تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره upvc

تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره هر چند مدت باید انجام بدیم تا از خرابی پنجره دوجداره جلوگیری شود و مدت طولانی تری از پنجره دوجداره استفاده کنیم رگلاژ پنجره دوجداره upvc  یک امر ضروری بوده و این کار برای تمام برند های پنجره دوجداره می باشد.

تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره upvc

پنجره های upvc در مدت زمان کوتاهی توانستند سهم عظیمی از بازار فروش انواع پنجره ها را به خود اختصاص دهند. (با تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره از روند فرسایش آن جلوگیری کنید) امروزه با توجه به بالا رفتن قیمت انرژی های سوختی، افزایش آلاینده های محیطی و رشد فزاینده جمعیت شهری و تولید انواع آلودگی های صوتی، گرد و خاک و غیره، نیاز به تجهیزات ساختمانی عایق بندی شده مانند پنجره های یو پی وی سی بیشتر از هر زمان دیگر احساس خواهد شد.

هزینه رگلاژ پنجره دوجداره upvc

هزینه ریگلاژ پنجره دوجداره upvc

در مورد هزینه های رگلاژ پنجره دوجداره upvc بر حسب مدل یراق آلات و تعداد پنجره، کاری روی هر پنجره انجام می شود قیمت آن تعیین میشود اما در کل ریگلاژ پنجره میانگین قیمت دارد شما می توانید با تماس با شرکت از کارشناسی برای انجام کار خود استفاده کنید. در تعمییر پنجره علاوه بر دستمزد تعمیرکار و هزینه ایاب و ذهابی که بنا به شرایط دریافت می شود، و این بستگی به تعداد پنجره و منطقه کار خواهد داشت.

در مجموع، رگلاژ پنجره دوجداره کاری بسی سخت و البته دقیق است که باید توسط نیروی متخصص انجام شود. کادر مجرب و متخصص ما با بیش از یک دهه تجربه آمادگی هرگونه کمک به شما هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد.

رفع افتادگی پنجره دوجداره upvc

رفع افتادگی پنجره دوجداره upvc

همانطور که در ریگلاژ پنجره دوجداره اشاره کردیم رفع افتادگی پنجره دوجداره شیشه پنجره، یراق آلات، فریم لنگه بازشو، سه پارامتر اصلی هستند در پنجره دوجداره تاثیر زیادی در افتادگی درب و پنجره دوجداره دارد برای این که شما با روند کار آشنا بشوید ابتدا علت به وجود آمدن افتادگی را باید بدانید چون شیشه در پنجره دوجداره دولایه میباشد وزن زیادی به بازشو پنجره وارد میکند و این در طول زما باعث افتادگی می شود.

اغلب عملیات تعمیر و رگلاژ در این نقاط انجام می شود. و باید ریگلاژ به موقع انجام شود و از استاندارد بود یراق در ساخت و درست نصب شدن آن در زمان نخست بسیار هایز اهمیت است

مراحل رفع افتادگی درب و پنجره دوجداره:

  • در ابتدای کار، اول باید کاور لولای پنجره خارج شود، برای اینکار اول پنجره را باز می کنیم بعد با استفاده از پیچ گوشتی یا آچار، کاور آن را آزاد و جابه جا میکنیم.
  • بعد پیچ بالای لولای پنجره را در جهت خلاف عقربه های ساعت به سمت چپ و راست حرکت می دهیم تا لنگه بازشو به سمت پایین انتقال پیدا کند.
  • در اینجا رگلاژ را باید هم به صورت افقی و هم به صورت عمومی نداری باهم پیش ببریم تا باز و بسته شدن پنجره به صورت درست و کامل رگلاژ شود.
  • این نکته را مد نظر قرار دهید که عملیات جابه جا کردن پنجره upvc باید به صورت مماس و موازی تغییر کند تا پنجره در حالت افقی تراز شود.

علت بسته نشدن پنجره دوجداره

علت بسته نشدن درب و پنجره دوجداره upvc

تعمیر و سرویس دهی پنجره دوجداره منزل یا محل کار، همیشه امری واجب و امکان ناپذیر بوده است. و علت بسته نشدن پنجره دوجداره با توجه به این که مدل پنجره به شکلی هست که نیاز به سرویس دارد و لولا و یراق آلات به شکلی هست که باید تنظیم شود به همین ( علت بسته نشدن ) دلیل تعمیر پنجره های دوجداره اهمیت ویژه ای دارد. زیرا بنا به دلایلی مانند عدم نصب اصولی، مواد به کار رفته نامرغوب و یا کیفیت پایین پروفیل مصرف شده در زمان تولید پنجره، و یراق آلات مصرفی می تواند به مرور زمان سبب افت کیفیت و کارایی پنجره های دوجداره شوند.

اینجا است که تعمیر و رگلاژ برای بسته نشدن پنجره دوجداره upvc اهمیت پیدا می کند. زیرا ما با رگلاژ و تعمیر پنجره های دوجداره می توانیم کارایی و کیفیت پنجره ها را مثل روز اول برگردانیم تا این پنجره دوباره بتوانند نقش خودشان را به عنوان عایق ساختمان و ..‌ ایفا نمایند.

