تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

یکی از مزایای اصلی پنجره دوجداره امکان نصب آن بر روی پنجره های قدیمی آهنی است. امروزه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره به سهولت انجام میگیرد و دیگر نیازی به تخریب، بنایی نبوده و از هزینه های اضافی برای این کار جلو گیری به عمل می آید. با توجه به قدیمی بودن پنجره های فلزی و نفوذ گرد غبار، رطوبت و ورود جریان هوا از بیرون به داخل موجب سلب آرامش شده است.

 

برای تعویض پنجره آهنی تنها کافی است فریم آهنی پنجره های قدیمی در چهارچوب خود باقی بماند و تمام اجزای داخلی آن جدا شود تا پنجره دوجداره با هر شکل و رنگ بر حسب نیاز شما ساخته شده و داخل آن نصب میگردد به طور کلی استفاده از پروفیل های بازسازی در پنجره های آهنی و قدیمی نیاز به تخریب نداشته و به راحتی روی فرم پنجره آهنی سوار شده و نمای پنجره را تحت پوشش قرار می دهد و هم چنین پنجره یو پی وی سی به راحتی عایق شده و در زمان کوتاه و سهولت عملیات نصب انجام می شود.

برای تعویض پنجره قدیمی با دوجداره از پروفیل با لبه ال شکل استفاده می شود که خود علاوه بر عایق بودن بیشتر، فریم پنجره قبلی (قدیمی) را نیز تحت پوشش قرار میدهد و باعث زیبایی و عدم دیده شدن پنجره های قبلی می شود.

در گروه تک پنجره تعویض پنجره قدیمی با دوجداره و جایگزینی پنجره های قدیم با سرعت بسیار بالا حتی کمتر از چند ساعت انجام می شود و بدون هیچ گونه تخریب و خرابی انجام می شود و در کنار به دست آمدن نمای زیبا ساختمان، عایق صوتی و حرارتی و محیطی آرامی را برای شما به وجود می آورد پس از تعویض درب و پنجره ها می توان گفت میزان صرفه جویی در انرژی تا ۴۵ درصد افزایش می یابد.

قیمت تعویض پنجره های آهنی با دوجداره upvc

با تعویض پنجره قدیمی با دوجداره دیگر از هزینه های اضافه برای نگهداری ( رنگ آمیزی ) و هزینه انرژی مصرفی و تنوع در باز کردن پنجره و استفاده راحت از آن برای شما فراهم میشود شاید بهترین حسن خوب پنجره دوجداره بدون تخریب بو.دن آن باشد چون دیگر نیازی به بنایی و کثیف کاری نیست.

✔ عایق بندی ۱۰۰ درصدی رطوبت

✔ کاهش آلودگی صوتی ۷۰ الی ۱۰۰ درصد

✔جلوگیری از ورود و خروج هوا به داخل

✔ زیبایی پنجره بدون نیاز به رنگ

✔ طول عمر بالا بدون پوسیدگی

۴ نکته اساسی در پنجره دوجداره

۱- طراحی استاندارد پنجره دوجداره
۲- اندازه گیری دقیق و انتخاب نوع پروفیل upvc
۳- تولید استاندارد شیشه دوجداره با گاز آرگون
۴- نصب و ریگلاژ پنجره

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

یکی از دلایل اصلی تعویض پنجره قدیمی با دوجداره تعویض بدون تخریب می باشد که با استفاده از نوعی از پروفیل دوجداره از تخریب و در آوردن پنجره قدیمی جلو گیری به عمل می آید.
کوتاه ترین زمان نصب:
تعویض و نصب درب و پنجره دوجداره برای یک واحد ساختمانی نرمال با 6 تا 8 عدد پنجره بطور تقریبی 5 ساعت در یک روز زمان می برد. البته تعویض پنجره دوجداره مهم ترین اقدام در آن نصب بدون تخریب و عایق بندی آن می باشد
عدم ایجاد خلل در تعویض پنجره:
هنگام تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب، اقدامات تعویض به دقت بالا در اندازه گیری و نصب پنجره صورت میگیرد چون مهم ترین ویژگی آن عایق بودن و نداشتن هیچ درزی بین پنجره می باشد تا در فصل سرما بدلیل ورود سرمای بیرون به داخل خانه و در فصل گرما هم از هدر رفت انرژی جلوگیری به عمل بیاید

