هر آنچه در مورد پنجره دوجداره باید بدانید

در این مطلب به بررسی مزایا و معایب پنجره دوجداره می پردازیم، همانطور که از قبل می دانید upvc مخفف کلی پلی وینیل کلراید است. این ماده به لطف خاصیت عالی در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین برای ساخت درب ، پنجره استفاده می شود. در ویندوزهای PVC از استحکام فولادی در داخل ساخته شده است که باعث می شود سختی مورد نیاز پروفیل پنجره ایجاد شود ، باعث می شود پنجره ها و درها علاوه بر خاصیت عایق بندی PVC ، از سختی فولاد نیز برخوردار باشند.

انواع پنجره دوجداره upvc

پنجره های دوجداره تقریباً در همه کشورهای اروپا بیشترین تقاضا را دارند و اتفاقی نیست. این پنجره دوجداره به دلیل عایق بندی عالی و خاصیت ایمنی بسیار عالی نسبت به مواد ساخته شده از سایر مواد مانند آلومینیوم بسیار بهتر است. بعضی از پنجره ها ارزانتر هستند اما کیفیت عایق بدتری دارند مانند پنجره های چوبی.

بنابراین پنجره های دوجداره upvc از عایق حرارتی و صوتی بسیار بالایی برخوردار هستند که به بهبود قابل توجهی در آسایش منزل ما کمک می کند. علاوه بر این عایق حرارتی موجب صرفه جویی قابل توجهی در قبض گرمایش می شود زیرا به ما کمک می کند تا گرما را در زمستان و سرما در تابستان حفظ کنیم بنابراین به ما این امکان را می دهد که استفاده از دستگاه های تهویه مطبوع را کاهش دهیم و استفاده از شیشه دوجداره می توان تلفات انرژی که از طریق پنجره رخ می دهد تا 70 درصد کاهش یابد.
یک پنجره خوب upvc همچنین سدی در برابر آب ، باد و آلودگی از خارج به شمار می رود و مانع از ورود این عناصر به داخل خانه ما می شود که از عواقب ناخوشایند مانند آلرژی ، رطوبت ، خاک جلوگیری می کند …
به همین ترتیب این درها باعث افزایش امنیت خانه ما می شوند زیرا پروفیل های upvc که تقویت داخلی فولادی گالوانیزه را شامل می شوند در برابر شوک ها بسیار مقاوم هستند. علاوه بر این با نصب سخت افزار با کیفیت این پنجره ها بسیار سخت است.
استعلام قیمت پنجره دوجداره

همانطور که می دانید عوامل فنی اساسی هستند اما بدون تعصب البته به طراحی با انتخاب پنجره های دوجداره مناسب ما در بهبود زیبایی شناسی هم نمای ساختمان و هم فضای داخلی منزل ما سهیم خواهیم بود. آنها می توانند با اشکال و اندازه های بی شماری سازگار شوند و در رنگهای متنوعی نیز وجود دارند: ساده ، فلزی ، تخته های چوبی ، ترکیبی از دو رنگ (یکی در قسمت داخلی و دیگری در خارج) و غیره.
اگرچه پنجره های دوجداره upvc تقریباً در تمام دنیا مورد استفاده قرار می گیرند اما در ایران مسیر بسیار کوتاه تری نسبت به پنجره های چوبی یا آلومینیومی دارد. با این حال امروز آنها از سابق پیشی می گیرند

مزایای پنجره های دوجداره upvc

از مهمترین مزیت های پنجره های دوجداره upvc می توان به موارد زیر اشاره کرد:
عایق بندی عالی و خواص ایمنی آن پنجره های دوجداره upvc به دلیل “غیر رسانا بودن” پلاستیک بهترین عایق حرارتی و صوتی را ارائه می دهند. و این در انرژی و پس انداز اقتصادی برای خانه ما منعکس می شود.
آنها تا حدود 50 سال عمر مفید طولانی دارند.
آنها به نگهداری احتیاج ندارند. کافی است آنها را با یک پارچه مرطوب و صابون تمیز کرده و یا با یک محصول خاص برای پروفایل های upvc آنها را بهتر کنید. این یک مزیت بزرگ نسبت به پنجره های چوبی است که به نگهداری ثابت و گران قیمت نیاز دارند.
یكی از نكات مهم برای افزایش زیاد خرید پنجره های دوجداره upvc ی این است كه اسطوره های دروغین كه یو پی وی سی از لحاظ زیست محیطی نبوده اند از بین رفته اند. پنجره های دوجداره upvc به محیط زیست احترام می گذارند زیرا در هنگام تهیه مواد سمی از بین نمی روند پروفیل های آنها قابل بازیافت برای تولید محصولات جدید و کمک به صرفه جویی در مصرف انرژی هستند.

هر آنچه که باید در رابطه با پنجره upvc بدانید در مقاله (پنجره upvc چیست؟ )نوشته شده است .دلایل زیادی وجود دارد که چرا پنجره خود را برای پنجره های جدید دوجداره تغییر دهید. در اینجا ما به طور خلاصه به شما 12 مزیت پنجره و درب PVC می پردازیم.

1 – از پنجره های چوبی محکم تر و بادوام تر و عایق تر از پلاستیک های آلومینیومی.

2 – تغییرات آب و هوا و دما بر آن تأثیر نمی گذارد. وضعیت اصلی کارخانه آن در مواجهه با شرایط مختلف آب و هوایی دست نخورده باقی مانده است.

3 – آنها به نگهداری احتیاج ندارند. فقط تمیز کردن با آب صابون کافی است.

