسطه دو یا چند لایه شیشه به کار رفته در ساختار پنجره
• عدم نیاز به رنگ آمیزی
• نظافت بسیار راحت و سریع
• مقاوم در برابر نفوذ رطوبت و گرد و غبار
• مقاومت بی نظیر در برابر تغییرات ناشی از شرایط جوی گوناگون
• کاهش چشمگیر هزینه های گرمایش و سرمایش ساختمان
• صرفه اقتصادی عالی و امکان خرید پنجره دوجداره اقساط
• ساختاری غیر قابل نفوذ و آب بندی شده به صورت کامل برای جلوگیری از ورود آب ناشی از بارندگی شدید
• مقاومت عالی در برابر اشعه ماورا بنفش
• دوام و عمر مفید بالا به طوری که قابلیت استفاده مجدد دارند.
• پایداری در برابر پوسیدگی و خوردگی ناشی از برخورد با مواد شیمیایی و همچنین مقاومت در برابر اشتعال

نحوه خرید پنجره دوجداره قسطی

توجه داشته باشید که در هنگام مراجعه به مراکز فروش پنجره های دوجداره، بایستی یکسری نکات و موارد را مد نظر قرار داده و به خاطر بسپارید. در این صورت می توانید از کارایی مطلوب و دوام آنها اطمینان داشته و خرید موفقی را تجربه نمائید. درواقع پس از شناسایی و مراجعه به بهترین مرکز فروش و نصب این نوع پنجره ها، به طوری که شرایط خرید پنجره دوجداره اقساط را نیز برای مشتریان خود ایجاد کرده باشند، رعایت موارد زیر نیز از الزامات خرید این محصولات به شمار می رود:
• استاندارد بودن شیشه های پنجره و تزریق گاز آرگون به میزان کافی
• رعایت کلیه اصول نصب برای جلوگیری از اتلاف انرژی
• عایق بندی صحیح و مناسب برای تامین آسایش و آرامش ساکنین
• تهیه یراق آلات پنجره متناسب با کارایی و وزن لنگه ها
• اجرا و نصب پنجره توسط افراد مجرب و حرفه ای
• سازگاری پروفیل پنجره ها با وضعیت آب و هوایی منطقه

قیمت پنجره های دوجداره

به طور کلی می توان فاکتورهای متفاوت و متعددی را در قیمت پنجره دوجداره دخیل دانست. به عنوان مثال قیمت این محصولات مستقیمأ تحت تاثیر ابعاد و یا تعداد پنجره ها خواهد بود. به طوری که بزرگ بودن سایز آنها به معنای بالاتر بودن قیمت است. البته برخی مراکز و تولیدکنندگان، امتیازات و تخفیفاتی را نیز برای مشتریان عمده خود درنظر گرفته و یا اینکه فرصت خرید پنجره دوجداره قسطی را نیز برای آنها فراهم می کنند. به همین دلیل تمایل و تقاضای مشتری برای خرید و استفاده از نسل جدید پنجره ها بیشتر شده است. علاوه بر آن نوع فریم و جنس آن و همچنین مقاومتی که در برابر شرایط جوی متفاوت از خود نشان می دهند نیز در قیمت این محصولات نقش عمده ای دارند. از طرفی هزینه نصب، نوع و جنس شیشه های دوجداره و یا کیفیت یراق آلات به کار رفته برای آنها نیز در این مسئله تاثیرگذار می باشند.

خرید پنجره های چکی در تهران و کرج

به طور کلی می توان فاکتورهای متفاوت و متعددی را در قیمت پنجره دوجداره دخیل دانست اما برای خرید پنجره به صورت چکی در تهران و کرج به گروه تک پنجره مراجعه کرده و با هر شرایطی می توانید پنجره خود را دریافت کنید. به عنوان مثال قیمت این محصولات مستقیمأ تحت تاثیر ابعاد و یا تعداد پنجره ها خواهد بود. به طوری که بزرگ بودن سایز آنها به معنای بالاتر بودن قیمت است. البته برخی مراکز و تولیدکنندگان، امتیازات و تخفیفاتی را نیز برای مشتریان عمده خود درنظر گرفته و یا اینکه فرصت خرید پنجره دوجداره قسطی در تهران و کرج را نیز برای آنها فراهم می کنند.
به همین دلیل تمایل و تقاضای مشتری برای خرید و استفاده از نسل جدید پنجره ها بیشتر شده است. علاوه بر آن نوع پروفیل و جنس آن و همچنین مقاومتی که در برابر شرایط جوی متفاوت از خود نشان می دهند نیز در قیمت این محصولات نقش عمده ای دارند. از طرفی هزینه نصب، نوع و جنس شیشه های دوجداره و یا کیفیت یراق آلات به کار رفته برای آنها نیز در این مسئله تاثیرگذار می باشند.

پنجره دوجداره قسطی

شرایط خرید پنجره دوجداره قسطی

تولیدکنندگانی که مشتری مداری در اولویت فعالیت آنها قرار دارد، معمولا شرایطی ایجاد می کنند که مشتریان آنها بتوانند با پرداخت آسان و اقساطی هزینه های خرید، از قابلیت های پنجره های دوجداره و سه جداره بهره ببرند. به این صورت که معمولا مبلغی به عنوان پیش پرداخت در هنگام ثبت سفارش تعیین می شود که با پرداخت آن، مابقی نیز طی چند مرحله و به صورت چکی از مشتری دریافت خواهد شد. البته برای کسب اطلاعات دقیق تر از نحوه قسط بندی و فروش این محصولات، بهتر است با مشاورین مراکز فروش پنجره های دوجداره تماس حاص نموده و شرایط خرید اقساطی را جویا شوید. اما به طور کلی می توان گفت که شرکت های معتبر تولیدکننده، شرایطی ساده و راحت را برای پنجره دوجداره قسطی فراهم نموده اند. به طوری که همه افراد با هر میزان خرید و هر شرایطی، امکان استفاده از پنجره های دوجداره را خواهند داشت.

 

مزایای خرید اقساطی پنجره های دوجداره

مزایای خرید پنجره دوجداره قسطی بر هیچ کس پوشیده نیست و مدت ها است که بسیاری از شرکت ها جهت تسهیل شرایط خرید این محصولات برای مشتری، چنین امکانی را فراهم نموده اند. به این صورت در وضعیت فعلی کشور و با توجه به نوسانات شدید ارزی و مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه، خرید و استفاده از این نوع پنجره ها همچنان امکانپذیر خواهد بود. علاوه بر آن معمولا چنین خدماتی عمدتأ از جانب شرکت های مطرح و شناخته شده به مشتریان ارائه می شود، به همین دلیل نصب و اجرای آنها نیز به شکلی مطمئن و اصولی توسط کادر فنی مجرب و متخصص صورت می پذیرد. به این ترتیب تلفیق خرید اقساطی و بهره مندی از اکیپی با دانش فنی به همراه تولیداتی استاندارد و با دوام، بهترین شرایط برای خرید این محصولات به وجود آورده است.

بهترین مراکز فروش پنجره های دوجداره

همانطور که اشاره شد، شرکت ها و نمایندگی های معتبر و با سابقه ای که از تیم حرفه ای و متخصص برای فروش و نصب پنجره های دوجداره بهره می برند، بهترین مراکز برای مراجعه و خرید این محصولات به شمار می آیند. این مراکز علاوه بر آنکه تولیداتی با کیفیت و بادوام را به مشتریان خود ارائه می دهند، برای رفاه حال مشتریان خود امکان خرید پنجره دوجداره قسطی را نیز فراهم نموده اند که به واسطه آن خریداران می توانند با شرایط مناسب و پرداخت طی چند ماه، آسایش خود و خانواده شان را تامین کنند. این در حالی است که با نصب این پنجره ها و جلوگیری از هدرفت انرژی و کاهش قبوض و هزینه های مربوط به آن از نظر اقتصادی نیز اقدامی به صرفه خواهد بود.

 

قیمت پنجره دوجداره ویستا بست upvc

پنجره دوجداره ویستا بست

قیمت پنجره دوجداره ویستا بست

پنجره دوجداره ویستا بست بهترین برند پنجره دوجداره UPVC موجود در بازار ایران است که به واسطه کیفیت بالای ساخت، استفاده از مواد اولیه مرغوب و همچنین قیمت مطلوب، دارای طرفداران بسیاری می باشد. این پنجره دوجداره، محصول شرکت ویستا بست است که از سال 86 فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه تولید پروفیل درب و پنجره های UPVC آغاز و در حال حاضر به یکی از برندهای شناخته شده ساخت این محصولات مبدل شده است.

شما که دنبال پنجره باکیفیت هستید بهترین مدل پنجره دوجداره ویستا بست چیزی هست که دنبال آن میگردید

شرکت تولید پنجره دوجداره upvc
نظارت دقیق و کنترل کیفیت در روند ساخت این پنجره دوجداره، موجب گردیده که محصولات ویستا بست خیلی زود جای خود را در میان نام های معتبر تولید این پنجره ها باز کند. به طوری که امروزه این برند قابل رقابت با تولیدکننده های معروف و معتبر داخلی و خارجی می باشد.
با ما همراه باشید تا در ادامه این مقاله اطلاعات بیشتر و کاملتری از پنجره دوجداره ویستا بست ارائه نمائیم.