چرا تعویض پنجره قدیمی با دوجداره ضروری است؟

انتخاب درب و پنجره برای احساس امنیت در داخل خانه ضروری است. بنابراین، برای تصمیم گیری ما نه تنها می توان عوامل زیبایی شناختی، بلکه و مهمتر از همه، عوامل کاربردی و اصولی مرتبط با کیفیت و قابلیت اطمینان مواد و همچنین فناوری مورد استفاده در سیستم های ضد سرقت باشد.

با وجود این ملاحظات، چگونه می توانیم بهترین پنجره ها را برای خانه خود انتخاب کنیم؟ کارآمدترین و قابل اعتمادترین مواد کدامند؟ و بالاتر از همه، آیا زنگ خطری وجود دارد که به ما هشدار دهد که زمان تعویض پنجره ها فرا رسیده است؟

برای کشف مشکلات اصلی که هنگام انتخاب قاب های پنجره های جدید برای خانه شما می توان با آن مواجه شد، باید ویژگی های خود متریال بکار گرفته را با دقت بیشتری بررسی کنیم و آنها را با سایر موادی که معمولاً برای تولید پنجره ها استفاده می شود مقایسه کنیم.

در حال حاضر بهره وری انرژی در درب و پنجره ها به شدت قابل ملاحضه شده است بطوریکه، پنجره های دوجداره با کیفیت به لطف مقادیر بسیار پایین انتقال حرارتی می توانند تلفات انرژی را به حداقل برسانند و خانه را در دمای مطلوب در تمام فصول سال نگه دارند.
اگرچه حتی پنجره های قدیمی می‌توانند استانداردهای بهره‌وری انرژی متوسطی را تضمین کنند، اما امروزه به دلایل صرفه های اقتصادی و پایین آوردن هزینه های انرژی بیشتر به دنبال پنجره های دوجداره و حتی درب های دوجداره از نوع PVC و U PVC هستند. همچنین با تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره می‌توان آنها را له مدت طولانی‌تر استفاده کرد و همچنین این پنجره های دوجداره در برابر سایش در طول زمان و عوامل جوی مقاوم‌تر هستند.
به طور خلاصه، به نظر می رسد که انتخاب پنجره های دوجداره کم مصرف برای تضمین خواص عایق حرارتی عالی، هوابندی و ضد آب بودن در طول زمان مناسب ترین گزینه باشد.
اگر شما هم قصد دارید که پنجره های قدیمی خود را با دوجداره جایگزین نمایید توصیه می کنیم که در انتخاب متریال و حتی یراق آلات آن دقت نمایید. به دلیا آنکه قطعا خودتان در این زمینه تخصص و اطلاعات کافی ندارید حتما لازم است در ابتدا راهنمایی و مشاوره ای رایگان اما تخصصی را داشته باشید. گروه تک پنجره با سابقه ای بیش از 20 سال در زمینه طراحی انواع پنجره های اداری و مسکونی و تجاری آماده خدمات مشاوره رایگان برای شما می باشد.

مزایا تعویض پنجره قدیمی با دوجداره upvc

 مقاوم در برابر هر شرایط آب و هوایی
 سرعت بالا در تولید و نصب
 زیبایی و تنوع در رنگ برای نما
 عایق صوتی و حرارتی بالا
 کاهش هزینه های اقتصادی و انرژی
 افزایش طول عمر درب و پنجره و قابل بازیافت
 تنوع در انواع بازشو درب و پنجره و یراق آلات
 مقاومت در برابر نفوذ آب باران و رطوبت
 عدم تغییر رنگ و حالت در برابر تابش اشعه خورشید
 غیر قابل اشتعال در آتش سوزی ها و دوام و استحکام بالا
 وزن کم و سبک بودن پنجره

