تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب

به منظور تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب، شاید شما به این نتیجه برسید که چون فرایند سخت و طولانی است و ممکن است به ساختمان شما آسیب وارد کند از خیر اینکار بگذرید اما باید بگوییم اصلا جای نگرانی نیست و این کار خیلی سریع و بدون آسیب انجام می گردد،گام اول انتخاب جایگزین برای آن است که هدفتان این است که از چه نوعی باشد.

تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب

فرایند نصب پنجره دوجداره فارغ از اینکه از پنجره آلومینیومی یا یو پی وی سی انتخاب شود تفاوتی در کار مورد نظر بوجود نمی آورد اگر قصدتان خرید پنجره دوجداره است و نمی دانید از چه نوع پروفیلی استفاده نمایید مقاله انتخاب پروفیل دوجداره مناسب را بخوانید.

حالا که پروفیل مورد نظر خود را انتخاب نمودید مرحله بعدی در محلی است که پنجره قدیمی وجود دارد در اینجا اندازه گیری محل را به کارشناس تک پنجره بسپارید چون که قاب قبلی آن را طوری باید اندازه گیری کنیم که پروفیل در جای خود قرار گیرد و سپس اقدام به درزبندی و عایق بندی فضای مورد نظر نمایید.
مهم ترین کوردی که باید در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان اقدام به خارج کردن فریم آهنی از دیوار نکنیم چون این فریم ها داخل دیوار کار گذاشته شده اند و اگر خارج شوند باعث تخریب بنا خواهد شد. این فریم در دیوار باقی می ماند و پنجره دوجداره بدون تخریب روی آن نصب می گردد.

قیمت تعویض پنجره بدون تخریب

قیمت تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب 

قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب در گروه تک پنجره : پنجره های قدیمی در ساختمان به دو صورت وجود دارد به صورت آهنی یا آلومینیوم می باشد و برای تعویض این نوع پنجره ها یا استفاده از پروفیل مخصوص بازسازی کل پنجره را برداشته و فقط قاب دور باقی میماند و قیمت تعویض پنجره بر اساس ابعاد و اندازه، نوع متریال مصرفی قیمت آن تعیین می گردد.
قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب به صرفه است چون برای استفاده از مزایای ویژه upvc بهترین و بصرفه ترین روش استفاده از تعویض پنجره بدون تخریب می باشد و با استفاده از آن می توان از ورود سرو صدا و گرد غبار جلوگیری کرد و دیگر به بازسازی ندارد

 

چرا باید پنجره دوجداره را تعویض نماییم

استعلام قیمت پنجره دوجداره

مراحل تعویض پنجره دوجداره upvc

اولین مرحله در تعویض پنجره دوجداره اندازه گیری پنجره می باشد چون باید اندازه گیری آن بسیار دقیق می باشد و از جای درست آن اندازه گیری شود

تعویض پنجره دوجداره ویتانوا

 

چرا باید پنجره دوجداره را تعویض نماییم

پیشگیری از اتلاف انرژی در بخش سرمایشی و گرمایش

صرفه جویی در انرژی

افزایش عمر درب و پنجره

تغییر و زیبایی در دکوارسیون خارجی منزل

تنوع در مدل های مختلف درب و پنجره 

تنوع در انتخاب یراق آلات درب و پنجره

مقاومت بالا در برابر تغییر رنگ در اثر تابش افتاب

غیرقابل اشتعال بودن درب و پنجره دوجداره

نظافت راحت تر درب و پنجره ها،راحتی نصب، قابلیت بازیافت

پروفیل تعویض پنجره دوجداره

پروفیل های تعویض پنجره دوجداره:

پروفیل های تعویض پنجره دوجداره با شناخت انواع پروفیل های دوجداره و اطلاع از قیمت پروفیل ها شما میتوانید به راحتی انتخاب کنید چقدر برای کار خود باید هزینه کنید

پروفیل تعویض پنجره دوجداره

در خصوص تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب اگر هنوز جای سوالی برای شما وجود دارد که ما در این مطلب به آن نپرداختیم از طریق راه های ارتباطی تماس با گروه تک پنجره می توانید از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WeCreativez WhatsApp Support
استعلام قیمت پنجره دوجداره
👋سلام
Call Now Button