نمایندگی پنجره ویستا بست در کرج /تهران

نمایندگی پنجره دوجداره ویستا بست در کرج و تهران

قیمت پنجره دوجداره ویستا بست

پنجره دوجداره ویستا بست min قیمت پنجره دوجداره ویستا بست upvc
اگرچه پنجره دوجداره ویستا بست در میان تولیدات داخلی دارای قیمت نسبتأ بالایی است اما از نظر دوام و کیفیت در سطح قابل قبولی قرار دارد. با این حال عوامل متعددی در افزایش قیمت این پنجره نقش دارد که عبارتند از:
• ضخامت پروفیل upvc که ویستا بست دارای بالاترین کیفیت در میان نمونه های داخلی است.
• نوع یراق آلات مورد استفاده و انتخاب برندهای آلمانی یا ترک که دارای توانایی و مقاومت بالاتری هستند.
• استفاده از گالوانیزه فولادی که موجب بهبود مقاومت پروفیل ودر استحکام بالای پنجره upvc می شود.
• به کارگیری شیشه های دوجداره استاندارد
• عایق بندی پنجره توسط لاستیک آب بند که البته نوع درزگیر انتخابی نیز در قیمت و توانایی عایق کاری پنجره تاثیر بسزایی دارد.
• تولید استاندارد، نصب اصولی و استفاده از مواد اولیه باکیفیت که علاوه بر افزایش دوام پنجره دوجداره ویستا بست باعث افزایش قیمت نیز می شود.

کیفیت پنجره دوجداره ویستا بست

پنجره ویستا بست
با توجه به اینکه پنجره های دوجداره ویستا بست به عنوان یکی از نمونه های شناخته شده پنجره دوجداره در کشورمان شناخته می شوند، هریک از اجزا و قطعات به کار رفته در ساخت نیز در بالاترین سطح از نظر کیفی انتخاب و استفاده می شوند که عبارتند از:
• پروفیل تولید شرکت ویستا بست
• فولاد گالوانیزه در ضخامت متنوع و قابل قبول
• لاستیک درزگیر برای عایق بندی رطوبت و هوا
• یراق آلات باکیفیت و لولاهای قابل تنظیم
• شیشه دو یا چند جداره
لازم به ذکر است که پروفیل تولید شرکت ویستا بست در مقایسه با نمونه های مشابه از دیگر برندها، دارای ضخامت و وزن بیشتری است که به نسبت قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. همچنین ویستا بست ارائه دهنده 25 قالب پـروفیل در سـری سه محفظه ای با عرض 60 میلی مـتر می باشد که سـاخت انواع پنجره UPVC را امکانپذیر ساخته است.

بهترین برند پنجره ویستا بست

تعویض پنجره قدیمی ویستا بست
استفاده از متریال مرغوب را می توان ویژگی مهم پنجره دوجداره ویستا بست دانست. درواقع علاوه بر به کارگیری یک فرمولاسیون جدید و نظارت بر ساخت جهت تطبیق با استانداردهای تعیین شده، شرایط اقلیمی و جغرافیایی مناطق مختلف نیز در تولید این محصول مورد توجه قرار می گیرد. به این ترتیب علاوه بر امکان استفاده از این پنجره ها در شرایط مختلف آب و هوایی، ماندگاری و دوام آنها نیز تضمین می شود.
براین اساس پنجره های ویستا بست، مقاومت بالایی در برابر عوامل جوی و محیطی از خود نشان می دهند که این ویژگی قطعأ برای خریداران و مشتریان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.
دیگر ویژگی پنجره ویستا بست، کمک به صرفه جویی در مصرف انرژی است و همین مسئله موجب گردیده که در نتیجه تعویض و جایگزینی پنجره های قدیمی با این محصول، بتوان از هدررفت و صرف هزینه های هنگفت ناشی از آن جلوگیری کرد.

مشخصات پنجره دوجداره ویستا بست

ویستا بست upvc پنجره
اصلی ترین شاخصه پنجره دوجداره ویستا بست را می توان در نوع پروفیل به کار رفته در ساخت دانست. کیفیت بالای پروفیل های تولید شرکت ویستا بست موضوعی است که بر هیچ کس پوشیده نیست و می توان آن را نقطه قوت تولیدات این برند دانست. همچنین ضخامت گالوانیزه و لاستیک آب بند مورد استفاده برای درزگیری پنجره نیز از نکات قابل توجه این محصولات می باشند.
یراق آلات مورد استفاده در این پنجره ها عمدتأ از دو برند ترک و آلمانی WORNE و ROTO می باشند که ارائه هرگونه توضیح در رابطه با کیفیت، کارایی و دوام آنها اضافه خواهد بود.
اما مشخصه دیگر پنجره های تولید برند ویستا بست، استاندارد بودن شیشه های دوجداره می باشد. در واقع از دلایل محبوبیت این برند می توان عدم به کارگیری شیشه های نامناسب و غیراستاندارد در ساخت پنجره های دوجداره را نام برد.

دسته بندی پنجره های ویستا بست
به طور کلی پنجره دوجداره ویستا بست را می توان در دو دسته بندی قرار داد که شامل موارد زیر هستند:
• از نظر جنس و متریال ساخت بدنه: پنجره های دوجداره ویستا بست معمولا از یو پی وی سی یا آلومینیوم ساخته می شوند. اما پنجره های UPVC از محبوبیت، کارایی و دوام بیشتر و بالاتری برخوردار می باشند.
• از نظر نوع بازشو: پنجره های دوجداره ویستا بست از نظر بازشو هم دارای تنوع زیادی هستند و به این ترتیب خواسته ها و سلایق گوناگونی را تحت پوشش قرار می دهند.
درواقع می توان تاثیر و نقش این دو عامل یا دسته بندی را بر قیمت پنجره ویستا بست، بسیار زیاد و چشمگیر دانست که اغلب بسته به نیاز و سلیقه مشتری تعیین می گردد.

مزایای پنجره دوجداره ویستا بست
• عایق حرارتی: پنجره‌ ویستا بست از اتلاف انرژی تا 30 درصد جلوگیری می کند.
• عدم نیاز پروفیل ویستا بیت به رنگ ‌آمیزی، عاملی برای صرفه ‌جویی در هزینه ها است.
• عایق صوتی: پنجره ویستا بست از ورود آلودگی صوتی تا 40 دسی بل جلوگیری می کند.
• مقاومت در برابر اشعه خورشیداز ویژگی های مهم این پنجره دوجداره است.
• عایق الکتریسیته: پنجره دوجداره ویستا بست جریان الکتریسیته را از خود عبور نمی دهد.
• سهولت در نصب عامل تسریع روند اجرای کار می باشد.
• مقاوم در برابر خوردگی و زنگ: استحکام در برابر مواد شیمیایی مانع از پوسیدگی، زنگ ‌زدگی و خوردگی در طولانی مدت می شود.
• مقاوم در برابر حریق: مقاومت در برابر اشتعال و دیرسوز بودن از ویژگی های بارز محصولات ویسا بست است.
• قابلیت بازیافت: تولیدات ویستا بست سازگار با محیط زیست و قابل برگشت به چرخه تولید دوباره هستند.

قیمت پنجره دوجداره ویستا بست

نمایندگی پنجره دوجداره وین تک در کرج و تهران

نمایندگی پنجره دوجداره وین تک در کرج و تهران

نمایندگی پنجره دوجداره وین تک در کرج و تهران در شرکت تک پنجره بهترین مرجع برای خرید پنجره دوجداره با بهترین برند برای تعویض و ساخت پنجره خانه و ساختمان شما می باشد پروفیل های وین تک به دلیل مقاوم و کیفیت بالایی که دارند از ضمانت طولانی مدت نیز برخوردار هستند. معمولا مشتریان برای تعویض پنجره دوجداره و نوسازی به این نمایندگی ها مراجعه می کنند و بر این اساس از محصولات وین تک برای ساختمان خود بهره می برند. چراکه پروفیل مصرفی برای فریم پنجره های تعویضی یا پنجره ساختمان های در حال ساخت، متفاوت می باشند. به هر حال شما برای هر هدف یا تهیه هر نوع پروفیلی به این مراکز مراجعه نمائید، از محصولاتی باکیفیت، خدماتی درجه یک و ضمانتی معتبر برخوردار خواهید شد. این موضوعی است که نمایندگی های این برند محبوب و شناخته شده را از سایر برندهای تولیدکننده پروفیل پنجره دوجداره در بازار متمایز می سازد. در ادامه اطلاعات بیشتر و دقیق تری در مورد خدمات و مزایای نمایندگی وین تک در کرج ارائه خواهیم کرد.

نمایندگی پنجره وین تک در کرج و تهران

تعویض پنجره آهنی با دوجداره بدون تخریب:برای تعویض پنجره آهنی تنها کافی است فریم آهنی پنجره های قدیمی در چهارچوب خود باقی بماند و تمام اجزای داخلی آن جدا شود تا پنجره دوجداره با هر شکل و رنگ بر حسب نیاز شما ساخته شده و داخل آن نصب میگردد

قیمت پنجره وین تک در کرج و تهران

طبیعتأ قیمت پنجره های وین تک در کرج با توجه به عوامل و فاکتورهای مختلفی تعیین می شود که مهم ترین آنها، نوع پروفیل پنجره های UPVC، یراق آلات مورد استفاده، نحوه درزبندی آنها، اتصالات، نوع و کیفیت شیشه ها، طراحی و تعداد بازشوهای پنجره و تقویت کننده های به کار رفته در این محصولات می باشد. بنابراین در صورتی که شما نیز تصمیم دارید از پنجره های وین تک برای ساختمان خود استفاده کنید، بهتر است با کمک کارشناسان مربوطه، ابتدا این موارد را مشخص کرده و راهنمایی های لازم را از آنها دریافت نمائید. البته موارد دیگری نیز مانند نصب حرفه ای و مناسب پنجره ها در این مسئله دخیل هستند که بهتر است با شرکت ها و نمایندگی های فعال فروش و نصب پروفیل پنجره های وین تک، مشورت کرده تا اطلاعات کامل و کافی را درباره قیمت این نوع پنجره های  UPVC در اختیارتان قرار بدهند.