علت عایق نبودن پنجره های قدیمی

علت عایق نبودن پنجره های قدیمی دلایل زیادی دارد آن هم به دلیل فاصله بین پروفیل آهنی در بازشو پنجره ها از هم و شیشه های تک جداره ای که نصب میشود و اتصال شیشه هم از هم فاصله داشته و خوب کیپ نمی شود و هوا از بین درزی که وجود دارد وارد می شود و در پنجره های دوجداره کاملا عایق بندی شده و بعد از تعویض پنجره قدیمی با دوجداره خواهید دید که از عبور هوا به داخل و بیرون جلوگیری میشود و از ورود سرما در زمستان و گرما در تابستان جلوگیری خواهد شد و علاوه بر کاهش هزینه های مصرف انرژی از دیگر مزایای درب و پنجره های دوجداره بهره مند خواهید شد.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

نحوه تعویض تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

به طورکلی تعویض پنجره قدیمی به سادگی انجام می شود برای تعویض درب و پنجره قدیمی با درب و پنجره دوجداره احتیاج به هیچ گونه مصالح نبوده و پنجره به وسیله پیچ و فوم های مخصوص روی فریم پنجره قدیمی نصب میشود.

مرحله نخست در تعویض پنجره باید بازشوها و شیشه های پنجره قدیمی باز شود و پروفیل میانی با فرز بریده شده به صورتی که فقط فرم دور پنجره باقی بماند در این صورت پنجره دوجداره به وسيله پيچ های مخصوص بر روی فریم فلزی نصب می گردد لازم به ذکر است که این فرم ها دور فرم فلزی را گرفته و فرم فلزی دیده نمی شود و بعد از آن شیشه دوجداره پنجره جا زده می شود و توسط فوم و چسب مخصوص دور پنجره از بیرون و داخل درزگیری می شود.

استعلام قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

برای اطلاع از قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره  بصورت مترمربع، عددی پنجره و یا مجموع قیمت کافیست با گروه تک پنجره تماس بگیرید. کارشناسان فروش آماده پاسخگویی، مشاوره و راهنمایی هستند برای آسایش و سرعت بخشیدن به روند دریافت پیش فاکتورمی توان به چند روش اقدام نمود:

مراحل تعویض پنجره آهنی با دوجداره

  • اندازه گیری دقیق پنجره آهنی
  • طراحی و ارایه پیش فاکتور
  • تولید درب و پنجره دوجداره
  • برداشتن شیشه و پروفیل میانی آهن پنجره
  • نصب پنجره دوجداره
  • ریگلاژ و آب بندی پنجره

پس از دریافت ابعاد، کارشناسان فروش جهت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره در اسرع وقت پیش فاکتور و هزینه تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب با پنجره دوجداره UPVC را برای شما ارسال خواهند کرد.
________________________________________

پروفیل بازسازی پنجره

پروفیل پنجره های دوجداره برای بازسازی دارای لبه در سطح پروفیل بوده که سطح مقطع پنجره آهنی را پوشش میدهد به طوری که از داخل پنجره دوجداره دیده میشود و پنجره آهنی در پشت آن قرار میگیرد

اندازه گیری پنجره با ارسال کارشناس به محل پروژه و گرفتن اندازه دقیق پنجره از لبه سپری آهن صورت می گیرد تا پنجره داخل آن قرار گیرد و شکل زیبا پنجر دیده شود و پیچ به آن متصل شود این اندازه گیری توسط گروه تک پنجره صورت میگیرد

طراحی پنجره در گروه تک پنجره توسط نرم افزار تولید پنجره صورت میگیرد و شکل پنجره و تعداد پنجره و مدل پنجره کشویی یا بازشو یا فرانسوی آن طبق نظر مشتری بوده و در طراحی رعایت میگردد نمونه از طراحی در شکل زیر می توانید ببینید

  • اندازه عرض و ارتفاع هر پنجره
  • شکل کلی پنجره (مستطیل، خم ، ذوزنقه)
  • مدل بازشو ( فرانسوی ، دو حالته ، کشویی )
  • رنگ پنجره و رنگ شیشه