اطلاعات بیشتر درباره: تعویض پنجره دوجداره

چه زمانی باید تعمیر یا رگلاژ پنجره های دوجداره انجام شود ؟

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که چه زمانی نیاز به تعمیر و رگلاژ پنجره های دوجداره شود و چرا باید این رگلاژ را انجام دهیم؟

اگر به هر دلیلی بعد از نصب و استفاده از پنجره دوجداره upvc با مشکلات نظیر باز و بسته نشدن صحیح پنجره و یا ورود انواع آلاینده، گرد و غبار، صدا، سرما، گرما و… مواجه شدید، بدانید که مشکلی در شیشه پنجره یا لولا و یا سایر نقاط پنجره وجود دارد که مانع از کیپ شدن کامل آن می شود.

اینجا است که نیاز به رگلاژ این پنجره ها امری اجتناب ناپذیر است، زیرا با این کار دغدغه همیشگی شما از ورود آلاینده های محیطی و صوتی به داخل محیط و همچنین هدر رفت انرژی های مصرفی راحت می شود و آسایش و آرامش را برایتان به همراه خواهد داشت.

مطالعه بیشتر: کاهش آلودگی صوتی با پنجره دوجداره

همچنین با عایق بندی که دارد تاثیر بسیار زیادی در کاهش هزینه های سوختی، جلوگیری از ورود هر گونه ذره خطرناک به داخل محیط خواهد داشت. در این چنین مواقعی شما می توانید با رگلاژ گیری و تعمیر پنجره( که البته کار شما نیست باید از نیرویی زبده و متخصص در این کار کمک بگیرید) تمامی مشکلات ذکر شده را حل کنید.

رگلاژ پنجره کشویی

آب بندی پنجره دوجداره کشویی و دو حالته

در حالت کلی رگلاژ در حقیقت به فرآیندی اطلاق می شود که ما با تنظیم دقیق نقاط مختلف پنجره مانند :

لنگه، شیشه و یرق آلات در جای صحیح و مناسب خود، کاری میکنیم تا پنجره به شکلی صحیح و متوازن در جای خود قرار گرفته و به راحتی بتواند حرکت کند در نتیجه باعث آن شده که هم باز و بسته پنجره به سهولت انجام شود و هم عملکرد بالایی در عایق بندی انواع آلودگی های محیطی، صوتی، سرما و گرما داشته باشد.

البته این نکته را هم خاطر نشان کنیم که اگر کیفیت پروفیل upvc استفاده شده در تولید پنجره ها بالا باشد و پنجره ها به خوبی و به طور صحیح توسط افراد متخصص نصب شود، الزام به رگلاژ گیری تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد.

ما در این نوشتار سعی مان بر آن است، اطلاعات جامع را در ارتباط با چگونگی گلاژ انواع پنجره های دوجداره کشویی، تک حالته و همچنین طریقه سرویس دهی آن در دو کلان شهر تهران و کرج، در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره upvc

رگلاژ پنجره دوجداره کشویی 

پنجره های دوجداره کشویی جزو محبوب ترین انواع مدل های پنجره های دوجداره یو پی وی سی هستند

که به دلیل ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد، استفاده بیشتری دارند.

نکته ای که در رابطه با پنجره فریم کشویی لازم است بدانید این است

که این مدل پنجره با استفاده از غلطکی به صورت افقی باز و بسته می شود

که این غلطک ها به صورت ریلی در دو نوع تک ریله یا جفت ریل تعبیه می شود

که متقاقبا در رگلاژ این مدل پنجره هم تفاوت هایی به وجود می آید.

نحوه رگلاژ پنجره های دوجداره کشویی به شرح زیر است:

  • ابتدا لولای پنجره دوجداره را باز کنید.
  • در مرحله بعد پیچ عمودی حفره را در جهت بالا و پایین حرکت دهید
  • بعد پیچ دوم پنجره را در جهت پایین و راست به طور موازی برابر با پیچ عموی پنجره حرکت دهید.

تفاوت بین رگلاژ پنجره دوجداره تک حالته و کشویی

تفاوت بین رگلاژ پنجره دوجداره تک حالته و کشویی

در رگلاژ پنجره های کشوری از آچار آلن در کنار غلطک ها استفاده می شود و وقتی که این پنجره ها از حالت رگلاژ خارج می شوند

به راحتی با آچار آلن قابل رگلاژ است. ولی پنجره های تک حالته یا لولایی وقتی که از حالت عادی خارج شده باشند

شما باید کاملا شیشه پنجره را خارج کنید قطعات را زیر شیشه بندازید و لولا ها را  دوباره رگلاژ کنید تا پنجره به حالت اولیه برگردد.

اطلاعات بیشتر درباره: پنجره دوجداره کشویی یا لولایی

مراکز عمده رگلاژ پنجره های دوجداره یو پی وی سی

رگلاژ پنجره upvc در دو کلان شهر کرج و تهران انجام می شود،

شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه رگلاژ پنجره دوجداره در تهران و یا کرج می توانید با کارشناسان تک پنجره تماس حاصل کنید.

هزینه رگلاژ پنجره دوجداره

رگلاژ پنجره در تهران و کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
WeCreativez WhatsApp Support
استعلام قیمت پنجره دوجداره
👋سلام
Call Now Button