فروش پروفیل وین تک

قیمت پنجره دوجداره وین تک در کرج و تهران

در این سال، شاهد عرضه و تولید انواع مختلفی از پروفیل های upvc در بازار هستیم که هریک درجات کیفی مختلف و ویژگی های متفاوتی دارند. اما از آن میان تنها تعداد انگشت شماری از نظر کیفیت و دوام در سطح مطلوب و قابل قبولی قرار دارند که پروفیل وین تک یکی از آنها می باشد.

پروفیل پنجره UPVC وین تک، از برندهای نام آشنا و فوق العاده باکیفیت در ایران است که با رعایت کلیه الزامات و استانداردهای موجود، طرفداران زیادی به دست آورده است. برخورداری ویژگی هایی نظیر دوام و عمر مفید بالا، تنوع رنگ، استحکام عالی و موارد بسیار دیگر، این برند را در زمره نام های موفق و پرفروش مبدل ساخته است. البته به رغم کیفیت بالا، پنجره های وین تک قیمت مناسبی نیز دارند که نمایندگی وین تک در کرج به واسطه حذف واسطه ها به این مهم دست یافته است.

شرکت تک پنجره_ نمایندگی وین تک

چرا پنجره دوجداره وین تک استفاده کنیم؟

همانطور که میدانید، یکی از قدیمی ترین نام ها در پنجره دوجداره، وین تک است که با توجه به مرغوبیت متریال مورد استفاده و بهره مندی از جدیدترین فناوری های روز دنیا، موفق به دریافت چندین گواهی نامه بین المللی و استاندارد معتبر فنی در این زمینه شده است. بر این اساس می توان عمده ترین دلایل انتخاب پنجره دوجداره وین تک را در میان انبوهی از نام و برندها، شامل موارد زیر دانست:

1- استفاده از مواد اولیه درجه یک

مواد اولیه به کار رفته در ساخت این تولیدات، به گونه ای هستند که در شرايط سخت جوی و تغییرات دمایی شدید عملکرد مطلوبی دارند و تا سالیان طولانی، بدون کوچکترین نقص در ظاهر و عملکرد، قادر به حفظ کارایی خود هستند.

2- داشتن نمایندگی های فعال در کرج

وجود نمایندگی وین تک در کرج و سایر نقاط کشور به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی بتوانند از خدمات و امکانات گروه تولیدی وین تک، بهره مند گردند.

3- استفاده از تجهیزات پیشرفته

از دلایل محبوبیت پروفیل های وین تک و افزایش تقاضا برای خریداری این محصولات، استفاده از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات ساخت است که علاوه بر دقت تولید، موجب افزایش کیفیت پروفیل ها نیز می شود.

4- سازگار با محیط زیست

استفاده از مواد و افزودنی های مجاز و قابل بازیافت یکی از اقدامات مهمی است که وین تک در راستای حفظ محیط زیست، اهتمام ویژه ای به آن دارد. بر این اساس از مواد شیمیایی و ترکیبات آسیب رسان و بر پایه سرب که سلامت انسان و محیط زیست را به خطر می اندازد، به هیچ عنوان استفاده نمی شود.

5- انطباق عالی با وضعیت جغرافیایی کشور

از مزایای وجود نمایندگی وین تک در کرج و دیگر شهرهای کشور، عرضه پروفیل هایی متناسب با شرایط جغرافیایی و آب و هوایی همان منطقه است. چراکه WINTECH در تولید محصولات خود، سازگاری آنها با موقعیت اقلیمی هر منطقه را مورد سنجش و بررسی دقیق قرار داده است.

مشخصات پنجره وین تک

مشخصات پروفیل وین تک در کرج

استفاده از پنجره های دوجداره UPVC وین تک به واسطه بهره مندی از مزایای متعدد، در سال های اخیر رشد چشم گیری داشته که در ادامه به برخی از این مزایا اشاره خواهیم داشت:

 • عایق حرارتی فوق العاده

شاخص ترین ویژگی یا مزیت پنجره های وین تک، قابلیت حرارتی آنها و مقاومت مطلوبی است که در مقایسه با سایر برندها در برابر دما از خود نشان می دهد. چراکه هدایت گرمایی این پنجره ها بسیار پایین است و با کمک شیشه های دو یا چند جداره و گاز میان آنها، انتقال گرما و سرما را به حداقل می رساند.

 • صرفه جویی در مصرف انرژی

برای جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش هزینه های ناشی از مصرف بی رویه آن، با مراجعه به نمایندگی وین تک در کرج و تعویض پنجره های قدیمی یا ساخت پنجره های جدید، از این مزیت برای جلوگیری از هدررفت گرمایش و سرمایش ایجاد شده در ساختمان خود استفاده کنید.

 • عایق صوتی ایده آل

شاخصه مهم دیگر این محصولات، عایق بودن آنها در برابر صوت است که این مزیت برای محیط هایی با سروصدای زیاد و آلودگی صوتی فراوان بسیار کارآمد می باشد.

 • استقامت در برابر تغییرات جوی

پروفیل UPVC وین تک، در برابر تغییرات شدید دمایی و جوی شهر کرج و شرایطی مانند رطوبت زیاد، گرما یا سرمای شدید و حتی یخبندان، استقامت بالایی از خود به نمایش گذاشته و دچار خوردگی، پوسیدگی، زنگ زدگی و تغییر رنگ و حالت نمی گردد. به این ترتیب در مقایسه با نمونه های مشابه موجود در بازار، دارای ماندگاری و عمر مفید بیشتری است.

 • طراحی زیبا و چشمگیر

برخورداری از تنوع طراحی و عدم محدودیت در انتخاب بازشوهایی متنوع، موجب گردیده که دست مشتریان در هنگام مراجعه به نمایندگی وین تک در کرج کاملا باز باشد. همچنین تهیه این محصولات در رنگ دلخواه و متناسب با سلیقه و نوع دکوراسیون مورد نظر امکانپذیر می باشد.

خدمات پس از فروش نمایندگی وین تک در کرج

خدمات پس از فروش وین تک

یکی از موارد با اهمیت برای مشتریان در هنگام خرید پنجره های وین تک، اطمینان از دریافت خدمات پس از فروش مطلوب و گارانتی معتبر است. اگرچه کیفیت این تولیدات و اعتبار این برند به اندازه ای بالا است که نیازی به دریافت ضمانت وجود ندارد اما با این حال، پس از نصب، گارانتی وین تک به صورت کتبی به خریداران ارائه می گردد.

به طور کلی وین تک از پروفیل های با کیفیت و بین المللی است که کمپانی های زیادی از خارج کشور برای سرمایه گذاری و ارتقاء آن، جذب شده اند. به همین دلیل از جمله با کیفیت ترین و پرفروش ترین پروفیل ها که ده سال ضمانت نامه استاندارد و عرم رنگ پریدگی در ساخت پنجره ارایه می شود. لذا خدمات پس از فروش ارایه شده توسط نمایندگی وین تک در کرج را می توان گوته این خدمات دانست

نمایندگی پنجره دوجداره هافمن در کرج

نمایندگی پنجره هافمن در کرج

نمایندگی پنجره دوجداره هافمن در کرج خدماتی مطلوب با قیمتی مناسب و کیفیتی فوق العاده را در اختیار مشتریان و خریداران قرار می دهد. تولیدات این کمپانی علاوه بر ظاهری فوق العاده شیک و چشمگیر، دارای مزایای بسیاری هستند که موجب گردیده تقاضا برای نصب و استفاده از آن در سالهای اخیر دوچندان شود. به طوری که این پنجره ها عایق صدا و حرارت بی نظیری هستند و از نفوذ آلودگی صوتی و یا دمای بیرون به داخل محیط، جلوگیری می کند. این در حالی است که نصب این نوع پنجره ها از نظر اقتصادی نیز کاملا به صرفه است. چراکه ضمن جلوگیری از اتلاف انرژی و پرداخت هزینه های هنگفت مربوط به آن، ارزش ساختمان را نیز بالا برده و به نوعی یک سرمایه گذاری محسوب می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نمایندگی پنجره هافمن در کرج با ما همراه باشید.

نمایندگی پنجره دوجداره upvc هافمن

 

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره : برای تعویض پنجره آهنی تنها کافی است فریم آهنی پنجره های قدیمی در چهارچوب خود باقی بماند و تمام اجزای داخلی آن جدا شود تا پنجره دوجداره با هر شکل و رنگ بر حسب نیاز شما ساخته شده و داخل آن نصب میگردد

 

فروش پنجره های دوجداره هافمن

با توجه به اینکه در حال حاضر، رقابت شدیدی میان سازندگان پنجره دوجداره در بازار وجود دارد، انتخاب برندی که از نظر کیفیت و قیمت، مورد اعتماد خریدار باشد بسیار با اهمیت است. تقاضای زیاد برای خرید پنجره های هافمن، نشان می دهد که این برند قادر به جلب اعتماد خریدارن بوده و از همین رو، یکی از پرفروش ترین نام ها در عرصه پروفیل UPVC شناخته می شود.

بنابراین اگر در پی جستجو و شناخت بهترین برند پنجره دوجداره در کرج هستید، به شما هافمن را پیشنهاد می کنیم. چراکه امکان سفارش هر مدلی با هر نوع قیمت و سلیقه ای را خواهید داشت. ضمنأ علاوه بر دریافت راهنمایی و مشاوره های لازم پیش از خرید، پس از نصب نیز در صورت بروز کوچکترین مشکلی می توانید به نمایندگی پنجره هافمن در کرج مراجعه کنید.