محاسبه هزینه پنجره بر حسب نوع برند پروفیل UPVC و یراق آلاتی که در آن استفاده شده است تغییر میکند و ارسال پیش فاکتور با چند برند در سطح های مختلف  قیمت ارائه میگردد تا مشتری برحسب بوجه خود آن را انتخاب کند

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

نکات مهم در طراحی پنجره دوجداره

تقسیم بندی پنجره: تعداد لنگه های ثابت و بازشو
تطابق با پنجره قدیمی: تطبیق با اندازه و شکل پنجره قدیمی
رنگ پروفیل پنجره: رنگ بیرونی که مطابق نمای ساختمان باشد
عرض بازشو: برای درب و یا پنجره چه عرضی از بازشو در نظر بگیریم
ارتفاع بازشو: بطور مثال ارتفاع درب، حداقل باید 2 متر باشد
نوع بازشو: تک حالته، دوحالته و یا پنجره دوجداره کشویی
جهت بازشو: جهت دستگیره و عدم وجود مانع
طرف بازشو: به سمت داخل و یا بیرون خانه
رنگ و نوع شیشه: ساده، مشجر یا برفی، رفلکس، رنگی
نوع دستگیره: کلیدخور، سوئیچی، یک طرفه و یا دوطرفه
نرده و حفاظ : اتصال نرده به دیوار و یا پنجره

نکات مهم در سفارش تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

◄ نمای پنجره : تعداد بازشو های پنجره و تقسیم بندی فضای داخل آن ، کتیبه بالای درب یا پنجره دوجداره

◄ رنگ پروفیل پنجره : رنگ پروفیل پنجره بر حسب نوع نمای موجود و نظر کارفرما

◄ اندازه بازشو: عرض بازشو به اندازه فضای موجود ، ارتفاع بازشو پنجره با در نظر گرفتن سنگینی شیشه و برخورد نکردن با پرده

برای دیدن این مطلب کلیک کنید  خرید پنجره ریلی کشویی Sliding window

◄ نوع بازشو: تک حالته ، دوحالته ، کشویی

◄ طرف بازشو: درب یا پنجره چپ بازشو یا راست بازشو باشد

◄ رنگ و نوع شیشه: رنگ و ضخامت شیشه (ساده ، مشجر، انواع رفلکس ) و ضخامت شیشه دوجداره

◄ نوع یراق آلات : استفاده از برند ترک یا آلمانی و مدل یراق کلیدخور، سوئیچی، یک طرفه یا دوطرفه

◄ توری پنجره :  استفاده از توری ثابت یا پلیسه

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

اقدامات قبل از تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

هنگام نصب و تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره بدلیل وجود ابزار آلات و جابجایی پنجره دوجداره، بهتر است تا فاصله یک و نیم متری از پنجره ها وسایلی مانند فرش، موکت، مبلمان، میز ناهار خوری و غیره وجود نداشته باشد.
تعویض پنجره آهنی فقط فرم وسط پنجره آهنی بریده میشود و فرم اصلی دور پنجره باقی می ماند و دیگر هیچ برش و تخریبی نداشته و بدین منظور باید پرده و لوازم در کنار پنجره نباشد و تعویض هر پنجره قدیمی با دوجداره حدود 2 ساعت به طول می انجامد.

تاثیر پنجره های دوجداره در عایق بندی

آیا تعویض پنجره های قدیمی تاثیری در عایق بندی پنجره دارد؟ در پاسخ به این پرسش باید عوامل متعددی را در نظر گرفت. عواملی که اهمیت تعویض پنجره های قدیمی را با نمونه های امروزی و جدید آن بیشتر نمایان می کند. اما آنچه جایگزینی نسل جدید پجره های ساختمان را ضرورت بیشتری می بخشد؛ لزوم کاهش مصرف انرژی است که امروزه اکثر برنامه ریزی های اقتصادی در این راستا صورت می پذیرد. بر این اساس در ادامه به بررسی تاثیر تعویض پنجره های قدیمی در بهبود عایق بندی پنجره ها خواهیم پرداخت.

