انواع مارک با برند پنجره دوجداره را بشناسید ما در این مقاله به انواع مارک پنجره و چگونگی خرید پنجره دوجداره شما را اشنا میکنیم تا با بودجه خود پنجره با کیفیت را انتخاب کنید و به گونه ای راهنمایی کنیم تا با بهترین پنجره دوجداره مناسب خود آشنا شوید. برای شناخت بهترین پنجره دوجداره لازم است که ابتدا با تمام برند های معروف آشنا شوید و بر حسب مدل پنجره خود با کارایی آن آشنا شوید.

ما در گروه تک پنجره برای مشتریان عزیز این امکان را فراهم کرده ایم که بسته به بودجه خود برند با کیفیت را انتخاب کنند و با انواع پروفیل و یراق آلات که در پنجره دوجداره به کار میرود آشنا شوید و بهتر بتوانید تصمیم بگیرید بسیاری از برند های معرف که در داخل ایران تولید میکنند و جزو پر فروشترین مارک های بازار هستند معرفی میکنیم و جهت اطلاع بیشتر با گروه تک پنجره تماس بفرمایید تا کارشناسان ما ارئه خدمات به شما مشتریان عزیز بفرمایند.

بهترین مارک پنجره دوجداره upvc

مارک های گوناگونی از پنجره دوجداره upvc در بازار ایران وجود دارد که هرکدام ویژگی و کیفیت خاص  خود را دارند و نصب به کیفیت هر کدام نسبت به درجه پروفیل قیمت های متفاوتی را دارند. و اصلی ترین و تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره upvc همین برند یا مارک upvc می باشد. بیشترین مواد مصرف پنجره دوجداره پروفیل آن می باشد که در بازار ایران برند های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آنها دارای کیفیت خاص خود می باشند و دارای قیمت های مختلفی می باشند که یکی از فاکتورهای موثر در قیمت پنجره دوجداره upvc همین مارک پروفیل یو پی وی سی می باشد که مصرف زیادی دارد و به  طور کلی سه مدل پروفیل در بازار بیشترین استفاده را دارد:

انواع مارک پروفیل پنجره دوجداره

انواع مارک پروفیل پنجره دوجداره

ویستا بست

ويستابست جزاولين شركت تولید کننده پروفیل یو پی وی سی . پیشگام در صنعت پلیمر کشور می باشد كه در سال 1389 موفق به اخذ گواهينامه كیفيت رال آلمان و استاندراد های بین الملل گردید. و بهترین برندی که در بازار ایران در حال حاضر وجود دارد می باشد و دارای بهترین کیفیت البته قیمت بالاتری نسبت به دیگر پروفیل ها دارد و وزن سنگین تری نسبت به دیگر پروفیل ها دارد.

ویستا بست

اگر بین پروفیل ها هنوز به انتخاب مناسبی نرسیدید این مطلب را ببینید: انتخاب پروفیل دوجداره مناسب

 

وینتک

وینتک در سال 1390 تولید خود را در ایران شروع کرد که هم از نظر کیفیت و هم فروش بعد از ویستا بست می باشد و پنجره وینتک بسیار شناخته شده و از نظر کیفیت محصول نسبت به دیگر پروفیل ها مناسب می باشد. این برند از کشور تورکیه وارد بازار ایران میشود و بعد شروع تولید گردید و مطابق با آخرین قوانین حفظ محیط زیست اتحادیه اروپا تهیه شده و از نوع T.P.V بوده که این نوع مواد کوچکترین ضرری به محیط زیست و زندگی انسان وارد ننموده و 100% قابل بازیافت میباشد.

وین تک

هافمن

پروفیل هافمن در سال 1386 کار خود در بازار ایران شروع کرده و دارای استانداردهای جهانی و فناوری روز دنیا بوده است و از نظر کیفیت و فروش محصول همانند وینتک می باشد

هافمن

برند های دیگری نیز برای پروفیل پنجره دو جداره موجود می باشد اما این سه برند بیشترین تقاضا را دارند  در ادامه به بررسی این سه پروفیل می پردازیم

مهم ترین فاکتورهایی که در قیمت  پنجره دوجداره یو پی وی سی وجود دارد:

۱- مارک پروفیل UPVC

۲- نوع یراق آلات _ ترک یا آلمانی

۳- طراحی و تولید استاندارد با دستگاه تمام مکانیزه

۴- شیشه دوجداره با تزریق گاز آرگون مهر موم شده

۵- نصب توسط نیروی متخصص و عایق بندی پنجره

اطلاعات بیشتر درباره: بهترین یراق آلات پنجره دوجداره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
WeCreativez WhatsApp Support
استعلام قیمت پنجره دوجداره
👋سلام
Call Now Button