قیمت پنجره دوجداره UPVC هافمن

قیمت پنجره دوجداره هافمن

قیمت پنجره های هافمن از جمله موضوعات مهم برای خریداران است و عامل موثری در انتخاب آنها به حساب می آید. البته برای اطلاع از قیمت پنجره‌ دوجداره هافمن، فاکتورهای متعددی دخیل هستند. مثلا برند پروفیل پنجره دوجداره و کیفیت آن که در کرج با وجود نمایندگی هافمن، دغدغه ای از این بابت برای مشتریان وجود ندارد.

سایر عوامل موثر در قیمت این پنجره ها عبارتند از:

 • ضخامت و نوع شیشه مورد استفاده مانند دوجداره یا سه جداره بودن آن
 • طرح پنجره، ابعاد و تعداد لنگه های پنجره
 • تعداد و ابعاد بازشوها و یک یا دو طرفه بودن آنها به همراه نوع یراق آلات

معرفی پروفیل UPVC هافمن

همانطور که اشاره شد؛ پنجره هافمن از محبوب ترین برندهای پروفیل UPVC کشور است که روز به روز نیز بر طرفداران آن افزوده می شود. آنچه این نام را به عنوان یک برند باکیفیت در بازار معرفی می کند، تولید پروفیل های upvc با مقاومت فوق العاده‌ است که در برابر عوامل محیطی مانند نوسانات دما، اشعه های آفتاب، رطوبت و بارندگی و یا آلودگی ها عملکرد پایدار و مطلوبی دارند و همین امر موجب گردیده که استفاده از آنها برای شرایط و موقعیت های گوناگون امکانپذیر باشد. از طرفی با پروفیل های هافمن امکان نصب و مهار شیشه هایی با وزن بالا نیز وجود دارد و به راحتی می توان از آنها در ساختار پنجره های دو یا چند جداره استفاده نمود. این در حالی است که با مراجعه به نمایندگی پنجره هافمن در کرج می توانید از یک گارانتی طولانی مدت و معتبر نیز بهره مند شوید.

نمایندگی پنجره هافمن در تهران

اهمیت استفاده از پنجره های هافمن

با توجه به اینکه امروزه، آلودگی های محیطی اعم از آلاینده های هوا و یا سرو صدا به عنوان یکی از معضلات زندگی های شهری به ویژه در شهرهای بزرگی مانند کرج به حساب می آید؛ لزوم استفاده از پنجره های هافمن را پررنگ می کند. همچنین این مسئله از آنجایی اهمیت بیشتری پیدا می کند که در سالهای گذشته با افزایش چشمگیر نرخ انرژی، مواجه هستیم و از همین رو بایستی از روش های مدرن برای کاهش هدررفت انرژی گرمایشی و سرمایشی بهره برد که پنجره های هافمن یک راهکار عالی برای این مسئله محسوب می شوند. به طوری که با کمک شیشه ‌های دوجداره یا سه جداره، به شکلی کاملا محسوس و اثرگذار می توان مصرف انرژی را تا ۲۵ تا ۴۰ درصد کاهش داد. بنابراین کاهش مصرف انرژی و آسایش ساکنین یک ساختمان، مهم ترین اهداف نمایندگی پنجره هافمن در کرج می باشد.

ویژگی های ارزشمند پروفیل هافمن

 • کیفیت پروفیل های پنجره دوجداره هافمن فوق العاده است و کلیه ویژگی ها و استانداردهای بین المللی در آنها رعایت شده است.
 • پروفیل های هافمن در اثر تغییرات دمایی و یا شرایط سخت محیطی، تغییر شکل نداده و دفرمه نمی شوند.
 • پروفیل های هافمن قابلیت تحمل شیشه های دو یا چند جداره با وزن سنگین را دارند.
 • عایق بندی آنها مطمئن و دقیق است به طوری که در سرمای زمستان و گرمای تابستان، هیچ گونه اتلاف انرژی و هزینه ای از این بابت ندارد.
 • با استفاده از پنجره های دوجداره هافمن، راه های نفود آلودگی صوتی و یا گردو غبار بیرون به داخل محیط بسته می شود.
 • نصب پنجره های هافمن را می توان یک سرمایه گذاری مطمئن و سودآور دانست. چراکه به واسطه آن، علاوه بر افزایش ارزش ملک، قبوض پرداختی نیز کاهش یافته و هزینه های کمتری بابت مصرف انرژی پرداخت می شود.

بهترین نمایندگی هافمن در کرج

فروش پنجره های دوجداره ای که در آنها کلیه استانداردهای فنی و کیفی به دقت رعایت شده و مورد توجه قرار گرفته اند، تنها از طریق نمایندگی های معتبر امکانپذیر می شود. چراکه تولید این محصولات با استفاده از تجهیزات حرفه ای و مدرن صورت می گیرد که نتیجه آن، بهره مندی از مزایایی است که یک پنجره استاندارد و باکیفیت به همراه دارد. بنابراین وجود نمایندگی هافمن به ویژه در شهر رو به رشدی مانند کرج موجب می شود که خریداران بتوانند با اطمینان و سهولت بیشتری از این مزایا بهره ببرند. مزایایی که به مشتریان این فرصت را می دهد با اطمینان خاطر از کیفیت جنس و ساخت آن بتوانند تا سالها از این پنجره ها لذت برده و استفاده کنند.

مزایای خرید از نمایندگی پنجره هافمن در کرج

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم، خرید پنجره های دوجداره هافمن از نمایندگی این تولیدات در کرج با مزایایی همراه است که ما در این بخش به آن خواهیم پرداخت:

1- اعطای گارانتی معتبر و طولانی

یقینأ وقتی با نام هافمن به عنوان یکی از معتبرترین برندهای تولید پروفیل UPVC برخورد می کنیم، می توانیم از کیفیت و دوام محصولات خریداری شده اطمینان داشته باشیم. با این وجود، نمایندگی فروش این محصولات در کرج، برای جلب رضایت مشتریان ضمانت های لازم را اعطا می نماید.

2- ارائه بهترین خدمات پس از فروش

با مراجعه به نمایندگی پنجره هافمن در کرج می توانید از خدمات پس از فروش عالی و مناسبی که ارائه می دهند نیز بهره مند شوید.

3- توجه به الزامات کیفی و فنی

همانگونه که پیش تر نیز صحبت شد، تنها نمایندگی های رسمی و معتبر محصولات هافمن، خود را ملزم به رعایت استانداردهای فنی کرده و قوانین مورد تاکید در این رابطه را اجرا می کنند. بنابراین با مراجعه به نمایندگی هافمن در کرج می توانید از کیفیت فنی این تولیدات، مطمئن باشید.

4- خرید به قیمت کارخانه

یکی از اقدامات مهم و ارزشمند نمایندگی پنجره هافمن در کرج که نفع آن مستقیمأ متوجه خریداران می شود، حذف واسطه ها و دلالان از بازار فروش این محصولات است. به همین دلیل قیمتی که به مشتری ارائه می شود، کاملا رقابتی و اصطلاحأ به قیمت درب کارخانه است.

البته شما می توانید با کارشناسان نمایندگی پنجره هافمن در کرج تماس گرفته و اطلاعات بیشتری در این باره دریافت نمائید.

قیمت پنجره دوجداره ویتانوا

قیمت پنجره دوجداره ویتانوا

قیمت پنجره دوجداره ویتانوا

قیمت پنجره دوجداره ویتانوا

پنجره دوجداره ویتانوا

پنجره دوجداره ویتانوا یکی از برندهای شناخته شده پنجره دوجداره upvc تولید کشورمان است که با نظارت و همکاری کمپانی های معتبر آلمانی و بهره گیری از تجهیزات و دستگاه های روز دنیا، تولید و عرضه می شود.
کیفیت ساخت فوق العاده، برخورداری از گارانتی معتبر و همچنین نصب و ارائه خدمات پس از فروش موجب گردیده که تولیدات این برند به یکی از پرفروش ترین و شناخته شدن ترین پنجره های دوجداره upvc موجود در بازار مبدل گردند. قیمت پنجره دوجداره ویتانوا

قیمت پنجره دوجداره ویتانوا

در واقع با توجه به پیشرفتی که در زمینه طراحی اجزای ساختمانی شاهد هستیم، تولید و عرضه چنین محصولاتی با متریال مرغوب و قیمت مناسب یک نیاز و ضرورت مهم به حساب می آمد که از دید تولیدکنندگان کشورمان پنهان نماند. با این مقدمه در ادامه به بررسی مشخصات و ویژگی های مهم پنجره دوجداره ویتانوا و ارائه اطلاعاتی مهم در این باره خواهیم پرداخت.

شرکت تولید پروفیل ویتانوا

تعویض پنجره دوجداره ویتانوا

استقبال خریداران از پنجره های دوجداره خارجی و البته محدودیت واردات آنها، تولیدکنندگان و مهندسین کشورمان را بر آن داشت که با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و ماشین آلات دنیا، محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی را تولید و روانه بازار نمایند. به طوری که قابل رقابت با نمونه های خارجی باشند.
بر این اساس برند ویتانوا توسط شرکت طلا پروفیل ارس به عنوان یکی از تولیدکننده های معتبر پنجره های دوجداره UPVC در سال 1393 معرفی شد که در حال حاضر دارای سهم عمده ای در تامین پروفیل های upvc و گالوانیزه، یراق آلات و سایر اجزای مربوطه آن در بازار داخلی می باشد. قیمت پنجره دوجداره ویتانوا
آنچه موجب تمایز و محبوبیت پنجره دوجداره ویتانوا در بین خریداران و مشتریان شده، کیفیت بالای تولیدات، بهره گیری از تجهیزات روز ساخت کشور آلمان و مهم تر از آن دانش متخصصین و تکنیسین های تولید این محصولات است.