صرفه ‌جویی در مصرف گاز و برق

یکی از اثرات مهم تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های UPVC که این روزها بسیار مورد توجه است؛ کاهش چشمگیر و قابل توجه هزینه های مصرف برق و گاز می باشد. درواقع با بهره گیری از این تجهیزات، هدرفت انرژی به پایین ترین حد ممکن می رسد. این در حالی است که علاوه بر کاهش هزینه های مصرف انرژی، کمک به حفظ محیط زیست و منابع پایان پذیر انرژی نیز از نتایج این اقدام به حساب می آید. بنابراین در پاسخ به این سوال که آیا تعویض پنجره های قدیمی تاثیری در عایق بندی پنجره دارد؟ باید گفت که با این جایگزینی، گرمای محیط در زمستان و سرمای ایجاد شده در تابستان، به هیچ عنوان از خانه خارج نخواهد شد. ضمن آنکه از نفوذ گرد و غبار و آلودگی ها و یا رطوبت ناشی از آب بارندگی ها به داخل خانه نیز جلوگیری می شود.

جلوگیری از ورود سرو صدا به محیط
یکی دیگر اثرات مثبت استفاده از پنجره‌های دوجداره، حفظ آرامش محیط و جلوگیری از ورود و خروج صدا است. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که محل زندگی شما در شهرهای شلوغ و پرجمعیت با بالاترین میزان آلودگی‌ صوتی باشد. چراکه علاوه بر آسیب های روانی، کاهش قدرت شنوایی افراد و همچنین اختلال در وضعیت خواب آنها نیز از اثرات منفی آلودگی صوتی است که موجب افت کیفیت زندگی و بروز برخی مشکلات برای ساکنین خانه می شود.

نتیجه گیری
در این مطلب تلاش شد که پاسخ مناسبی به این سوال داده باشیم که آیا تعویض پنجره های قدیمی تاثیری در عایق بندی پنجره دارد؟ با این وجود، نکته مهم و شایان ذکر دیگر اینکه، تنها در صورتی پنجره های دوجداره دارای فواید و اثرات مطلوبی خواهند بود که تولید و نصب آنها توسط تیم حرفه ای و با تجربه صورت گرفته باشد. در این صورت می توان انتظار داشت که با جلوگیری از ورود و خروج انرژی و انواع آلودگی ها به محیط، در هزینه های زندگی صرفه جویی شود.

 

بهترین پروفیل در تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

بهترین پروفیل در تعویض پنجره قدیمی با دوجداره دارای ویژگی هایی است که برای بهره مندی از مزایای منحصر به فرد این نوع تجهیزات باید به آن توجه داشت. درواقع از میان انواع پروفیل هایی که برای تعویض پتجره های قدیمی کاربرد دارند، برخی دارای کارایی و عملکرد بهینه تری هستند. ضمن آنکه نحوه اجرا و نصب برخی از این پروفیل ها نیز در مقایسه با نمونه های دیگر، ساده تر و بدون نیاز به تخریب خواهد بود. تمامی این ویژگی ها را می توان در پروفیل بازسازی مشاهده نمود که در ادامه به تشریح و بیان مشخصات مهم آن خواهیم پرداخت.

پروفیل بازسازی چیست؟

پروفیل بازسازی را می توان نوع تقویت شده و ارتقاء یافته پروفیل های دوجداره معمولی دانست. به طوری که تنها وجه تمایز آنها با پروفیل های معمولی، لبه 4 سانتی متری است که وجود آن با هدف پوشاندن و در بر گرفتن فریم پنجره قدیمی می باشد. این نوع پروفیل در مقایسه با نمونه های معمولی و به واسطه برخورداری از عایق بندی مطمئن تر به عنوان بهترین پروفیل در تعویض پنجره قدیمی با دوجداره به شمار می رود. از همین رو قابلیت های آنها در محیط هایی با شرایط سخت تر و دمای بالاتر و یا محیط هایی با آلودگی صوتی بیشتر، کارآمدتر خواهد بود.