4 – سطح عایق صوتی بالا هنگام ترکیب با شیشه های صوتی. یک لیوان آکوستیک خوب که در یک پنجره بد نصب شده است ، کارایی خود را از دست می دهد. آلودگی صوتی از خیابان ، مانند صدای وسایل نقلیه ، هیچ تاثیری در شما نخواهد گذاشت و فضای دلپذیری و آرام را در خانه خود به دست می آورید.

5 – آنها بسیار عایق هستند. آنها سرماخوردگی را که وارد خانه می شود کاهش می دهد و خانه را گرم می کند. و گرما در اوقات تابستان شما را از خانه دور می کند ، همچنین باعث کاهش مصرف تهویه هوا می شود.

6- آنها انرژی را صرفه جویی می کنند. به لطف عایق عالی آنها به ما کمک می کنند تا در پس انداز انرژی قابل توجهی در خانه داشته باشیم.

7.- آنها به محیط زیست احترام می گذارند.

8 – آنها در امان هستند. همانطور که گفتیم ، پروفیل های PVC از استحکام فولادی داخلی برخوردار هستند و این باعث می شود آنها بسیار ایمن باشند. پنجره ها دارای سیستم ضد اهرم هستند به طوری که نمی توانند توسط متجاوزین مجبور شوند. بنابراین آنها حفاظت از خانه شما را بهبود می بخشند. ما دارای ویندوز هایی هستیم که دارای امنیت RC2 هستند که دارای امنیت معادل حصار هستند.

9 – مواد PVC به سختی قابل اشتعال و خود خاموش هستند. آنها شعله آتش احتمالی را گسترش نمی دهند.

10 – بر خلاف پنجره های چوبی ، پوسیدگی ندارند و در برابر خوردگی و فرسایش نمک مقاوم هستند. آنها در محیط های دریایی بسیار مناسب هستند که در آن پنجره هایی مانند پنجره های چوبی یا آلومینیومی به سرعت توسط شوری مورد حمله قرار می گیرند.

11 – آنها بسیار متنوع هستند. آنها اجازه می دهند هر سیستم گشودنی با نیازهای شما مطابقت داشته باشد ، بنابراین به ورودی بهتر از نور طبیعی و عملکردی از کاربری متناسب با نیازهای شما می رسند.

12 – در چندین رنگ و به پایان رسیده. اگرچه پنجره سنتی پی وی سی هنوز به رنگ سفید است ، اما بسیاری از امکانات تکمیل چوب با روکش مخصوص روی پروفایل ها وجود دارد.

معایب پنجره های دوجداره upvc

با وجود مزایای زیادی که دارد پنجره های دوجداره upvc دارای اشکالاتی همچون:
قیمت آن در مقایسه با پنجره های بی کیفیت بسیار بالا است. اما اگر آنها را با پنجره های چوبی یا آلومینیومی با شکست پل حرارتی (RPT) مقایسه کنید ، که سطح عایق آنها قابل مقایسه است قیمت دومین آن بسیار مشابه یا بالاتر از نمونه های PVC است.
تا همین اواخر هنگام انتخاب طرح ها یا رنگ ها محدودیت خاصی وجود داشت ، اما امروزه با ارائه پروفایل در طیف گسترده ای از رنگ های RAL این نواقص را پر می کنند.
به طور خلاصه بهترین پنجره برای به دست آوردن عایق حرارتی در خانه شما و صرفه جویی در مصرف انرژی به این ترتیب است: پنجره های دوجداره upvc و آلومینیوم.
البته به یاد داشته باشید که اگر می خواهید پنجره شما واقعاً خوب باشد پروفایل باید همراه با شیشه و سخت افزار خوب باشد و البته توسط یک متخصص معتبر نصب شود زیرا یک پنجره خوب که ضعیف نصب شده است یک پنجره بد است.

بسیاری از مشتریان در مورد تفاوت های بین پنجره های دوجداره upvc و یک آلومینیوم از ما سؤال می کنند.
احتمالاً در یک یا دو لحظه از زندگی ما ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که ما تصمیم بگیریم برای تغییر پنجره تصمیم بگیریم ، خواه یک ساخت جدید باشد یا نوسازی. ما با بیان اینکه پنجره بیرونی ضعیف ترین عنصر نما است شروع خواهیم کرد بنابراین در انتخاب مناسب ترین آنها باید بسیار مراقب باشیم. یک پنجره بد نصب شده روی نما ما می تواند به طور کامل عایق حرارتی و صوتی نمای را خراب کند.

کدام پنجره دوجداره بهتر است؟

پنجره دوجداره upvc همیشه به ویندوزهای با کارایی بالاتر مرتبط هستند. با وجود این واقعیت که پنجره های پی وی سی کشور ما سالهاست که تقریبا ناشناس نیستند اما رشد در سالهای اخیر نمایی بوده است.
مصرف کننده به طور فزاینده ای آگاهی می یابد و قانون همچنین به عایق بندی بالاتر و صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان ها نیز نیاز دارد. ما یک ساختمان ساختمان فنی داریم که نیاز به نصب پنجره های عایق دارد و سیستم های آلومینیومی با کیفیت پایین این شرایط را برآورده نمی کنند. در عین حال از نوسازی پنجره های عایق از طریق برنامه های مختلف نوسازی پنجره که توسط ادارات مختلف خودمختار تبلیغ می شوند طرفداری می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
WeCreativez WhatsApp Support
استعلام قیمت پنجره دوجداره
👋سلام
Call Now Button