مزایای پنجره UPVC ویتانوا

مزایای پنجره ویتا نوا

برخورداری از مزایایی که در ادامه به بیان آنها خواهیم پرداخت از دیگر دلایل تمایز و محبوبیت پنجره های ویتانوا نسبت به سایر نمونه های موجود در بازار شده است. این مزایا که در قیمت پنجره دوجداره ویتانوا موثراند عبارتند از:

1- عایق حرارتی فوق العاده 
پنجره های دوجداره برند ویتانوا یک عایق ایده آل برای گرما و سرما هستند که عوامل زیر در این امر تاثیر مستقیم و قابل توجهی دارند:

• نوع شیشه و عایق بندی
استفاده از شیشه های دولایه و تزریق گاز آرگون در بین آنها، عاملی است که موجب می شود دما به راحتی امکان عبور از این پنجره را نداشته باشد. این در حالی است که برای عایق بندی بیشتر می توان از شیشه های سه جداره نیز بهره برد.

• استفاده از پروفیل upvc
یکی از دلایل برتری پنجره دوجداره ویتانوا استفاده از پروفیل upvc است که دارای کمترین ضریت هدایت گرمایی بوده و از این جهت یک عایق عالی شناخته می شود.

• درزگیر و مواد آب بند
استفاده از درزگیر و مواد آب بند عامل دیگری است که موجب افزایش چشمگیر قابلیت عایق بندی آنها شده است.

2- عایق صوتی ایده آل
یکی دیگر از مزایای پنجره های ویتانوا، جلوگیری از ورود آلودگی صوتی به داخل محیط است. درواقع استفاده از این پنجره ها می تواند یک راه حل عالی برای مشکل ساختمان هایی باشد که در حاشیه اتوبان ها و مناطق پر سروصدا قرار دارند.

3- جلوگیری از اتلاف انرژی
کاهش چشمگیر هزینه های ناشی از مصرف و اتلاف انرژی یکی از مزایای مهم پنجره دوجداره ویتانوا است. درواقع با توجه به عایق بندی صحیح و مناسب این نوع پنجره ها که پیش تر مورد اشاره واقع گردید، می توان از نفوذ دمای بیرون در فصول مختلف و تحمیل هزینه های ناشی از هدررفت انرژی گرمایشی یا سرمایشی جلوگیری کرد.

4- ایمنی و استحکام بالا
از آنجایی که در ترکیبات و متریال ساخت پنجره های upvc ویتانوا از مواد مقاوم در برابر اشتعال استفاده شده، پایداری قابل قبولی در برابر حرارت بالا و آتش سوزی از خود به نمایش می گذارند. این محصولات همچنین در برابر ضربه نیز استحکام فوق العاده ای دارند.

قیمت پنجره دوجداره ویتانوا

5- دوام و ماندگاری بالا
دوام و طول عمر بالا از دیگر ویژگی ها و مزایای پنجره دوجداره ویتانوا به شمار می رود. درواقع به واسطه استفاده از مواد اولیه درجه یک و باکیفیت در فرآیند تولید و درنتیجه، پایداری قابل ملاحظه این تولیدات در برابر عوامل آسیب زایی همچون رطوبت، گرما، اشعه های ماورا بنفش، مواد شوینده و… تا سالها کارایی و کیفیت این پنجره ها حفظ می شود.

6- سازگار با محیط زیست
یکی از ویژگی های ارزشمند تولیدات برند ویتانوا، سازگاری با محیط زیست و طبیعت دوست بودن آنها است. زیرا مواد و متریال به کار رفته در تولید پنجره دوجداره ویتانوا فاقد هرگونه ترکیبات آسیب رسان، سمی و تجزیه ناپذیر می باشد. به همین دلیل به سادگی قابل بازیافت بوده و منجر به آلودگی طبیعت نخواهد شد. علاوه بر آن، جلوگیری از اتلاف انرژی و کمک به کاهش مصرف آن نیز می تواند در حفظ محیط زیست تاثیرگذار باشد.

7- زیبایی و تنوع طراحی
از آنجایی که امکان اجرا و پیاده سازی انواع بازشوها با هر طرح و رنگی توسط پنجره های ویتانوا وجود دارد، می توان یکی از امتیازات مهم خرید این محصولات را پاسخگویی به هر نوع نیاز و سلیقه ای دانست. این امر موجب گردیده که دست طراحان و مهندسین معمار نیز در استفاده از این پنجره کاملا باز باشد.

قیمت پنجره دوجداره ویتانوا


قیمت پنجره ویتا نوا

قیمت پنجره دوجداره ویتانوا متناسب با عواملی نظیر پروفیل مصرفی، نوع شیشه، ابعاد، ضخامت و نوع بازشوی آن متفاوت می باشد.
بنابراین درصورتی که خواهان اطلاع از قیمت پنجره دوجداره ویتانوا هستید بایستی ابتدا ابعاد پنجره و تعداد بازشوهای مدنظرتان را به همراه نوع یراق آلات انتخابی را در اختیار کارشناسان مربوطه قرار داده تا آنها براساس این اطلاعات، قیمت پنجره دوجداره ویتانوا را محاسبه و به شما اعلام نمایند.

خرید پنجره UPVC ویتانوا

شرکت تک پنجره

پنجره دوجداره ویتانوا با دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد و کیفیتی فوق العاده از جمله پرفروش ترین پنجره های UPVC در میان نمونه های تولید داخل و خارج کشور شناخته می شود. علاوه بر آن، قیمت مناسب و برخورداری از خدمات پس از فروش نیز دلایل دیگری هستند که موجب گردیده مشتریان تمایل زیادی برای خرید و استفاده از این پنجره نشان دهند.
اما نکته شایان ذکر برای خریداری این محصولات، مراجعه به نمایندگی های معتبر فروش پنجره های ویتانوا است. چراکه ضمن خریدی اطمینان بخش، می توانید از خدمات پس از فروش و نصب این مراکز نیز بهره مند شوید.

جهت استعلام قیمت پنجره دوجداره ویتانوا میتوانید از طریق واتس آپ و یا شماره تماس های ما در ارتباط باشید

قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم

قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم

قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم بر حسب اندازه های ابعاد هر پنجره، مدل پروفیل آلومینیوم، شکل بازشو پنجره، قیمت های متفاوتی دارد. همچنین کیفیت و نوع آلومینیوم ( برند پروفیل آلومینیوم ) بکار رفته در ساخت پنجره نیز نقش بسیار مهمی در قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم دارد. در نتیجه شاید برای یک پنجره دوجداره از نوع آلومینیومی در جاهای مختلف با قیمت های متفاوتی روبرو شوید. برای آنکه بتوانید قیمت های اصلی را در برابر کیفیت مطلوب بدست بیاورید در این مقاله با ما همراه باشید.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم

پنجره های دوجداره آلومینیومی با توجه به ابعاد و متریال مصرفی از قیمت های مختلفی برخورداراست چون مثلا یک پنجره که برای سیستم تهویه هوای حمام و یا سرویس بهداشتی استفاده می شود با پنجره اتاق خواب یا آشپزخانه نیز متفاوت خواهد بود. علت این تفاوت نیز خیلی ساده است که هم مربوط به اندازه می باشد و هم مربوط به مدل آن که می تواند شامل یراق آلات باشد و یا بدون یراق طراحی شده باشد.

اگر در ساخت پنجره دوجداره به دنبال بهینه کردن عایق حرارتی برای ساختمان های خود هستید می توانید از انواع پنجره های آلومینیومی با تکنولوژی ترمال بریک استفاده کنید.

نحوه محاسبه قیمت پنجره دوجداره: برای اطلاع از نحوه قیمت دهی به پنجره دوجداره و دریافت قیمت روی این متن کلیک کنید.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

قیمت پنجره ترمال بریک

 قبل از این که به قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک بپردازیم باید به این نکته مهم توجه بفرمایید که در صنعت آلومینیوم انواع مختلفی برای ساخت فرم پنجره دوجداره وجود هم وزن پروفیل و هم شکل زیبایی آن تاثیر میگذارد و نکته مهم تر این که پنجره آلومینیوم نسبت به پنجره upvc بسیارگرانتر و لوکس تر میباشد و قابل مقایسه با هم نیستند

قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک منوط به تعیین قیمت یراق آلات، نوع پروفیل ترمال بریک ، رنگ پروفیل مصرفی، شیشه دوجداره، مدل و طرح پنجره می باشد. درواقع با تعیین قیمت هر کدام از این موارد قیمت اصلی و نهایی پنجره دوجداره به همراه هزینه نصب و راه اندازی آن برآورد می شود.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال بریک

فروش پنجره دوجداره ترمال بریک

این نوع از پنجره آلومینیوم نرمال بریک که از آلومینیوم استفاده می شود تعیین قیمت شان بر حسب طرح و مدل پنجره و وزن میزان آلومینیوم بکار رفته در ساخت و تولید پنجره می باشد. همچنین میزان عایق بین شیشه های پنجره دوجداره که می تواند گاز آرگون و یا هوا باشد نیز عاملی مهم در تعیین قیمت ها برای این نوع از پنجره ها است.

پروفیل آلومینیوم نرمال همان نمونه آلومینیومی است که دیگر پلی آمید ندارد و همانند نمونه های آلومینیوم ترمال بریک می باشد. قیمتی که برای این نوع پنجره ها تخمین زده می شود بدون در نظر گرفتن پلی آمید می باشد چون از آن استفاده نشده است.

