بهترین مارک پنجره دوجداره upvc

بهترین مارک پنجره دوجداره upvc کدام است ؟

بهترین مارک پنجره دوجداره upvc ؟ کدام پنجره دوجداره بهتر است  ؟ فاکتور مهم در خرید پنجره دوجداره ؟ انواع مارک با برند پنجره دوجداره را بشناسید ما در این مقاله به انواع مارک پنجره و چگونگی خرید پنجره دوجداره شما را اشنا میکنیم تا با بوجه خود پنجره با کیفیت را انتخاب کنید و به گونه ای راهنمایی کنیم تا با بهترین پنجره دوجداره مناسب خود آشنا شوید. برای شناخت بهترین پنجره دوجداره لازم است که ابتدا با تمام برند های معروف آشنا شوید و بر حسب مدل پنجره خود با کارایی پنجره آشنا شوید. بهترین مارک پنجره دوجداره، بهترین یراق آلات پنجره دوجداره، با کیفیت و مطمئن ترین راه خرید پنجره دوجداره، بهترین خدمات پس از فروش پنجره دوجداره.مقاله (13 پنجره دوجداره برتر ایران در سال 99 |قیمت پنجره دوجداره) در سایت تک پنجره رو از دست ندید.

ما در گروه تک پنجره برای مشتریان عزیز این امکان را فراهم کرده ایم که بسته به بوجه خود برند با کیفیت را انتخاب کنند و با انواع پروفیل و یراق آلات که در پنجره دوجداره به کار میرود آشنا شوید و بهتر بتوانید تصمیم بگیرید بسیاری از برند های معرف که در داخل ایران تولید میکنند و جزو پر فروشترین مارک های بازار هستند معرفی میکنیم و جهت اطلاع بیشتر با گروه تک پنجره تماس بفرمایید تا کارشناسان ما ارئه خدمات به شما مشتریان عزیز بفرمایند.

بهترین مارک پنجره دوجداره upvc

مارک های گوناگونی از پنجره دوجداره upvc در بازار ایران وجود دارد که هرکدام ویژگی و کیفیت خاص  خود را دارند و نصب به کیفیت هر کدام نسبت به درجه پروفیل قیمت های متفاوتی را دارند. و اصلی ترین و تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره upvc همین برند یا مارک upvc می باشد. بیشترین مواد مصرف پنجره دوجداره پروفیل پنجره می باشد که در بازار ایران برند های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آنها دارای کیفیت خاص خود می باشند و دارای قیمت های مختلفی می باشند که یکی از فاکتورهای موثر در قیمت پنجره دوجداره upvc همین مارک پروفیل یو پی وی سی می باشد که مصرف زیادی دارد و به  طور کلی سه مدل پروفیل در بازار بیشترین استفاده را دارد:

انواع مارک پروفیل پنجره دوجداره

ویستا بست

ويستابست جزاولين شركت تولید کننده پروفیل یو پی وی سی . پیشگام در صنعت پلیمر کشور می باشد كه در سال 1389 موفق به اخذ گواهينامه كیفيت رال آلمان و استاندراد های بین الملل گردید. و بهترین برندی که در بازار ایران در حال حاضر وجود دارد می باشد و دارای بهترین کیفیت البته قیمت بالاتری نسبت به دیگر پروفیل ها دارد و وزن سنگین تری نسبت به دیگر پروفیل ها دارد.

وینتک

وینتک در سال 1390 تولید خود را در ایران شروع کرد که هم از نظر کیفیت و هم فروش بعد از ویستا بست می باشد و پروفیل وینتک بسیار شناخته شده و از نظر کیفیت محصول نسبت به دیگر پروفیل ها مناسب می باشد. این برند از کشور تورکیه وارد بازار ایران میشود و بعد شروع تولید گردید و مطابق با آخرین قوانین حفظ محیط زیست اتحادیه اروپا تهیه شده و از نوع T.P.V بوده که این نوع مواد کوچکترین ضرری به محیط زیست و زندگی انسان وارد ننموده و 100% قابل بازیافت میباشد.

هافمن

پروفیل هافمن در سال 1386 کار خود در بازار ایران شروع کرده و دارای استانداردهای جهانی و فناوری روز دنیا بوده است و از نظر کیفیت و فروش محصول همانند وینتک می باشد

برند های دیگری نیز برای پروفیل پنجره دو جداره موجود می باشد اما این سه برند بیشترین تقاضا را دارند  در ادامه به بررسی این سه پروفیل می پردازیم

مهم ترین فاکتورهایی که در قیمت  پنجره دوجداره یو پی وی سی وجود دارد:

۱- مارک پروفیل UPVC

۲- نوع یراق آلات _ ترک یا آلمانی

۳- طراحی و تولید استاندارد با دستگاه تمام مکانیزه

۴- شیشه دوجداره با تزریق گاز آرگون مهر موم شده

۵- نصب توسط نیروی متخصص و عایق بندی پنجره

امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مقالات تخصصی

انواع مارک پنجره دوجدارهبهترین برند پنجره دوجدارهپنجره دوجداره upvcپنجره دوجداره چیستپنجره دوجداره هافمنپنجره دوجداره ویستا بستپنجره دوجداره وینتک

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

Call Now Button
Arabic AR Armenian HY English EN Persian FA