مزایای استفاده از پروفیل بازسازی

همانطور که بیان شد، پروفیل بازسازی بهترین گزینه برای بازیابی و تقویت کارایی پنجره های قدیمی است که در صورت استفاده از آن، لزومی برای تخریب و تعویض پنجره های قدیمی وجود ندارد. از مزایای پروفیل بازسازی نسبت به انواع معمولی این محصولات می توان به مقاومت بالاتر و داشتن یک لبه اضافی 4 سانتیمتری برای همپوشانی فریم قدیمی اشاره کرد. همچنین عملکرد بهتر این نوع پروفیل در عایق بندی و قابلیت استفاده برای محیط هایی با حرارت بالا و سر و صدای زیاد نیز که پیش تر به آن اشاره کردیم به همراه عدم نیاز به تخریب، دیگر مزایای بهترین پروفیل در تعویض پنجره قدیمی با دوجداره به شمار می روند.

روش نصب پنجره با پروفیل بازسازی

برای استفاده از مزایای پروفیل بازسازی، ابتدا می بایست محل نصب آن توسط کادر فنی مجرب و متخصص مورد بازدید و ارزیابی دقیق قرار گرفته و قالب پنجره اندازه گیری و بررسی شود. درواقع نصب بهینه این نوع پروفیل، مستلزم دقت در فراهم سازی شرایط اولیه می باشد. در ادامه پروسه نصب، پس از جداسازی یراق آلات و بازشوها، قیدهای پنجره نیز داده می شود. در نهایت پروفیل های بازسازی به عنوان بهترین پروفیل در تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بر روی قاب پنجره های قدیمی پیاده و نصب می گردند.

 

هزینه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

امروزه همه ی مردم به مزیت های داشتن پنجره های دوجداره پی برده اند و از این رو درصدد هستن که پنجره های قدیمی که در منزل خود دارند را با پنجره های دوجداره جایگزین نمایند. بنابراین افراد قبل از آنکه به سفارش سازی پنجره دوجداره اقدام نمایند در ابتدا هزینه های هر پنجره را با شرایط و ویژگی هایی که ایجاد می کند استعلام می گیرند.
در گروه فنی و مهندسی تک پنجره هزینه ها و قیمت ساخت پنجره دوجداره با توجه به المان هایی که دارد و همچنین باتوجه به متریال کاربردی و اندازه هر پنجره قیمت گذاری می شود. برای اعلام کردن هزینه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره قطعا نیاز به اندازه های قاب پنجره و متراژ شیشه دوجداره مورد استفاده و همچنین نوع یراق آلات کاربردی دارد. در نتیجه در اینجا بدون هیچ پیش زمینه ای از پنجره شما امکان استعلام قیمتی وجود ندارد. البته این تنها برای شرکت تک پنجره نیست، و شما به هر شرکتی که مراجعه نمایید قبل از اعلام هزینه ها نیاز به اطاعات دقیق از سفارش تولید و طراحی پنجره دوجداره شما خواهد داشت تا بر حسب همان نیاز ها قیمت ها اعلام شوند.

گروه تک پنجره به شما پیشنهاد می کند که بصورت رایگان با متخصصان نصب و راه اندازی پنجره دوجداره گروه تک پنجره ارتباط داشته باشید و هزینه های مشخص شده را برحسب نیاز خود دریافت نمایید. هنگامی که شما هزینه های دقیق را داشته باشید به راحتی می توانید آن را با بودجه ای که برای ساخت پنجره دوجداره در نظر گرفته، هماهنگ کنید.
از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت تک پنجره می توانید با ما و متخصصان نصب و اجرای پنجره دوجداره ما وصل شوید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض پنجره قدیمی با دوجداره میتوانید از طریق واتس آپ و یا شماره تماس های ما اقدام کنید.

 

seachfan تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 17 میانگین: 3.2]
WeCreativez WhatsApp Support
استعلام قیمت پنجره دوجداره
👋سلام
Call Now Button