هزینه یراق آلات، شیشه دوجداره، یک لنگه، دو لنگه، چند لنگه در کنار تک حالته و دو حالته و حتی بصورت ثابت، کشویی و باز شونده برای برآورد هزینه نهایی این پنجره ها موثر می باشد. و این را همیشه بدانید اندکی قیمت آن از ترمال بریک کمتر میباشد

قیمت هر کیلو آلومینیوم ترمال بریک / نرمال بریک

توجه داشته باشید که، در هنگام تخمین زدن و تعیین قیمت پروفیل مصرفی در ساخت پنجره، آن میزان و متراژی که در ساخت پنجره بکار رفته است را در نظر می گیرند. به عبارتی موارد اضافی یا پرتی ها نیز لحاظ می شود درواقع تعداد شاخه های مصرفی در قیمت گذاری نقش دارند. و خرید این پروفیل ها به صورت کیلویی میباشد و نرخ قیمتی بر حسب قیمت روز میباشد چه نرمال باشد و چه ترمال بریک هر دو به یک شکل است

قیمت هر متر مربع پنجره آلومینیوم ترمال بریک

در هنگام محاسبه قیمت پنجره های دوجداره از نوع آلومینیوم ترمال بریک هزینه پروفیل را بصورت مجزا محاسبه می کنند. آلومینیوم را بر حسب میزان وزنی که دارد قیمت گذاری می کنند، حالا اگر این آلومینیوم از نوع ترمال بریک باشد می تواند نحوه قیمت گذاری پروفیل آلومینیوم با در نظر گرفتن پلی آمید باشد و یا بصورت مجزا پلی آمید آن محاسبه گردد.
اما در حال حاضر شما قیمت آلومینیوم ترمال بریک را با پلی آمید آن دریافت می کنید مثلا پروفیل آلومینیوم ترمال بریک با پلی آمید 14، هر کیلو ایکس تومان می شود.

رنگ در پروفیل های ترمال بریک بسیار مهم است چرا که قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم با رنگ آنادایز از قیمت پنجره آلومینیومی دوجداره با رنگ پودری گرانتر می باشد. در نتیجه نوع رنگی که در ساختار تولید پروفیل های آلومینویمی بکار می رود، می تواند تاثیر زیادی در تعیین قیمت ها داشته باشد

انواع پنجره دوجداره آلومینیوم

در این قسمت مدل های پنجره ها آلومینیومی مورد بررسی قرار میگیرد در قدیم از پنجره دوجداره آلومینیوم ساده استفاده میشود و بعد با تکنولوژی به کار رفته در این صنعت از پنجره آلومینوم اختصاصی استفاده میشود که به دو مدل ترمال بریک و نرمال بریک وجود دارد
• پنجره های دوجداره آلومینیوم نرمال بریک
• پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

همانطور که می دانید آلومینیوم از پروفیل های قدیمی و پرکاربرد در ساخت درب و پنجره بوده است. امروزه نیز این پروفیل در ساخت درب و پنجره های دوجداره نیز بسیار پر استفاده شده است و متقاضان زیادی برای آن وجود دارد.
بر همین اساس نوع پروفیل آلومینیوم بجز نمونه ساده که به آن آلومینیوم نرمال هم می گویند به یک نوع دیگر بنام ترمال بریک نیز گسترش یافته است.

در واقع هنگامی که آلومینیوم رسانای بسیار خوبی برای گرما و سرما و حتی صدا و صوت بود، توسعه تکنولوژی نسل جدیدی از آلومینیوم مصرفی را وارد بازار کرد که قسمت خارجی و داخلی پروفیل آلومینیوم با استفاده از یک تیغه از جنس پلی آمید جدا شد. در واقع این تغییرات با استفاده از این تیغه پلی آمیدی موجب شد که ارتباط بین فضای بیرون و داخل، قطع شده و آلومینیوم عایق می شود.

تفاوت پنجره آلومینیوم ترمال بریک و نرمال بریک

همانطور که قبلا برای شما در ابتدا توضیح دادیم آلومینیوم یکی از قدیمی ترین متریال ها در ساخت درب و پنجره بوده است . آلومینیوم خود دارای ویژگی های زیادی می باشد که پیش تر به آن اشاره شد. اهمیت آلومینیوم در ساخت انواع درب و پنجره دوجداره به حدی قابل قبول بوده است که با اضافه کردن یک تیغه پلی آمید به آن، موجب شده است دو نوع ورق آلومینیوم حاصل شود. آلومینیوم ترمال بریک و نرمال دو نوع متریال از یک جنس می باشند که پنجره های آلومینیومی از نوع نرمال همان نمونه های قدیمی می باشند که در سالهای خیلی گذشه آن را در خانه ها و ساختمان ها دیده اید. در واقع پنجره آلومینیوم نرمال فاقد تیغه پلی آمید می باشد. پنجره آلومینیوم ترمال بریک همان نوعی می باشد که دارای تیغه ی پلی آمید می باشد و شرایط بهینه سازی بهتر با قدرت بیشتری را برای انواع درب و پنجره دوجداره فراهم می کند.

در پنجره های ترمال بریک آلومینیومی هنگامی که با شرایط آب و هوایی نوسان در درجه حرارت روبرو می شوند، این نوع نوسانات بر روی آنها بی تاثیر خواهد بود. این مورد از ویژگی های بارز برای پنجره ترمال بریک می باشد که در نمونه های پنجره های نرمال آلومینیومی اینگونه نخواهد بود.

مزایای و معایب پنجره دوجداره آلومینیومی

– طول عمر بالاتر نسبته به دیگر پنجره های دوجداره و تک جداره

– طراحی در رنگ بندی متنوع مناسب به نمای ساختمان شما

– طراحی باشو مناسب با سبک معماری داخلی

– عایق بندی بسیار مناسب در مدل کشویی پنجره دوجداره

– عایق صوتی و حرارتی در تمام مدل های پنجره دوجداره آلومینیوم

– عدم خوردگی و زنگ زدگی در تمام موارد مصرفی پنجره

– مقاومت بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش

– ظاهری بسیار زیبا و شیک در تمام مقاطع پروفیل پنجره دوجداره

– تنوع در انتخاب نوع پروفیل برای ساخت پنجره دوجداره

– دوستدار محیط زیست و بازیافت 100درصدی پروفیل آلومینوم

– ساخت پنجره دوجداره بزرگ با آلومینیوم بسیار مقاوم تر میباشد

معایب پنجره دوجداره آلومینوم

– زمان  تولید و ساخت بالاتری نسبت به دیگر پنجره دوجداره ها دارد

– قیمت بالاتر نسبت به تمام پنجره ها

از نظر عایق حرارتی و صوتی، سطح عملکرد یک پنجره آلومینیومی نزدیک به پنجره‌های چوبی و upvc است. تا آنجا که به دوام آن مربوط می شود، قبل از اینکه به فکر تعویض پنجره های آلومینیومی خود باشید، بیش از ده سال طول عمر آن را حساب کنید، زیرا زنگ نمی زند، از ضربه های قطرات آب باران نمی ترسد و در هر شرایط آب و هوایی بسیار مقاوم می ماند. با این حال، اگر در یک منطقه بادخیز زندگی می کنید این نوع پنجره های دوجداره نیاز به مراقبت و نگهداری دارد

پنجره آلومینیوم یکی از مواد اصلی مورد استفاده در ساخت انواع پنجره و درب های دوجداره است. آلومینیوم یک پروفیل زیست محیطی است که به پدیده خوردگی نیز حساس نیست، و بسیار مقاوم است و نیازی به نگهداری ندارد. در نتیجه با داشتن این میزان از امکانات قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم به نسبت سایر پروفیل های موجود مزایا و ویژگی هایی که دارد بسیار اقتصادی تر خواهد بود.

پروفیل آلومینیوم ماده ای بسیار بادوام است که در برابر اشعه ماوراء بنفش بسیار مقاوم است و نیاز به نگهداری بسیار کمی دارد.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم به نسبت سایر پنجره های چوبی، یو پی وی سی و غیره بسیار مقرون به صرفه است. در خرید و مخصوصاً در نگهداری از چوب پایین تر است، اما از مدل upvc گران تر است. آلومینیوم همچنین دارای مزیت ساختاری است که به دلیل ظرافت و طراحی خود متمایز است. پروفیل های آلومینیومی ظاهری زیبا و امروزی را تضمین می‌کنند چون عنصری کلیدی از فضای مورد نظر برای خانه شما را بهمراه خواهد داشت.

باید اضافه کرد که آلومینیوم به دلیل بازیافت احتمالی آن، ماده ای با تعادل زیست محیطی مثبت است، به خصوص که نیازی به استفاده از محصولات پاک کننده ندارد. در نهایت، اگر چه زمان ساخت و تولید آنها بسیار طولانی‌ است، اما باز آلومینیوم برای پنجره‌های بزرگ مانند نمونه های کشویی ترجیح داده می‌شود.                      

وزن هر متر مربع پنجره آلومینیوم

پنجره های آلومینیومی هر کدام دارای وزن مشخصی به نسبت نوع آلومینیوم نرمال و یا ترمال بریک می باشد. درواقع وزن هر متر مربع پنجره آلومینوم می تواند شامل همان ورق آلومینیوم باشد یا به همراه یراق آلات و شیشه پنجره محاسبه گردد.
البته اینکه مشخصات فنی همانند نوع و کیفیت پروفیل در وزن پنجره نیز تاثیر گذار می باشد بحثی نیست چون تاثیری مستقیم روی هر مترمربع خواهد داشت.
همه این عوامل از جمله عوامل اساسی و مهمی هستند که در محاسبه وزن درب و پنجره بسیار مهم هستند و از دیگر عوامل تاثیرگذار در این زمینه می توان به وزن قاب ها، وزن نوع بازشو و … اشاره کرد.

در محاسبه وزن یک مسئله مهم وجود دارد که موجب می شود وزن هر متر مربع پنجره آلومینیوم را دقیق تر و به راحتی محاسبه نمایید . آن نکته این است که جداگانه می بایست وزن مواردی چون وزن پروفیل، وزن یراق آلات و وزن شیشه محاسبه شود.
در نتیجه اگر به دنبال محاسبه و برآورد هزینه ها بر طبق بودجه ای است که در نظر گرفته اید لازم است تا با شرکت تولیدی و معتبر ارتباط مستقیم داشته باشید. گروه ما جهت خدمات مشاوره ای و برآورد هزینه ها طبق خواسته شما در خدمات دهی آماده است.

 

نتیجه گیری :

پنجره دوجداره آلومینیوم یکی از بهترین مدل های پنجره دوجداره در بین تمام پنجره ها می باشد. این پنجره های دوجداره بهترین عایق مناسب بین هوای سرد و گرم است و می تواند کاملاً مطابق با نمای ساختمان و رنگ دلخواه معماریی ساختمان خود  آن را انتخاب. بنابراین بسیار با ارزش است که برای انتخاب خوب وقت بگذارید.

اگر به دنبال خرید پنجره دوجداره آلومینیوم نرمال و ترمال بریک هستید با گروه تک پنجره تولید کننده پنجره های دوجداره ما ارتباط مستقیمی داشته باشید و از کیفیت فوق العاده تولید برخوردار باشید.

جهت اطلاع از قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم میتوانید از طریق واتس آپ یا شماره تماس های داخل سایت با ما در ارتباط باشید

پنجره دوجداره ویلایی

vilaii 1 پنجره دوجداره ویلایی

پنجره دوجداره ویلایی

پنجره دوجداره ویلایی بیشتر در خانه های ویلایی و خانه باغ مورد استفاده می شود در واقع پنجره های با مدل و ابعا مختلف ساخته می شوند، که به دلایل زیبایی که در کنار سایر موارد فنی و ظاهری دارد مورد پسند افراد برای نصب در خانه های ویلایی و  مسکونی می باشد.
نوع و سبک پنجره ها برای راحتی در استفاده از آن و بهینه در مصرف حرارتی در یک خانه نه تنها برای رفاه شما بلکه برای دوام ساختمان شما ضروری است. برای به دست آوردن آن، عوامل متعددی در آن دخیل می باشد که مهم ترین نکته در آن زیبایی نمای ساختمان و مدل ساخت پنجره، اصلی ترین نکته که باید بهش توجه داشته باشید که پنجره ها بین 30 تا 60 درصد از اتلاف گرما را در تمام فصول به عهده دارد، در نتیجه توصیه می شود آنها را با دقت انتخاب کنید.

پنجره دوجداره ویلایی

امروزه خانه های ویلایی بیشتر به سمت شهرستان و یا خارج از شهر قرار گرفته اند بخصوص مناطق شمالی کشور که ویلاهای بسیار زیبایی در آنجا ساخته شده است. با توجه به شرایط منطقه ای که خانه ویلایی در آنجا ساخته می شود، شما می توانید پنجره ویلایی را در گروه تک پنجره انتخاب و خریداری نمایید.

پنجره دوجداره ویلایی upvc

قیمت پنجره ویلایی upvc 

قیمت خرید پنجره های دوجداره در زمان ثبت سفارش مشخص می شود چرا که قیمت ها بر اساس ابعاد و اندازه های هر پنجره و نوع کیفیت پروفیل و همچنین مدل پنجره مشخص می شود . اگر نیاز به تخمین هزینه ها به جهت ثبت سفارش خرید پنجره دوجداره ویلایی دارید، پیشنهاد می کنیم با گروه طراحان تک پنجره تماس مستقیمی داشته باشید و در کنار استعلام قیمت و هزینه ها مشاوره رایگان را قبل از سفارش دریافت کنید.

اندازه پنجره خانه ویلایی

پنجره بزرگ ویلایی
پنجره بزرگ دوجداره، پنجره هایی هستند که بر خلاف پنجره های قدیمی که تک جداره بودند، از دو لایه شیشه ساخته می شوند و فضای بین این دو لایه را از گازهای استاندارد که مجوز استفاده دارند، پر می شود. امروزه شرکت های زیادی همانند ویستا بست، وین تک و غیره اقدام به تولید پروفیل پنجره های دو جداره در انواع مدل و طرح کرده اند . از پر کاربرد ترین پنجره های دوجداره، برای خانه های ویلایی به جهت حفظ دمای داخل می باشد که در هوای سرد زمستانی موجب گرم نگه داشتن خانه و جلوگیری کردن از هدر رفت گرما می شود.

و با توجه به ابعاد بزرگ بودن پنجره و استاندارد بودن ابعاد تولید و درخواست پنجره بزرگ ویلایی برای پنجره خود این امکان وجود دارد و همچنین در فصل گرما، هوای داخل را که با استفاده از کولر و سایر خنک کننده ها خنک نگه داشته می شود، محافظ می نماید.
استفاده از پنجره بزرگ دوجداره تنها برای خانه های ویلایی کاربرد ندارد، بلکه شما در آپارتمان ها، فروشگاه ها، بیمارستان ها، هتل ها، سازمان ها و اداره ها می توانید نمونه های آن را داشته باشید.

پنجره بزرگ ویلایی upvc

پنجره ویلایی دوجداره کشویی
پنجره های کشویی مدلی از پنجره های دوجداره است که در گذشته این مدل بر روی پنجره های تک جداره نیز اجرا میشد، اما امروزه این مدل از طرف شرکت های تولید کننده پنجره دوجداره نیز اجرایی شده است. مدل کشویی برای پنجره های دوجداره هم بعنوان پنجره کوچک و بزرگ و هم بعنوان یک درب نیز قابل پیاده سازی است. برای خانه ها و یا اداره ها و سایر موارد استفاده از پنجره دوجداره ویلایی کشویی بسیار پرکاربرد می باشد چون علاوه بر زیبایی که برای دکوراسیون ها ایجاد می کند از فضاها به شکل بهینه استفاده می شود.
برای بخش حمام و سرویس بهداشتی و یا درب بالکن ها نیز از این مدل پنجره دوجداره نیز زیاد استفاده می شود.

نمای پنجره ویلایی
همانطور که گفته شد و شاید از قبل هم خودتان مطلع بودید بیشتر نمای پنجره ویلایی در حال حاضر بسیار مورد اهمیت در زیبایی ویلا می باشند، که پروفیل ساخت آنها نیز متفاوت است بسته به رنگ نمای ساختمان شما می توانید آن را سفارش دهید . پروفیل همان چهارچوب و قاب پنجره می باشد که می تواند از نوع چوب، آلومینیومو یو پی وی سی باشد. اما امروزه بیشترین پروفیل که برای ساخت پنجره های دوجداره در رنگ های بسیار متنوع به صورت لمینت استفاده میگردد در مورد شیشه هم این مورد تنوع رنگی وجود دارد

پنجره دوجداره ویلایی

طراحی پنجره دوجداره ویلایی

کاربرد گاز آرگون در پنجره دوجداره

کاربرد گاز آرگون در پنجره دوجداره

به منظور بهینه سازی مصرف انرژی از گاز آرگون در پنجره دوجداره استفاده می شود.امروزه به دلیل افزایش بهای انرژی و به منظور پیشگیری از هدر رفت آن استفاده از پنجره های قدیمی مقرون به صرفه نیست و استفاده از پنجره upvc  می تواند فضای مورد نظر را کاملا عایق نماید و از اتلاف انرژی جلوگیری بعمل آورد.

اطلاعات بیشتر در خصوص : خرید پنجره دوجداره

گاز آرگون یکی از گازهای نجیب و بی اثر می باشد و هیچ رنگ و بویی ندارد دلیل استفاده از آن به منظور عایق صوتی،حرارتی و برودتی کردن ساختمان است.و به منظور جابجایی گاز آرگون از محفظه هایی که آنها هم بصورت دوجداره عایق شده اند و در حجم های مختلفی وجود دارند استفاده می شود.

تشخیص وجود گاز آرگون در شیشه دوجداره

کیفیت و کارایی شیشه دوجداره به وجود گاز آرگون موجود در آن بستگی دارد و از طریق موارد زیر قادر به تشخیص این هستیم که گاز آرگون در شیشه دوجداره وجود دارد

اسپیسری که در بین دو شیشه قرار دارد نوعی فاصله دهنده است که بصورت سرتاسری در بین دو شیشه قرار گرفته و محل ذخیره گاز آرگون می باشد که به بهبود عایق بودن آن کمک میکند.

تشخیص وجود گاز آرگون در پنجره دوجداره

شیشه ای که در فضای خارجی ساختمان واقع شده باید سردتر از شیشه ای که در فضای داخلی ساختمان قرار دارد باشد و این امر همانگونه که در بالا ذکر شد بدلیل وجود گاز آرگون در شیشه دوجداره می باشد.

مزیت های گاز آرگون در پنجره دوجداره

دلیل انتخاب گاز آرگون با وجود گازهای دیگری که وجود دارد قیمت پایین تر،پیشگیری از آلوده کردن محیط زیست،بدلیل کاهش احتمال یخ زدگی و میعان امکان استفاده در هر شرایط آب و هوایی را دارد،ایجاد عایق بندی صوتی ،حرارتی ،برودتی و درزبندی پنجره دوجداره ، بدلیل دارا بودن چگالی بیشتر نسبت به هوای معمولی با جلوگیری از جریان همرفتی باعث حفظ دمای شیشه نزدیک به دمای اتاق می شود.

عمر گاز آرگون در پنجره دوجداره

گاز آرگون دارای عمری حداقل 20 ساله در پنجره یوپی وی سی می باشد و میزان گازی که باید در اسپیسر وجود داشته باشد از 90 درصد بیشتر است و اگر این میزان گاز تا 75 درصد کاهش یابد کارایی پنجره دوجداره حفظ خواهد شد اما اگر کمتر از این مقدار شود این کارایی ضعیف و ضعیف تر خواهد شد.

تمیز کردن پنجره یو پی وی سی

تمیز کردن پنجره یوپی وی سی

یکی از مزایای پنجره های یوپی وی سی نیاز کم به نگهداری آنهاست و اغلب دوام بیشتری نسبت به پنجره های آلومینیومی و چوبی دارند.البته همواره گرد و خاک در فضا وجود دارد و اهمیت تمیز کردن پنجره یوپی وی سی در نگهداری آن نمود بیشتری دارد.
بسته به رنگ پروفیل پنجره ،گرد و غبار روی آن ممکن است قابل مشاهده نباشد اما قاب های سفید بیشتر گرد و خاک روی خود را نمایان میکنند اما صرف نظر از رنگ تمیز کردن چارچوب و قاب پنجره همچنان اهمیت دارد.

تمیز کردن پنجره دوجداره

همانند مواردی که در خصوص تمیز کردن درب دوجداره گفته شد تنها چیزی که نیاز دارید یک سطل آب گرم و صابون ، یک اسفنچ یا یک پارچه و یک جاروبرقی است.

 

1. ابتدا تا جایی که امکان بازشو پنجره وجود دارد آن را باز کنید و سپس اطراف قاب را جاروبرقی بکشید تا هر گونه گرد و غباری را از روی آن بزداید (به منظور جلوگیری از خراشیدگی از کشیدن لوله یا نازل سخت جاروبرقی بر روی پنجره خودداری فرمایید)
2. با آبگرم و صابون، از یک اسفنج یا پارچه کل چارچوب پنجره را پاک کنید
3. در نهایت با استفاده از یک پارچه خشک ،قاب پنجره را خشک کنید تا آب اضافی آن گرفته شود
این تمام کاری است که باید انجام گیرد همانگونه که بیان کردیم برای حفظ ظاهر خوب آن یک پاک کردن ساده نیز کفایت میکند

تمیز کردن پنجره دوجداره

مطالعه بیشتر : بخار شیشه دوجداره را چگونه از بین ببریم

 

تمیز کردن شیشه پنجره

پس از تمیز کردن قاب پنجره طبق مراحل بالا، احتمالا نیاز باشد شیشه دوجداره آن را نیز تمیز کنید
قبل از تمیز کردن شیشه ،دقت کنید گرد و غبار و کثیفی روی قاب باقی نمانده باشد سپس با یک شیشه پاک کن دلخواه روی آن اسپری کنید و شروع به تمیز نمودن آن نمایید البته بهتر است قبل از تمیز نمودن با شیشه پاک کن یکبار گرد و خاک روی شیشه با یک پارچه نمدار گرفته شود تا پاک کردن ان راحت تر شود.
یک پارچه میکروفایبر پیشنهاد می شود برای پاک کردن پنجره ها استفاده شود و از حرکات دایره ای به خاطر اینکه رگه برجای نگذارد و پس از خشک کردن خط و خطوطی روی شیشه ها باقی نماند

 

تمیز کردن شیشه دوجداره

مطالعه بیشتر : ایمن سازی پنجره دوجداره

تمیز کردن پنجره در مدل های کلنگی و در ارتفاع بالاتر

تمیز کردن پنجره یوپی وی سی در ارتفاع بالاتر و مدل های خاص ممکن است کمی سخت باشد اما اگر نحوه طراحی آن طوری باشد که با شیب و چرخش بتوان به شیشه آن دسترسی داشته باشید ممکن است نیازی به رفتن بالای چهارپایه و نردبان نداشته باشید. با تمام کارهایی که در بالا گفته شد باید در سرتاسر خانه پنجره های یوپی سی براق و تمیزی داشته باشید.
در خصوص مواردی که در این مقاله گفته شد اگر سوالی یا پیشنهادی دارید حتما در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

انتخاب پنجره مناسب هر اتاق

انتخاب پنجره مناسب هر اتاق

انتخاب پنجره مناسب، رویکردی است که پیشنهاد می شود با توجه به اینکه در کدام موقعیت خانه، با چه دکوراسیون و اینکه آیا خانه بطور کل قدیمی یا جدید است در نظر گرفته شود .موقعیت خانه و وضعیت قرار گیری پنجره در کدام اتاق و اینکه پذیرایی ، اتاق خواب ،سرویس بهداشتی و آشپزخانه باشد ممکن است مواردی باشد که برای هر کدام از این اتاق ها متفاوت باشد که در این مطلب به بررسی آنها می پردازیم.

اطلاعات بیشتر : فروش پنجره دوجداره

پنجره های آشپزخانه

 

یکی از پرکاربردترین و پر ترددترین فضاهای خانه، آشپزخانه می باشد و انتخاب پنجره های آشپزخانه مناسب می تواند فضا را با نور طبیعی بیشتر ،چشم انداز و هوای تازه تر همراه کند.مواردی که در زمان جستجوی پنجره آشپزخانه باید مدنظر قرار گیرد شامل محل قرارگیری پنجره و میزان تهویه موردنیاز،سبک و نحوه ساخت خانه و آشپزخانه به چه صورت است و آیا به راحتی میتوان آن را باز و بسته نمود.

 

پنجره مناسب آشپزخانه

مطالعه بیشتر : پنجره دوجداره ارزان

 

بطور سنتی در هنگام نصب پنجره های آشپزخانه از پنجره اتاق های دیگر کمی بالاتر قرار می گیرند.با توجه به محدود بودن دیوار بیرونی پیشنهاد می شود محل نصب را برای حداکثر دسترسی به هوای تازه و نور طبیعی بیشتر در نظر بگیرید.

یکی از پیشنهادات محبوب برای آشپزخانه، پنجره دوجداره کشویی است که کاربرد غالب آن به دلیل نصب در بالای سینک و کابیت آشپزخانه است و در این حالت باز و بسته کردن آن با توجه به محدودیت فضا راحت تر می باشد.

یکی دیگر از پیشنهادات محبوب برای آشپزخانه ،پنجره دوجداره لولایی است ،و بدلیل عایق بندی بهتر در سرما و گرما و صوت و همچنین نظافت آسانتر اگر فضای کافی برای نصب داشته باشید توصیه می شود از این مدل استفاده کنید.

 

پنجره های اتاق خواب

 

همیشه رویایی ترین چیزی که در خصوص پنجره اتاق خواب به ذهنمان می رسد این است که زمانی که از خواب بیدار می شویم پنجره اتاق را باز کنیم و روشنایی روز و گرمای خورشید اولین چیزی باشد که با کوتاه ترین قدم ها به آن برسیم.

پنجره مناسب اتاق خواب

مطالعه بیشتر : پنجره دوجداره در کرج

 

بسته به اندازه اتاق خواب که بزرگ یا کوچک است می توان در انتخاب نوع مدل آن برنامه ریزی نمود در کشورهای اروپایی و آمریکایی از مدل کلنگی دوبل استفاده می کنند که در ایران خیلی کارایی ندارد اما از انواع مدل های لولایی و کشویی می توان برای این اتاق ها استفاده نمود.

 

پنجره اتاق نشیمن

 

انتخاب پنجره مناسب اتاق نشیمن نیازمند دانستن محدودیت های آن می باشد ،پنجره های بزرگتر نیاز به فضای بیشتر دارند از طرفی میزان نیاز به تهویه و نور بیشتر با توجه به فضا نیز تعیین کننده نوع مدل مورد نیاز می باشد.

 

پنجره مناسب اتاق پذیرایی

مطالعه بیشتر : پنجره دوجداره کشویی بهتره یا لولایی

یکی از گزینه های توصیه شده برای اتاق های نشیمن بزرگ پنجره های خلیجی می باشند که به دلیل بیرون زدگی از ساختمان جذابیت زیادی به نمای بیرونی ساختمان می دهند که بسته به به نیاز می توانند بازشوی تک حالته یا دوحالته داشته باشند.

پنجره خلیجی علاوه بر تاثیر بر دکوراسیون خارجی نما، باعث عمق بخشیدن به فضای داخلی نیز می شود می توان در فضای پرتی که در وسط پنجره قرار دارد یک صندلی کوچک بهمراه گل یا هر نوع لوازم تزئینی قرار داد تا باعث روشن تر شدن فضای پذیرایی گردد.

 

پنجره های حمام

 

انتخاب پنجره حمام یا سرویس بهداشتی اگر از نقطه نظر بهره وری بهتر انرژی مورد سوال است خیلی مشکل نیست.موارد مهمی که پیشنهاد می شود در نظر گرفته شود تهویه،حریم خصوصی و مقداری نورطبیعی می باشد تا بهترین عملکرد را برای این پنجره ها فراهم کند.

به منظور تهویه بهتر در سرویس بهداشتی میتوان از پنجره های کشویی استفاده نمود چون قابلیت باز شدن در فضای محدودتر را فراهم میکنند.

پنجره سایه بانی به منظور نصب در سرویس بهداشتی مناسب هستند در قسمت بالایی قاب این نوع پنجره ها یک لولا می باشند و قسمت پایینی معمولا ثابت می باشد این حالت برای همه شرایط آب و هوایی مناسب بوده در عین حال که میتواند از ورود باران به داخل سرویس جلوگیری کند.

WeCreativez WhatsApp Support
استعلام قیمت پنجره دوجداره
👋سلام
Call Now Button